Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Warszawa

Michał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Michał

O mnie

Привет! :) Studiuję filologię rosyjską na UW, kilkakrotnie zdobywałem nagrody w międzynarodowych konkursach. Studia licencjackie ukończone z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich. W 2017 zająłem drugie miejsce w VI Międzynarodowej Olimpiadzie Rosyjskiego Języka, Literatury i Kultury, jestem laureatem stypendium Ministra Nauki, dwukrotnie zostałem wyróżniony stypendium rektora UW .Ponadto zdobyłem nagrodę specjalną Światowego Klubu Petersburżan w XI konkursie prac studenckich i doktoranckich „Aktualna Nauka” (Petersburg, 2018). Zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze tłumaczenie organizowanym w ramach moskiewskiej Szkoły Młodego Tłumacza (2019). Brałem udział w trzech szkołach letnich związanych z językiem rosyjskim.

Jestem też autorem kilku prac naukowych i popularnonaukowych.Szczególny nacisk kładę na praktyczne zastosowania języka. Wiedza zawarta w typowych podręcznikach nie zawsze odpowiada współczesnym potrzebom, dlatego oprócz zajęć z gramatyki czy tradycyjnej leksyki uczę także efektywnego korzystania z zasobów rosyjskiego Internetu, słownictwa wykorzystywanego w biznesie czy zwrotów potocznych. Zajęcia prowadzę w sposób urozmaicony i niesztampowy, staram się zainteresować ucznia szeroko rozumianą kulturą rosyjską – od Puszkina po współczesną muzykę rockową.Omawiany materiał zawsze dostosowuję do potrzeb i możliwości ucznia.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2020
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
.
Filologia rosyjska (Uniwersytet Warszawski)
07.2018
Szkoła letnia "Język rosyjski do celów naukowych" (Warszawa)
08.2018
Szkoła letnia "Russkij jazyk i kultura" (Samara, Rosja)
09.2019
Szkoła Młodego Tłumacza „Rossija-Polsza” (Moskwa)
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Tłumacz, korepetytor, copywriter

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2020

Z pełnym przekonaniem polecam zajęcia z p. Michałem. Bardzo ciekawie i jednocześnie rzetelnie prowadzi korepetycje, zachowując równowagę między rozwijaniem komunikatywności a poznawaniem podstaw gramatyki i składni. Sięga po ciekawe materiały pozapodręcznikowe, dopasowując je do słuchacza. Uczę się u niego rosyjskiego od prawie pół roku i zauważam naprawdę fajne postępy!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Z językiem rosyjskim miałam już styczność w szkole podstawowej i gimnazjalnej, jednak przez lata wiele rzeczy zapomniałam oraz pojawiła się u mnie "blokada" w mówieniu. Dzięki korepetycjom mam poczucie, że udało mi się nie tylko przypomnieć wiele słówek i zasad gramatyki, ale też poznałam nowe, przydatne zwroty . No i już nie dukam pod nosem, jak trzeba porozmawiać w pracy po rosyjsku :) polecam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Zajęcia prowadzone z zaangażowaniem, bardzo duża elastyczność jeśli chodzi o dobór tematów i zagadnień. Zajęcia są ciekawe i mijają bardzo szybko. Plusem jest też nastawienie na konwersacje. Zdecydowanie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.