Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski40 - 65 / 60 min

Michał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

Привет :)

Jestem magistrem rusycystyki (UW), kilkakrotnie zdobywałem nagrody w międzynarodowych konkursach związanych z językiem rosyjskim, a niedawno została wydana książka, którą tłumaczyłem z rosyjskiego. Obecnie jestem doktorantem UW.

Udzielam lekcji na terenie Warszawy. Oprócz lekcji rosyjskiego ogólnego (wszystkie poziomy, od A0 do C2) p omagam w przygotowaniach do różnego rodzaju egzaminów:

  • matura z rosyjskiego
  • egzamin ósmoklasisty z rosyjskiego
  • olimpiada języka rosyjskiego
  • egzaminy TRKI (TORFL)
  • uczelniane egzaminy certyfikacyjne z rosyjskiego

Udzielam też lekcji języka specjalistycznego:

  • rosyjski prawniczy
  • rosyjski biznesowy
  • rosyjski dla żołnierzy (egzamin STANAG)
  • rosyjski w turystyce
  • Russian language for English speakers (English-taught Russian)

Szczególny nacisk kładę na praktyczne zastosowania języka . Wiedza zawarta w typowych podręcznikach nie zawsze odpowiada współczesnym potrzebom, dlatego oprócz zajęć z gramatyki czy tradycyjnej leksyki uczę także efektywnego korzystania z zasobów rosyjskiego Internetu, słownictwa wykorzystywanego w biznesie czy zwrotów potocznych .

Wyjaśnię więc, dlaczego Rosjanin zacząłby to ogłoszenie raczej od "Привет)))" zamiast "Привет :)", opowiem, gdzie najlepiej znaleźć ciekawe rosyjskie podcasty czy e-booki, mogę podzielić się też praktycznymi wskazówkami związanymi z podróżami po Europie Wschodniej.

Zajęcia prowadzę w sposób urozmaicony i niesztampowy, staram się zainteresować ucznia szeroko rozumianą kulturą rosyjską – od Puszkina po muzykę współczesną czy rosyjski YouTube. Omawiany materiał zawsze dostosowuję do potrzeb i możliwości ucznia.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną.

Każdy mój uczeń bezpłatnie otrzymuje wszystkie niezbędne materiały do nauki (w formie elektronicznej) oraz możliwość konsultacji mailowych.

Cennik lekcji rosyjskiego ogólnego (przy długoterminowej współpracy możliwe rabaty):

Zajęcia indywidualne - 65 zł/60 min.
Zajęcia w parach - 50 zł od osoby/60 min.
Zajęcia w grupie trzyosobowej - 40 zł od osoby/60 min.

W przypadku zajęć z rosyjskiego specjalistycznego (np. prawniczego) cena ustalana jest indywidualnie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2020
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
.
Filologia rosyjska (Uniwersytet Warszawski)
07.2018
Szkoła letnia "Język rosyjski do celów naukowych" (Warszawa)
08.2018
Szkoła letnia "Russkij jazyk i kultura" (Samara, Rosja)
09.2019
Szkoła Młodego Tłumacza „Rossija-Polsza” (Moskwa)
12.2020
Kurs "Projektowanie lekcji rosyjskiego języka i kultury w oparciu o techniki rozwijania myślenia krytycznego" (Moskwa/Online)
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Tłumacz, korepetytor, copywriter

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2021

Szczerze polecam zajęcia z p. Michałem. Lekcje są bardzo urozmaicone oraz dostosowane do ucznia. P. Michał udostępnia materiały do nauki oraz na zajęcia przygotowuje teksty które dotyczą kultury rosyjskiej lub dialogi potrzebne w codziennym życiu.

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2021

Cud miód malina polecam z całego serca świetny nauczyciel!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2021

Świetnie prowadzone zajęcia, dostosowane do potrzeb ucznia i pogłębione o wiele elementów dot. kultury rosyjskiej. Serdecznie polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2021

Lekcje prowadzone bardzo ciekawie. Pan Michał udostępnia podręczniki do nauki i urozmaica lekcje innymi materiałami dydaktycznymi. Polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Polecam zajęcia z p. Michałem - bardzo elastyczna tematyka zajęć. Osobiście nie cierpię przerabiania do znudzenia kolejnych podręczników, dlatego bardzo mi odpowiada, że na lekcjach z p. Michałem sama wybieram tematy, które mnie interesują, dzięki czemu lekcje rosyjskiego z nauczycielem w końcu przestały być udręką :) Polecam wszystkim, którzy nie lubią rutyny na zajęciach. Oprócz nauki języka dowiecie się wielu ciekawostek o Rosji i poznacie dużo przydatnych stron do samodzielnej nauki.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2020

Pan Michał to dobry, wymagający korepetytor o dużej wiedzy na temat Rosji, plusem jest duża elastyczność jeśli chodzi o dobór omawianych tematów

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2020

Zajęcia z Panem Michałem są bardzo interesujące i wymagające. Po kilku tygodniach widzę znaczący postęp w posługiwaniu się językiem . Udostępniane są ciekawe materiały szkoleniowe. W 100% polecam.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2020

Z pełnym przekonaniem polecam zajęcia z p. Michałem. Bardzo ciekawie i jednocześnie rzetelnie prowadzi korepetycje, zachowując równowagę między rozwijaniem komunikatywności a poznawaniem podstaw gramatyki i składni. Sięga po ciekawe materiały pozapodręcznikowe, dopasowując je do słuchacza. Uczę się u niego rosyjskiego od prawie pół roku i zauważam naprawdę fajne postępy!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Z językiem rosyjskim miałam już styczność w szkole podstawowej i gimnazjalnej, jednak przez lata wiele rzeczy zapomniałam oraz pojawiła się u mnie "blokada" w mówieniu. Dzięki korepetycjom mam poczucie, że udało mi się nie tylko przypomnieć wiele słówek i zasad gramatyki, ale też poznałam nowe, przydatne zwroty . No i już nie dukam pod nosem, jak trzeba porozmawiać w pracy po rosyjsku :) polecam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Zajęcia prowadzone z zaangażowaniem, bardzo duża elastyczność jeśli chodzi o dobór tematów i zagadnień. Zajęcia są ciekawe i mijają bardzo szybko. Plusem jest też nastawienie na konwersacje. Zdecydowanie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.