Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Warszawa

Michał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Michał

O mnie

Привет! :) Jestem magistrem filologii rosyjskiej (UW), kilkakrotnie zdobywałem nagrody w międzynarodowych konkursach. Studia licencjackie ukończone z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę pracę doktorską poświęconą literaturze rosyjskiej. W 2017 zająłem drugie miejsce w VI Międzynarodowej Olimpiadzie Rosyjskiego Języka, Literatury i Kultury, jestem laureatem stypendium Ministra Nauki, dwukrotnie zostałem wyróżniony stypendium rektora UW .Ponadto zdobyłem nagrodę specjalną Światowego Klubu Petersburżan w XI konkursie prac studenckich i doktoranckich „Aktualna Nauka” (Petersburg, 2018). Zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze tłumaczenie organizowanym w ramach moskiewskiej Szkoły Młodego Tłumacza (2019). Brałem udział w trzech szkołach letnich związanych z językiem rosyjskim.

Jestem też autorem kilku prac naukowych i popularnonaukowych.Szczególny nacisk kładę na praktyczne zastosowania języka. Wiedza zawarta w typowych podręcznikach nie zawsze odpowiada współczesnym potrzebom, dlatego oprócz zajęć z gramatyki czy tradycyjnej leksyki uczę także efektywnego korzystania z zasobów rosyjskiego Internetu, słownictwa wykorzystywanego w biznesie czy zwrotów potocznych. Zajęcia prowadzę w sposób urozmaicony i niesztampowy, staram się zainteresować ucznia szeroko rozumianą kulturą rosyjską – od Puszkina po współczesną muzykę rockową.Omawiany materiał zawsze dostosowuję do potrzeb i możliwości ucznia.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2020
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
.
Filologia rosyjska (Uniwersytet Warszawski)
07.2018
Szkoła letnia "Język rosyjski do celów naukowych" (Warszawa)
08.2018
Szkoła letnia "Russkij jazyk i kultura" (Samara, Rosja)
09.2019
Szkoła Młodego Tłumacza „Rossija-Polsza” (Moskwa)
12.2020
Kurs "Projektowanie lekcji rosyjskiego języka i kultury w oparciu o techniki rozwijania myślenia krytycznego" (Moskwa/Online)
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Tłumacz, korepetytor, copywriter

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2021

Szczerze polecam zajęcia z p. Michałem. Lekcje są bardzo urozmaicone oraz dostosowane do ucznia. P. Michał udostępnia materiały do nauki oraz na zajęcia przygotowuje teksty które dotyczą kultury rosyjskiej lub dialogi potrzebne w codziennym życiu.

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2021

Cud miód malina polecam z całego serca świetny nauczyciel!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2021

Świetnie prowadzone zajęcia, dostosowane do potrzeb ucznia i pogłębione o wiele elementów dot. kultury rosyjskiej. Serdecznie polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2021

Lekcje prowadzone bardzo ciekawie. Pan Michał udostępnia podręczniki do nauki i urozmaica lekcje innymi materiałami dydaktycznymi. Polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Polecam zajęcia z p. Michałem - bardzo elastyczna tematyka zajęć. Osobiście nie cierpię przerabiania do znudzenia kolejnych podręczników, dlatego bardzo mi odpowiada, że na lekcjach z p. Michałem sama wybieram tematy, które mnie interesują, dzięki czemu lekcje rosyjskiego z nauczycielem w końcu przestały być udręką :) Polecam wszystkim, którzy nie lubią rutyny na zajęciach. Oprócz nauki języka dowiecie się wielu ciekawostek o Rosji i poznacie dużo przydatnych stron do samodzielnej nauki.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2020

Pan Michał to dobry, wymagający korepetytor o dużej wiedzy na temat Rosji, plusem jest duża elastyczność jeśli chodzi o dobór omawianych tematów

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2020

Zajęcia z Panem Michałem są bardzo interesujące i wymagające. Po kilku tygodniach widzę znaczący postęp w posługiwaniu się językiem . Udostępniane są ciekawe materiały szkoleniowe. W 100% polecam.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2020

Z pełnym przekonaniem polecam zajęcia z p. Michałem. Bardzo ciekawie i jednocześnie rzetelnie prowadzi korepetycje, zachowując równowagę między rozwijaniem komunikatywności a poznawaniem podstaw gramatyki i składni. Sięga po ciekawe materiały pozapodręcznikowe, dopasowując je do słuchacza. Uczę się u niego rosyjskiego od prawie pół roku i zauważam naprawdę fajne postępy!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Z językiem rosyjskim miałam już styczność w szkole podstawowej i gimnazjalnej, jednak przez lata wiele rzeczy zapomniałam oraz pojawiła się u mnie "blokada" w mówieniu. Dzięki korepetycjom mam poczucie, że udało mi się nie tylko przypomnieć wiele słówek i zasad gramatyki, ale też poznałam nowe, przydatne zwroty . No i już nie dukam pod nosem, jak trzeba porozmawiać w pracy po rosyjsku :) polecam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Zajęcia prowadzone z zaangażowaniem, bardzo duża elastyczność jeśli chodzi o dobór tematów i zagadnień. Zajęcia są ciekawe i mijają bardzo szybko. Plusem jest też nastawienie na konwersacje. Zdecydowanie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.