Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Rumia

Maciek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5213 opinie
Dla użytkownika Maciek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 213
avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2024

Na zajęcia przychodzę (a właściwie odpalam kamerkę, bo lekcje są zdalne) z wielką przyjemnością, co jeszcze jakiś czas temu byłoby nie do pomyślenia, bo szczerze nienawidziłam matematyki. Jednak tu jest inaczej niż w szkole. Nie gonimy z materiałem, nie muszę się stresować, że coś pójdzie mi nie tak, bo nikt na mnie nie krzyczy przy całej klasie, nie muszę w kółko wykonywać zadań z tego samego worka, bo tym razem, w przeciwieństwie do tych ze szkoły, są one różnorodne i ciekawe! NIgdy nie sądziłam, że lubię matematykę, ale te zajęcia są naprawdę świetne i polecam je każdemu, kto nie ogarnia tak jak ja na początku. Zrobiłam takie postępy, że nauczycielka w szkole dziwi się, że ja to rzeczywiście ja ;)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2024

Jeszcze kilka miesięcy temu strasznie się stresowałam, że nie zdam matury, bo matma nigdy mi nie wychodziła i strasznie obawiałem się, że będę musiała pisać poprawkę. Na lekcji okazało się, że całkiem spore, ale usłyszałam, że jak się przyłożę do nauki, to będę w stanie je nadrobić. Nie uwierzyłam, ale nie pozostało mi nic innego, jak zaufać Maćkowi. Nie zawiodłam się. :) W te kilka miesięcy zdążyliśmy przerobić bardzo dużo materiału (i, co najważniejsze, zaczęłam go ogarniac!!!!). Przestałam się stresować, bo do matury jeszcze trzy miesiące i jestem pewna, że zdążę w tym czasie wszystko sobie z Maćkiem powtórzyć i poukładać w głowie. Polecam mocno!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2023

Korepetycje na najwyższym poziomie. Zdecydowałam się zapisać na zajęcia po tym, jak zobaczyłam wyniki z matury i się załamałam... Miałam zaledwie 20% z matematyki, mimo że wydawało mi się, że jestem całkiem nieźle przygotowana. Całkowicie jednak poległam na zadaniach otwartych i żadnego z nich nie wykonałam poprawnie... Jestem humanistką, a matematyka zawsze była dla mnie megatrudna. Pan Maciej mimo pełnego grafiku znalazł dla mnie termin i zaczęłam chodzić (chodzić nie chodzić, bo zajęcia online) na lekcje 3x w tygodniu. To był baardzo intensywny czas, ale owocny – pracowaliśmy głównie nad zadaniami otwartymi, bo okazało się, że mimo że mam wiedzę teoretyczną, za nic nie potrafię jej wykorzystać w praktyce. Po przerobieniu masy zadań zrozumiałam, jak je rozwiązywać i zaczęłam robić je sama. Kamień spadł mi z serca, bo zaczęłam wierzyć, że da się tę maturę zdać. :) Szkoda, że nie trafiłam tu wcześniej, bo nie musiałabym pisać poprawki, ale dobrze, że w ogóle trafiłam, bo zajęcia dodały mi wiary w siebie i kopa do działania. Dziękuję!!!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2023

Zdanie kolokwium wydawało się wcześniej kosmosem, ale gdy usiadłem w sali zadania wyglądały na proste. I takie też się okazały. Na luzie rozwiązałem zadanka i skończyłem przed czasem, więc mogłem jeszcze wszystko na spokojnie przeanalizować i upewnić się, czy dobrze odpowiedziałem. Jestem pozytywnie zaskoczony, bo przyszedłem zielony i po paru godzinach zajęćć zaliczyłem spokojnie tego kolosa. Gorąco polecam!!!

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2023

Jestem pod wielkim wrażeniem kompetencji pana Macieja. Mój syn to urodzony humanista – j. polski nigdy nie sprawiał mu problemu, ale matematyka była dla niego od zawsze udręką. Czasami był gotów zrobić wszystko, aby nie iść na sprawdzian z matematyki. Na pierwszy semestr dostał jedynkę i zaczęłam szukać nauczyciela dla niego i tak trafiłam na pana Macieja. Szybko i sprawnie określił, z czym syn ma problem i zaczęli nadrabiać zaległości. Tomek w końcu wyszedł na prostą i w tym roku "grozi" mu na semstr trójka :) Gorąco polecam!

avatar
Krysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2023

Michał nie lubi się uczyć, to jest jego największą udręka. Trzeba go zachęcać różnymi sposobami i szukać działających metod na naukę – na korepetycjach się to udało! Nauczyciel podszedł do niego niestandardowo, nie kazał mu wkuwać nic na pamięć, a zacząl stosować techniki zapamiętywania, upraszczania zadań, pokazuje, jak na logikę podejść do ćwiczenia. I sa efekty – syn przeszedł że stanu rezygnacji, że nigdy nie uda mu się zrozumieć matmy, w stan zadowolenia po każdym zrozumianym i rozwiązanym zadaniu. Bardzo polecamy!!!!

avatar
Jarek i Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2022

Bardzo dziękujemy za pomoc Krzysiowi z matematyką. Zapisaliśmy go na jedne zajęcia, żeby zrozumiał potęgi, ale tak mu się dobrze pracowało, że został na stałe. :) Nauczyciel wskazał braki, obszary, nad którymi warto popracować i systematycznie przerabiali kolejne tematy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak dużo Krzyś się nauczył i polecamy!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2022

Dzięki za przygotowanie do matury. Tak wszystko razem powtórzyliśmy, że już się nawet nie bałem, jak wchodziłem na egzamin. Wiedziałem, że będzie, co będzie, ale zdam na pewno. :D Jeden z najlepszych nauczycieli, jakich poznałem w życiu!

avatar
Asia P.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Jako że koniec roku niedługo, chciałabym serdecznie podziękować za cały rok intensywnej pracy z Bartkiem. Syn bardzo podciągnął się z matematyki, a to, co wcześniej sprawiało mu dużą trudność, teraz stało się dużo łatwiejsze i bardziej logiczne. Dobrze, że zdecydowaliśmy się na korepetycje teraz, w 7 klasie, bo dopiero widzę, ile jeszcze zaległości z poprzednich lat ma syn, a jestem pewna, że z takim nauczycielem zdąży się ze wszystkim uporać do egzaminu ósmoklasisty. To była bardzo owocna współpraca i na pewno zawitamy we wrześniu!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2022

Moja Ola ma zajęcia online razem z przyjaciółką. Super się sprawdziła taka forma, bo dziewczynki mają od razu więcej motywacji, jak działają razem. Nauczyciela świetnie prowadzi lekcje, wykorzystuje dużo ciekawych materiałów, zawsze jest sporo śmiechu i dobra atmosfera, a Ola z uśmiechem zaczyna każdą lekcję. Odkąd zaczęła chodzić na korepetycje, naprawdę sie podciągnęła z matematyki, więc jak najbardziej polecam! :)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2022

Cóż, matma to nigdy nie mój konik. Ile bym się nie starał zrozumieć, nigdy mi nie wychodziło. Na korepetycje chodzę od września i oczywiście nie powiem, że w tym czasie nadrobiłem wszystkie zaległości z kilku lat i zrozumiałem wszystko, czego nie ogarniam, ale widzę, że jestem na dobrej drodze, bo lekcje są skuteczne, konkretne i co najważniejsze dostosowane do mojego zestawu umiejętności matematycznych. Zawsze byłem lepszy z polskiego. Dzięki zajeciom mogę przestać się stresować i poczuć się pewniej, bo widząc, że z lekcji na lekcję jest coraz lepiej, nie muszę się tak martwić o maturę.

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2022

Nauka matmy przez internet wydawała mi się niemożliwa, biorąc pod uwagę poziom zajęć zdalnych w szkole… Dlatego zdecydowałem się na lekcje stacjonarne, ale okazało się, że tylko pierwsze zajęcia były na miejscu. Potem spróbowaliśmy online, żeby mieć porównanie i suprise suprise, nie widziałem żadnej różnicy w skuteczności. Może to zasługa nauczyciela, może umiejętności, może narzędzi, a może wszystkiego, co wymieniłem, ale naprawdę nie mam do czego się przyczepić, bo równie dobrze wszystko ogarniam na zajęciach online, no i nie muszę dojeżdżać. Zapowiada się naprawdę skuteczna nauka. :)

avatar
Danuta Makowa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2022

Świetny system nauczania,  nauka w bezstresowej atmosferze, materiały wysyłane drogą elektroniczna. Zajęcia online, co jest duzym ulatwieniem, zwlaszcza jak mieszka sie za miastem, jak my. Karol bardzo sobie chwali zajecia.

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2021

Jestem tu z polecenia Karoliny Myśliwskiej – powiedziała, że zajęcia są rewelacyjne i bardzo dużo się nauczyła. Postanowiłam spróbować i jestem naprawdę zaskoczona, jak przyjemne mogą być lekcje z matematyki! To była zawsze najgorsza udręka, a na zajęciach wcale tak tego nie odczuwam. Może to też dzięki temu, że nie czuję w ogóle stresu i czuje się swobodnie. W szkole często, gdy miałam rozwiązać zadanie, miałam pustkę w głowie ze stresu, nawet jeśli umiałam, a tutaj kompletnie tak nie mam i to jest super! Wspaniała atmosfera i wspaniały nauczyciel. :)

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Polecam. Nigdzie się nie nauczyłam tyle co tu. Poleciłam nauczyciela koleżance i też się zapisała. Jak mamy wspólny sprawdzian, to możemy się umówić na podwójną lekcję, z której bardzo dużo wynosimy, bo motywuje nas wspolna nauka. Lekcje sa dobrze zaplanowane i ciekawe.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2021

Przerażała mnie myśl o poprawce. Myślałam, że wszyscy będą się smiac, a przede wszystkim, że ja sobie nie wybaczę, że zawaliłam. Gdy już wiedziałam, że tak się stało, umowilam się na korepetycje i ku mojemu zdziwieniu nie spotkalam się z żadnym ocenianiem czy krytyka, nauczyciel podszedł do mnie bardzo empatycznie i powiedział, że takie rzeczy się zdarzają, ale my się nie poddamy i na poprawce na pewno mi pójdzie lepiej. Zaczęliśmy powtarzac, rozwiązywać zadania, omawiać konkretne typu zadań – i naprawdę dużo zrozumiałam u trochę zszedł ze mnie stres. Pomyślałam, że jeszcze nie wszystko stracone i odzyskałam wiarę w siebie. Naprawdę dziękuję, czuję, że tym razem pójdzie mi o niebo lepiej.

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2021

Nie mam pojęcia, kiedy te wakacje zleciały, mam wrażenie że dopiero co się rok szkolny skończył. A tu już znowu do szkoły! W wakacje zapisałam się na powtórkę najtrudniejszych zagadnień z zeszłego roku z matmy, żeby sobie przypomnieć i wrócić we wrześniu ze świeżym umysłem i bez stresu, jak zazwyczaj. Bardzo dobre korepetycje, powtórzyłam, to co najważniejsze i co spędzało mi sen z powiek. Teraz będę już miała lepsze fundamenty pod naukę w przyszłym roku, bo to, czego bym nie rozumiała po zakończeniu tego roku, i tak by do mnie wróciło jak bumerang. Dziękuję za bardzo porządną i świetnie przekazaną wiedzę. Jestem o wiele spokojniejsza, gdy zrozumiałam ten materiał. Na pewno będę kontynuować naukę.

Maciek

Masz już podstawy w małym paluszku – na bazie tej wiedzy bez problemu dasz sobie radę z nowym materiałem! Dzięki za opinię i pozdrawiam! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2021

Hej! Dziwnie mi pusto bez tych zajęć. Już się tak przyzwyczaiłam. :) Było bardzo fajnie, a nie sądziłam, że to kiedykolwiek powiem o matematyce. Zaczęła mi przychodzić dużo większą łatwością i swoboda, przestałam się tak stresować, a przede wszystkim mature napisałam na naprawdę dobrym poziomie (75%). Polecam zajęcia, poza wiedzą otrzymałam w pakiecie miłą atmosferę, dużo humoru, co znacznie umilało naukę. :)

Maciek

Ogromnie się cieszę, że przekonałaś się do matmy! Matura poszła Ci rewelacyjnie, moje gratulacje. :)

avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2021

Piszę dopiero teraz bo mnóstwo spraw na głowie ale Sara miała wynik 85 procent z egzaminu. Ogromnie się cieszę i dziękuję bo matematyka zawsze sprawiała jej trudności, a po gruntownej powtórce i intensywnej nauce na korepetycjach kompletnie jej nie poznaję, jeśli chodzi o matematykę. Naprawdę spektakularne osiągnięcie patrząc na jej oceny z zeszłych lat. Chciałabym już zapisać córkę na przyszły rok jeśli można. :)

Maciek

Bardzo, bardzo cieszy mnie taki wynik, Sara zrobiła świetną robotę! Jak najbardziej, zapraszamy od września. :) Pozdrawiam!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2021

89% z matury!!! Dostanę sie na Politechnikę! Serdeczne dzieki, troche nie wierzyłem, że to sie uda. Z zajęć jestem meeeega zadowolony, serio lepiej trafic nie mogłem. Będzie mi brakować tych zajęć, chociaż kto wie, może wrócę na studaich, jak z czyms nie będę dawał rady. Wszystkim polecam, spotkałem się tu z ogromną cierpliwością, wyrozumiałoscią, super poczuciem humoru. Piękne dzięki!

Maciek

Nie ma opcji, żebyś się nie dostał. :) Dziękuję za ten rok. Trzymam kciuki za Twój dalszy rozwój i być może do zobaczenia! :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2021

Super robota. Z niecierpliwością czekam na wyniki rekrutacji na studia, ale jestem dobrej myśli, bo intensywnie cisnęliśmy przez ostatni rok i na pewno się to opłaci. Rewelacyjne metody, dzięki którym nauka staje się prostsza.

Maciek

Trzymam mocno kciuki, daj koniecznie znać, jak rekrutacja! :)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2021

Idealny kontakt i super prowadzący. Syn bardzo polubił te lekcje i po wakacjach wróci do nauki na korepetycjach. Bardzo dużo przekazanej wiedzy i doskonale umiejętności pedagogiczne, dziecko świetnie sie odnajduje i nie towarzyszy mu żaden stres.

Maciek

Bardzo mnie to cieszy! Staramy się, by uczniowie czuli się na zajeciach jak najlepiej. :) Pozdrawiam i dziękuję!

avatar
Krzyś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2021

Dobry wybór. Mega lekcje, dużo praktyki, teoria przekazana w prosty, zeozumiały sposób. Bardzo się bałem o moją maturę w przyszłym roku, ale stres zmalał po iluś lekcjach, bo przekonałem się, że jestem w dobrych rękach i będę dobrze przygotowany. Dzieki za dotychczasową pomoc i pozdrawiam,

Maciek

Nie musisz się obawiać, damy radę i matura to będzie bułka z masłem! :) Pozdrawiam i dzięki za opinię!

avatar
Eryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2021

Mimo wakacji wciąż chodzę na zajęcia, bo chcę sie wybitnie przygotować do matury, a wiem, że dzieki korkom mi się to uda. Przede mną dużo pracy, ale jestem dobrej myśli. Koleżanka przygotowywała się tutaj do matury i uzyskała naprawdę świetny wynik, więc ze mna też tak na pwwno będzie, jak się przyłoże. :)

Maciek

Intensywna praca i będziesz wymiatał! Na pewno dasz radę, bedziemy działać. :) Pozdro!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2021

Mieliśmy zajęcia przez ostatni rok. Podobało mi się było inaczej niż w szkole. Tu się mogę nauczyć, a nie tylko uczyć bez końca i nic z tego nie wynieść. Gdyby tacy nauczyciele byli w szkole nauka mogłaby być ciekawa. Teraz na szczęście jeszcze wakacje :)))

Maciek

Wakacje - na pewno masz rację, miłego odpoczynku i dzięki za ten rok! :)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Zajęcia przerosły moje oczekiwania. Po serii nieudanych korepetycji z innymi nauczycielami nie oczekiwałyśmy cudów, ale jak się okazuje, te czasem się zdarzają. Maja bardzo szybko się otworzyła i złapała dobry kontakt z nauczycielem i z ochotą pracuje na lekcjach. Dziękujemy. :)

Maciek

Bardzo się cieszę! :) Pozdrawiam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2021

Ignacy napisał egzamin ósmoklasisty, wrócił do domu z uśmiechem i powiedział “Mamo, było łatwe, na pewno się dostanę!”. Wyniki potwierdziły jego ekscytację, bo z angielskiego miał 93%!!! Rewelacyjny wynik i rewelacyjne zajęcia. Serdecznie dziękujemy i życzymy dobrego wypoczynku. W liceum też się na pewno odezwiemy. :-)

Maciek

Wspaniały wynik! Pękam z dumy. :D Miłego odpoczynku i do usłyszenia!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2021

Wspaniały nauczyciel. Niesamowicie empatyczny, potrafi zrozumieć potrzeby ucznia i dobrać odpowiednie metody nauki. Duży komfort psychiczny, zero stresu, dziecko przychodzi na zajęcia z ochotą i nie boi się, że zostanie skrytykowane albo że nauczyciel straci cierpliwość, gdy czegoś nie będzie rozumiało. Jesteśmy zachwyceni i wszystkim polecamy.

Maciek

Dobra atmosfera na lekcjach jest bardzo ważna, cieszę się, że Kuba się odnajduje. :) Dziękuję i pozdrawiam!

avatar
Róża
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i doceniamy zaangażowanie. Kajtek przekonał się do nauki i to był pierwszy rok, w którym matematyka szła mu naprawdę nieźle. Szkoda, że nie wysłaliśmy go na korepetycje wcześniej, ale nic do stracenia, jeszcze kilka lat edukacji przed nim, a my wiemy, komu zlecimy przygotowanie go do egzaminu. ;)

Maciek

Kajtek zrobił superpostępy i jestem z niego bardzo dumny! :) Dziękuję za opinię i do usłyszenia!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Polecanko. Ciepła atmosfera i niestandardowe metody. Matma na korkach nie jest nudna, nie sądziłam, że to w ogóle możliwe, bo przecież zawsze jej nienawidziłam! To tylko świadczy o tym, jak dużo zależy od nauczyciela. Dzięki, wreszcie mam 4 z matmy, a nie 2. :)

Maciek

Superocena, gratuluję! Zrobiłaś wielkie postępy. :) Dzięki za miłe słowa i pozdrawiam! :)

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Syn rewelacyjnie napisał egzamin ósmoklasisty. Nie poszłoby mu tak dobrze, gdyby nie te zajęcia, tak że serdecznie dziękuję za całą przekazaną wiedzę i solidne przygotowanie. Mamy nadzieję, że Stanisław dostanie się na wymarzony biol-chem, ale patrząc na to, jak się podciągnął z chemii, jestem o to spokojna.

Maciek

Myślę, że się dostanie, trzymam kciuki! Pozdrawiam. :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Ania ma piątkę z matematyki, co dla niej jest wielkim osiągnięciem. Bardzo dziękujemy, bo korepetycje to wielki wkład w ten sukces. Będziemy polecać znajomym i na pewno jeszcze się zgłosimy na zajęcia w przyszłym roku!

Maciek

Również bardzo dziękuję i gratuluję piątki! Do zobaczenia! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Choć wciąż nie lubię matmy, zaczęłam ją ogarniać. Chyba przede wszystkim dlatego zawsze jej nie lubiłam, bo była dla mnie totalnie niezrozumiała i się zrazilam. Teraz widzę, że mając odpowiednie podejście i dobrego nauczyciela można się wszystkiego nauczyć. Wrócę w przyszłym roku.

Maciek

Odpowiednie podejście do wszystkiego to klucz do sukcesu. Idzie Ci coraz lepiej! Do zobaczenia. :)

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

Wymarzona czwórka! Dzięki serdeczne! Matma stała się dla mnie bardziej zrozumiała mimo że to nie mój konik. Lekcje dopasowane do poziomu, co bardzo fajne, bo w szkole tylko gonimy z materiałem, bez względu na to czy ktoś rozumie czy nie, a tu nie ma takiego problemu.

Maciek

Noo i gratuluję! :) Dzięki za opinię!

avatar
Patrycja Kań
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2021

Bardzo dziękuję za pomoc przez ten cały rok. Bardzo się podciągnęłam z matmy i czuję się o wiele bezpieczniej jeśli chodzi o maturę w przyszłym roku. Oczywiście po wakacjach chciałabym kontynuować lekcje i przygotowywać się do egzaminu.
Pozdrawiam

Maciek

Bardzo cieszą mnie Twoje postępy. :) Zapraszam od września, udanych wakacji!

avatar
Krzysztof W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2021

Korepetycje spełniły nasze oczekiwania, bez dwóch zdań! Czy są jeszcze wolne miejsca na wrzesień, trzeba się zapisywać juz teraz? Jeśli jest taka opcja chcielibyśmy zarezerwować miejsce dla Patrycji Małek. Córka mówi, że nie chce żadnego innego korepetytora.

Maciek

Oczywiście, miejsce się znajdzie, tylko proszę dać znać pod koniec sierpnia, bo wtedy będziemy ustawiać grafiki. Pozdrawiam! :)

avatar
Eulalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2021

I po stresie. Egzaminy ósmoklasisty odhaczone. Jako że rok szkolny dobiega końca, na razie rezygnujemy z zajęć na czas wakacji, ale od września chcemy kontynuować współpracę. Łukasz jest bardzo zadowolony i my również.
Pozdrawiam

Maciek

Dziękuję za opinię i zapraszam od września! :)

avatar
Ida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2021

Hej, dziękuję bardzo za pomoc w tym roku, dużo wyciągnęłam z tych lekcji. Nie sądziłam, że tak dobrze napiszę maturę (tzn jeszcze nie znam wyników, ale sprawdzałam w necie i jest super). Mam nadzieję, że dostanę się na politechnikę. Do zobaczenia, bo pewnie się jeszcze spotkamy po wakacjach!

Maciek

Na pewno się dostaniesz, trzymam kciuki! Do zoba! :)

avatar
Przemysław i Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2021

Rzetelnie przygotowane lekcje, ciekawie prowadzone. Syn nie kręci nosem, że musi się uczyć "majzy". Nie mam żadnych uwag. Postępy widać, a Paweł nie lubi matematyki, oj nie. Dzięki korepetycjom idzie mu znacznie lepiej i zdaje się, że bardzo polubił te lekcje. Od września wracamy na zajęcia, a tymczasem życzymy udanych wakacji.

Maciek

Bardzo dziękuję i cieszę się, że Paweł jest zadowolony! Przyjemnego odpoczynku! :)

avatar
Ania K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2021

Dzięki wielkie! Mogę ze spokojem zacząć wakacje, z czystą głową i spokojem, że matma zdana. Wiem, że mam przynajmniej połowę punktów, może więcej, na pewno dam znać na messengerze, jak poznam wyniki. Super, że znalazłam te korepetycje. Pozdrawiam cieplutko!!

Maciek

Koniecznie daj znać! Miłych wakacji! :)

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2021

Satysfakcja 100%. Bardzo polecam, podstawowa maturka zdana na 90parę procent, z tego, co mówią odp w necie. Rozszerzenie przynajmniej 80 procent, nwm, jak otwarte, bo tego przez neta nie można sprawdzić, bo mogą być różne modele odp. W każdym razie jestem w pełni zadowolony i polecam nauczyciela, świetne przygotowanie i komunikacja mega. Sam bym tyle w życiu nie wyciągnął.

Maciek

NOOO co za wyniki! Gratuluję! :D

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2021

Powiem tak. Serio nie było czym się tak martwić, bo zadania były łatwe. A może były łatwe tylko dlatego, że miałam dodatkowe lekcje. W każdym razie wszystko napisałam i myślę, że będzie w porządku. Jeszcze tylko nie wiem, jak z zadaniami otwartymi, bo zamknięte poszły mi bardzo dobrze, ale jak te są ok, to myślę że wynik będzie całkiem dobry. :)

Maciek

Na pewno będzie dobry. Już wszystko z głowy, nie ma co się stresować. :)

avatar
Krzys
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2021

Matma za mną. Właściwie wszystkie egzaminy za mną, ale matmy bałem się najbardziej. Gdy Przyszedłem na lekcje miałem zaległości z kilku lat. Uważam że naprawdę dużo nadrobiłem przez ten rok, to wszystko zasluga korepetycji. Dziękuję, teraz czekam na wyniki

Maciek

Tak, bardzo dużo nadrobiłeś. Wytrwale pracowałeś i jest progres. :) Pozdro!

avatar
Tymo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2021

Ufff, juz po!!! Nie było najgorzej. W sumie było całkiem spoko niepotrzebnie się tak przejmowałem. Wszystko co było pamiętałem z naszych lekcji, tylko paru rzeczy nie wiedziałem ale tego chyba nikt nie wiedział. Troche mi smutno że już nie będziemy mieć lekcji bo były naprawdę fajne

Maciek

Na pewno poszło Ci super, daj znać, jak poznassz wyniki! Mnie też smutno, ale kto wie, może jeszcze się kiedyś zobaczymy!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2021

Proszę trzymać kciuki za egzamin ósmoklasisty! Marcel mówi, że poszło mu dobrze. Zaskoczyło mnie, z jakim spokojem do tego podszedł, powiedział, że co będzie to będzie, ale myśli, że będzie w porządku. Dzięki dodatkowym lekcjom się w ogóle nie stresował i rozwiązał wszystkie zadania. Dużo się tu nauczył, bardzo mnie to cieszy i dziękuję.

Maciek

Trzymam i nie puszczam! Pozdrawiam. :)

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Przed egzaminem jestem spokojna, dziś już sobie robię wolne od nauki, zgodnie z zaleceniami. ;) Jutro podejdę do tematu na luzie, bo przecież przerobiliśmy wszystko na korepetycjach. Trochę stresik, ale mam nadzieję że wszystko będzie ok, dzięki za wszystkie lekcje

Maciek

Pewno, że będzie OK, a nawet bardziej niż OK! :)

avatar
Alex
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2021

Ciekawe korepetycje prowadzone w fajny sposób. Pierwszy raz za pierwszym razem zrozumiałem majzę. Dopiero zacząłem chodzić ale chyba od nowego roku też będę bo dużo mi te lekcje dają. Ogarnąłem logarytmy i parę innych rzeczy

Maciek

Zapraszam od przyszłego roku i dzięki za opinię! :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2021

Polecamy korepetytora. Krzyś miał szczególne problemy z układem równań i zadaniami z niewiadomą. Po kilku zajęciach zaświeciła mu się lampka i jest teraz w stanie sam rozwiązywać takie zadania, nawet te bardziej skomplikowane. Jestem pewna, że na tych kilku lekcjach się nie skończy i jeszcze długo będzie chodził na lekcje. :)

Maciek

Krzysiowi iksy już niestraszne. :) Pozdrawiam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Polecanko. Bardzo przydały mi się te zajęcia. Niedługo koniec roku, ale od września chciałabym kontynuować lekcje i przygotowywać się do egzaminu 8klasisty. Mam nadzieję że do zobaczenia, Maja

Maciek

Również mam nadzieję, że do zobaczenia! :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2021

Lekcja z funkcji była bardzo przydatna i wszystko zrozumiałem. Fajnie, okazało się, że to nie jest takie złe, jak myślałem, bo w szkole kompletnie tego nie ogarniałem. Fajne lekcje, dzięki

Maciek

Super, że już ogarniasz. Pozdrawiam!

avatar
Krystek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Nie wiem kto wymyślił geometrie analityczna i komu to potrzebne. Ale bez korków bym tego nie ogarnął tych wszystkich wektorów i wyznaczania prostych. Dzięki wielkie bo serio sam bym tego nie ogarnął bo totalnie nie wiedziałem o co chodzi.

Maciek

Cieszę się, że wszystko ogarnąłeś. Pozdro!

avatar
Elżbieta Matusiak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Egzamin tuż tuż, a ja wiem, że Kasia sobie poradzi. Wszystko dzięki korepetycjom. Pomogly Kasi wyjść z naprawdę sporych zaległości, które ja niestety przegapiłam wcześniej. Stresowałam się, że nie zdąży wszystkiego przepracować do egzaminu, ale okazało się, że martwię się bezpodstawnie. Serdecznie dziękuję za pomoc.

Maciek

Jestem pewien, że sobie poradzi. Pozdrawiam!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Cudowny nauczyciel, takich ze świeca szukać. Trudno jest dzieciaki zachęcić do nauki, a szczególnie do matematyki, bo to taki trudny przedmiot… Dobrze, że znaleźliśmy tak kompetentnego i sympatycznego nauczyciela, czuję, że Albert jest w najlepszych rękach. :)

Maciek

Serdecznie dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2021

Jak na szpilkach czekamy na egzamin, ale myślę, że nie ma o co się martwić, czuję, że Karolina da sobie bez problemu radę. W końcu rok dodatkowych zajęć na pewno są efekty, zwłaszcza że widzę po córce, ile się nauczyla i jak poprawiła się z matematyki. Cieszę się, że tu trafiłyśmy i dziękuję za pomoc.

Maciek

Na pewno da sobie radę. Dzielnie pracowała na wszystkich lekcjach. Pozdrawiam!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2021

Mata, już mi więcej nie napsujesz nerwów. Choć przez ostatnie miesiące była bardziej znośna, bo wreszcie zacząłem ja rozumieć. Matura nie była taka trudna jak sądziłem. Oczywiście byli trochę zadań które nie należały do najprostszych ale ostatecznie rozwiazalem wszystkie. Dobrze że chodziłem na korepetycje bo myślę że bardzo dużo mi pomogly I dzięki nim zdam. Pisiont procent będzie, tak myślę

Maciek

Pisiont, jak nie więcej! Daj znać, jak poznasz wyniki. :)

avatar
Maurycy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2021

Dzięki! Majza zdana, a ja mogę spać spokojnie.Wreszcie to za mną! Jeny, zanim poszedłem na korki, jak ja się stresowałem, że nie zdam! Cieszę się że zacząłem brać dodatkowe lekcje, bo bez tego nie zdałbym na pewno. Jeszcze raz dzięki!!!!!

Maciek

To super, że matma już nie zakłóca Twoich snów. Pozdro! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Polecam!!! Luiza miała problem z matematyką i za nic w świecie nie była w stanie jej zrozumieć, dopóki nie poszła na korepetycje. I nagle ją olśniło! Oczywiście nie zaraz, tylko po iluś zajęciach, ale to, jak się poprawiła z matematyki, zdumiewa mnie i męża!!! Bardzo dziękujemy, będziemy polecać dalej, jak ktoś ze znajomych będzie szukał nauczyciela dla dziecka.

Maciek

Luiza chyba samą siebie zaskoczyła, że jednak całkiem sobie radzi z matmą. Potrzeba jej było więcej wiary w swoje możliwości. :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Myślałam, że nigdy nie zrozumiem geometrii i sądziłam, że nie da się jej wytłumaczyć przez internet, ale okazało się że się da :D Już umiem wyznaczać środek okręgu, robić konstrukcje itd Bardzo przydatne lekcje, dziękuję! Chciałam tylko zrozumieć geometrię, ale jest tak fajnie, że zdecyduję się na regularne zajęcia.

Maciek

Jak nie Ty, to kto! Cieszę się, że zostajesz. Pozdrawiam! :)

avatar
Agnes
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Podoba mi się e-learningowa forma. Pracujemy na tablicy wirtualnej i razem pykamy zadanka, nie czuję tej przepaści uczeń nauczyciel i czuję się super "zaopiekowana" na lekcjach, bo o wszystko mogę zapytać, rozwiać wątpliwości, otrzymać tyle razy tłumaczenie w różnej formie by zrozumieć. Już teraz po kilku miesiącach widzę super różnice a do egzaminu jeszcze dużo czasu, więc spokojnie zdążymy wszystko przerobić.

Maciek

Cieszę się, że forma zajęć Ci odpowiada i że robisz takie postępy! :)

avatar
Doti
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

To było proste. Usiadłam w sali egzaminacyjnej, otworzyłam arkusz… I uspokoiłam się, bo zadania wyglądały na proste. I takie też się okazały. Na luzie rozwiązywałam zadanka i skończyłam na długo przed czasem, więc mogłam jeszcze wszystko na spokojnie przeanalizować i upewnić się, czy dobrze odpowiedziałam. Jestem pozytywnie zaskoczona, bo matma nigdy nie była moją mocną stroną, a chyba poszła mi najlepiej z wszystkich matur!

Maciek

Bardzo mnie cieszy, że dałaś sobie radę, choć nigdy nie wątpiłem, że tak będzie! :)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2021

Wygląda na to, że matura z matmy poszła mi najlepiej ze wszystkich. Lepiej od polskiego. Właściwie matmy najmniej się bałem. Teraz czekam na oficjalne wyniki, ale patrzyłem na wyniki w necie i chyba będę miał z 80%. Plus minus, ale zdałem na bank i to powyżej przeciętnej, serdeczne dzięki za tak intensywną naukę i świetne przeprowadzoną powtórkę!

Maciek

Super! Zapowiada się świetny wynik. Daj znać, jak już poznasz oficjalny!

avatar
Aśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2021

Maturę zdałam!!! Już sprawdziłam odpowiedzi i zdałam!!! I jeśli dobrze obliczyłam punkty, to będę miała jakieś 70 procent!!! Jeny, sądziłam, że to niewykonane dla mnie, żeby w ogóle zdać, a co dopiero na 70 procent!!! Polecam, polecam, polecam!

Maciek

Gratuluję! Choć to było pewne, że dasz radę . :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Kasia polubiła matematykę dzięki tym zajęciom. Nauczyciel nie uczy wszystkich na jedno kopyto, tylko potrafi nawiązać do zainteresowań dziecka, wychwycić jego mocne i słabe punkty – docenić te pierwsze i pomóc pracować nad tymi drugimi, przeprowadzić lekcję w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Czuję, że Kasia jest wybitnie przygotowana do egzaminu ósmoklasisty, bo arkusze próbne rozwiązuje na 80/90 procent!!!

Maciek

Bardzo mnie to cieszy, dziękuję za opinię i czekam na info o wynikach Kasi! :)

avatar
Ignacy P.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Zrozumiałem geometrię, a z nią zawsze miałem największy problem… Denerwowałem się i frustrowałem, bo konstrukcje mi nie wychodziły. Nie sądziłem, że na korkach to zrozumiem, bo wydawało mi się, że nikt mi tego nie wytłumaczy… Bardzo miło się zaskoczyłem! Jak się okazało, nawet przez internet da się to wytłumaczyć i to tak, ze nie mam watpliwości, jak zrobić zadanie. Lekcje mamy na Skype, ale jak trzeba coś narysować, to piszemy na wirtualnej tablicy. Fajne, intuicyjne narzędzie. A i nauczyciel fajny - i warto zaufać mu i jego wiedzy, bo poprowadzi każdego niemal za rękę, przygotowując do egzaminu. Oczywiście uczy myśleć samodzielnie, przez co rozwiązywanie zadań w szkole i na teście nie sprawia żadnego problemu :D

Maciek

Zrobiłeś meega postępy. Geometria Ci niestraszna. :) Pozdro!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2021

Trzeba mieć talent, by przemówić do mojego Antka i przekonać go do matematyki. :-) Korepetytor zdobył jego serce - i tym samym również nasze. Jest miły, cierpliwy, ma ogromną wiedzę i potrafi przekazać ją w słowach, które taki 12-latek zrozumie i przyswoi, a to nie należy do najłatwiejszych. Antek szybko się rozprasza i trduno mu usiedzieć na miejscu - a na korepetycjach słucha z ciekawością i bez marudzenia rozwiązuje zadania.Jak czegoś nie rozumie, to dopytuje i otrzymuje odpowiedź. Antek tak się podszlifował z matematyki, że jestem przeszczęśliwa i cieszę się, ze tu trafiliśmy.

Maciek

Pewnie, że się podszlifował, prawdziwy diament! Pozdrawiam! :)

avatar
izka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2021

Cześć, jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc przy rozwiązaniu zadań, które wydawały mi się nie do ogarnięcia. Matma rozszerzona w liceum jest serio na poziomie akademickim… Spodziewam się, że jeszcze wiele rzeczy sprawi mi trudności, więc na pewno jeszcze będę uderzać.

Maciek

Uderzaj śmiało, ze wszystkim damy radę! :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Nauczyciel z wyjątkowym usposobieniem, który nawet bardzo trudne zagadnienia matematyczne potrafi przekazać w przystępny sposób. Uczeń wynosi z zajęć nie tylko teorię, ale przede wszystkim umiejętność przeniesienia tej teorii na praktykę i potrafi sam rozwiązywać zadania. Na początku rozwiązywali je razem i Tomek sam nie był w stanie się z nimi uporać, ale systematycznie krok po kroku uczył się, jak samemu uporać się z nimi. Teraz wykazuje się dużo większą samodzielnością i nie ma problemu ze zrozumieniem treści nawet skomplikowanego zadania. Ogromne znaczenie dla nas ma podejście nauczyciela do naszego syna i cieszymy się, że udało się trafić na odpowiednią osobę.
Pozdrawiam

Maciek

Każda wędrówka rozpoczyna się od małego kroku – Tomek w swojej matematycznej wędrówce coraz bardziej posuwa się naprzód. :) Pozdrawiam!

avatar
iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Bardzo dziękujemy za efektywną naukę. Janek pięknie sobie radzi w szkole i z próbnymi egzaminami ósmoklasisty – z ostatniego miał 80% z matematyki! Nauka na najwyższym poziomie, a Nauczyciel dobrze rozumie uczniów i ma takie sposoby, które do nich przemawiają, a ani mnie, ani nauczycielce w szkole nie udało się go zaciągnąć do nauki. Wszystkie prace domowe Janek odrabia bez marudzenia, a jak czegoś nie zrozumie, to zawsze może liczyć na korepetycje. Niedługo prawdziwe egzaminy ósmoklasisty, ale już się o nie nie martwię.

Maciek

Zaciąganie nic nie da, jeśli uczeń nie ma motywacji – a ją trzeba w nim rozbudzić. :) Trzymam kciuki za egzamin!

avatar
Ida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Kompletnie nie czuje tej bariery internetowej, czuję się na zajęciach, jakbyśmy mieli zajęcia stacjonarnie. Piszemy na wirtualnej tablicy, która jest super, a nie to co ta szkolna z kreda, która pyli. Zero stresu i miła atmosfera, nawet nie wiem kiedy zapamiętuje wszystko i uczę się, jak rozwiązywać trudne zadania. Nawet te, których nie byłam w stanie pojąć przez długi czas, po korkach już nie są w ogóle trudne. Dobrze, że są takie zajęcia przez internet, bo jest to duże ułatwienie i oszczędność czasu, a wszystkie materiały z lekcji mam na dysku Google.

Maciek

Pamiętam, że jak pojawiły się tablice na mazaki, wszyscy się cieszyli, że nie muszą brudzić rąk kredą. :D A teraz wszystko można przenieść do internetu. Bardzo dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Marlena Kożuchowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2021

Nauczyciel wytłumaczył Kasi, jak przekształcać wykres przez symetrię osi X i Y i całą resztę skomplikowanych zagadnień, które nic mi nie mówią, a Kasi spędzały sen z powiek. Po pierwszych zajęciach online przybiegła do mnie do kuchni z krzykiem "Mamo, już rozumiem te iksy!!". Serdeczne dzięki, Kasia na pewno zostanie na długo i jestem pewna, że po takich lekcjach będzie miała matematykę w małym paluszku. :)
Pozdrawiam

Maciek

Hehe, cieszy mnie ta ekscytacja. :) Będziemy dalej dzielnie pracować. Pozdrawiam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2021

Dobry nauczyciel to połowa sukcesu. Serio, dużo od niego zależy. Zawsze mialam awersję do matmy, bo bałam się, że zostanę wywołana do tablicy albo, że nie będę czegoś rozumiała. Nauczyciele na, jakich się natykałam, potrafili wzbudzić prawdziwy terror, serio. Wiele bym dala, by mieć w szkole takich nauczycieli. Żadne funkcje czy rachunek prawdopodobieństwa już mi niestraszne!

Maciek

A druga połowa to uczeń, który się przykłada i regularnie pracuje – czyli Ty. :) Mocno trzymam kciuki za Twoją maturkę!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2021

Matura za dwa tygodnie – przedtem stresowałem sie potwornie że na pewno nie zdam i sobie nie poradzę. Na korepetycje zapisałem się dopiwro w połowie 3 klasy i przeklinałem siebie że za pozno się zebrałem. Jednak na korkach nie ma rzeczy niemożliwych!! Nauczyciel na te kilka miesięcy przygotował mi indywidualny plan ekspresowej powtórki i aż mi czacha dymiła od tej nauki. Ale czuję, że udało się powtórzyć wszystko co ważne, bo próbny testy idą mi bardzo dobrze. Już się nie boję że nie zdam.

Maciek

To dobrze, że Ci ta czacha nie spłonęła. :D No, tempo mieliśmy hardkorowe, ale wierzę, że się opłaci. Dawaj znaka, jak Ci poszło!

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2021

Jacek zrobił takie postępy z matematyki, że czasem mam wrażenie, że ktoś mi podmienił dziecko. Z ostatniego testu dostał 5, co się nigdy nie zdarzało. Jestem w szoku i bardzo dziękuję!

Maciek

Nikogonie podmieniałem, przysięgam! Piękny stopień. :) Pozdrawiam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2021

Jeszcze trochę i matura. Matura to bzdura, mówili, ale zdać trzeba… Mimo że celuję w studia humanistyczne, przed matmą nie ucieknę. Szkoda tylko, że system edukacji nie zachęca do nauki tego przedmiotu. Jednak Maciek ukazuje go w zupełnie innym świetle i pokazuje, że przy odpowiednim nastawieniu nawet matematyka może być ciekawa. Jasne, z wszystkim tak jest - tylko trzeba jeszcze potrafić przekonać, że rzeczywiście warto się czegoś podjąć mimo początkowej niechęci. Maciek to potrafi - przekonać do matmy nawet najbardziej zagorzałego przeciwnika. :)

Maciek

Wiele rzeczy musimy w życiu robić, choć wcale nam się to nie uśmiecha. Nie pozostaje nam wtedy nic innego, jak zmienić nastawienie, bo to myśli kreują rzeczywistość. :) Pozdrawiam!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Przyznaję w liceum przestałem się uczyć przestało mi zależeć na stopniach. Dopiero w ostatniej klasie doszedłem do wniosku że wypadałoby się za siebie wziąść i poszedłem na korki bo wiem że bez tego mógłbym nie zdać matury… A nie po to przemęczyłem się tyle lat w szkole by nie zdać jakiegoś egzaminu. O dziwo korki z Maćkiem to coś całkowicie innego niż lekcje w szkole - i dzięki nim zacząłem się realnie przykładać! Tłumaczy tak dobrze że jestem w szoku bo okazalo sie ze matma nie musi byc aż taka trudna!!! Z pierwszego probnego miałem 14 procent, a jak kilka dni temu zrobiłem kolejny wyszło 53. Serio polecam wszystkim

Maciek

Noo to gratuluję wyniku! Jest progres, oby tak dalej! :D

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Matma rozszerzona w liceum jest na poziomie akademickim, takie zadania powinniśmy mieć na studiach, a nie w liceum… Całe szczęście, że mam możliwość regularnie pracować z Maćkiem, bo świetnie mi tłumaczy wszystkie zawiłości i nagle na zajęciach zapala mi się lampka: “a więc tak to się robi!” i wszystko staje się jasne. Pracujemy razem już dwa lata i nawiasem mówiąc to dzięki Maćkowi zdecydowałam się zdawać maturę rozszerzoną i uwierzyłam w siebie.

Maciek

Cieszę się, że doznajesz oświecenia na naszych lekcjach! :) Z tym poziomem to fakt, czasem trochę przegięcie - ale co to dla Ciebie, świetnie sobie radzisz nawet z tymi zadaniami z kosmosu. :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2021

Hania nigdy nie będzie orłem z matematyki, ale widać naprawdę duże postępy. Podciągnęła się z tej matematyki i kamień z serca, bo jej wyniki nie rysowały się dobrze… Dobrze, że na Pana trafiliśmy, dziękujemy za całą okazaną pomoc i wsparcie. Dzięki tym lekcjom nie boję się, że córce nie powiedzie się na egzaminie. Wie Pan jest to teraz sprawa priorytetowa żeby go dobzre napisała… Ale trafiłyśmy na odpowiednią osobę. :)
Pozdrawiam,
Katarzyna

Maciek

Serdecznie dziękuję za miłe słowa! Też jestem spokojny o wyniki Hani, zrobiła naprawdę ogromne postępy. :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2021

Nigdy specjalnie nie lubiłem matmy, ale jeśli wszystkie lekcje będą takie super, jak te cztery, które mieliśmy, to chyba będę musiał zmienić zdanie co do tego przedmiotu ;) Nauczyciel tak pełen zapału i chęci do pracy, że aż mi się to zaczęło udzielać. haha

Maciek

Zrobię, co w mojej mocy, by wszystkie były super. :) Pozdro!

avatar
Michu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2021

Maćku, wielkie dzięki!!! Serio, bardzo mi pomogły te nasze wspólne lekcje. Boję się już o wiele mniej. To znaczy, właściwie już się nie boję, bo wiem, że zdam, teraz jestem tylko ciekawy na ile procent. Pamiętam, że rok temu byłem totalnie załamany bo miałem 20 %... A ostatnio jak robiłem arkusz, wyszło mi 72!!!To jest ogromna zmiana.

Maciek

Ogromna, ogromna! Dzielnie walczysz, żołnierzu! :D

avatar
Agnes
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Te korepetycje to wybawienie. Dosłownie. Błażej strasznie się bał, że nie poradzi sobie na teście, a mnie ten nastrój się udzielił, bo zrozumiałam, że na szkolne lekcje nie możemy liczyć… Trudno ogarnąć taką klasę zdalnie… Korepetycje to co innego, kiedy nauczyciel może skupić się na jednym uczniu i wyjaśnić mu wszystko po kolei i dokładnie. Zupełnie inny poziom edukacji i o wiele więcej z takich zajęć można wynieść. Błażej nie ma już żadnych zaległości, a bez korepetycji tonął w nich… Polecam.

Maciek

Już nie musimy Błażejowi rzucać koła ratunkowego, bo pływa coraz lepiej. Nie damy się matematyce! :)

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Sądziłam, że koronawirus nie potrwa długo i szybko wrócimy do szkoły… Niestety życie to zweryfikowało i po jakimś czasie stało się jasne, że trochę posiedzimy w domach... A wiązało się to z obawą, że szkoła nie przygotuje mnie dobrze do matury, bo nauczyciele nie byli przygotowani na przerzucenie się na zajęcia online. Bez korepetycji byłoby baardzo kiepsko.Ciesze się, że się na nie zdecydowałam, bo dają mi tak 150 razy więcej niż szkoła.

Maciek

Wszyscy zakładaliśmy, że to szybko sie skończy, a tu już drugi rok w maseczkach... Cieszę się, że się odnalazłaś na korepetycjach i czujesz się pewniej w matmie. :)

avatar
Rafi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2021

Wciąż nie lubię majzy ale wreszcie ją ogarniam. A odkąd ogarniam nie jest już tak straszna. A nie jest tak straszna odkąd poszedłem na korki. ;D

Maciek

Nie taki diabeł straszny, jak go malują. :) Pozdro!

avatar
Rozalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2021

Przykład nauczyciela z pasją który kocha swoją pracę. To widać od razu po tym z jaką ochotą Gosia udziela się na zajęciach. A matematyki nigdy nie znosiła i bardzo niechętnie odrabiała prace domowe (albo nie robiła tego wcale). Lekcje naprawdę godne polecenia.

Maciek

Dziekuję! Gosia coraz bardziej się otwiera i pracuje coraz chetniej, co bardzo mnie cieszy. :) Pozdrawiam!

avatar
Judyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2021

Jurek nie znosi matematyki i nie da się tego zauważyć. Byłam sceptycznie nastawiona do tych korepetycji, bo już kilku innych nauczycieli próbowało go jakoś zachęcić do nauki, ale niewiele z tego wyszło. Chodzi o to, że syn miał tak silną awersję do tego przedmiotu, że nawet nauczyciel z ogromną wiedzą nie był w stanie mu jej przekazać. Tym razem jest inaczej. Już od pierwszej lekcji wiedziałam, że to jest to. Nauczyciel zrobił na mnie niesamowite wrażenie, a co najważniejsze: na Jurku również. Tłumaczy spokojnie, ale skutecznie. Wymaga, ale nie przygniata ilością materiału. Wskazuje błędy, ale nie krytykuje. Współpraca z nim to sama przyjemność.

Maciek

Pani Judyto, bardzo dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że Jurek się odnajduje. Rzeczywiście był bardzo sceptycznie nastawiony do matematyki, ale z czasem jego podejście się zmieniło i pracuje naprawdę nieźle. Pozdrawiam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2021

Niedługo rekrutacja na studia, więc stwierdziłam, że napiszę tu parę słów. Dzięki tym korepetycjom jestem teraz dumną studentką UW i wiem, że sama bym tego nie dokonała. Cały czas jesteśmy w kontakcie i jeśli czegoś nie jestem w stanie zrozumieć, wystarczy, że umówię się na lekcję, przerobimy dane zagadnienie – i zapala mi się w głowie lampka pod nazwą "eureka!". Ogromne dzięki za dotychczasową pomoc. Polecam wszystkim, a jeśli są jeszcze jakieś tematy, których nie ogarniacie przed maturą, nie ma chwili do stracenia, to ostatni moment, by zapisać się na powtórkowe lekcje.

Maciek

Serdeczne dzięki za opinię! Trzymam kciuki za kolejne sukcesy na studiach i jeszcze raz gratuluję superocen w tym roku. :)

avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2021

Jeszcze kilka lekcji przed nami, a cały materiał udało się już powtórzyć i przyswoić. Bardzo się bałam, że nie zdążę tego wszystkiego ogarnąć przed maturą, przytłaczała mnie ilość materiału i plułam sobie w brodę, że za późno się za to zabrałam. Maciek mnie uspokoił i zapewnił, że jeśli tylko będę współpracować i systematycznie pracować, tak mnie poprowadzi, że ze wszystkim się uporamy. I rzeczywiście tak się stało, czuję, że z matematyki pójdzie mi najlepiej ze wszystkich przedmiotów!

Maciek

Wszystko jest możliwe, jeśli bardzo się chce i się przyłoży, a Tobie i jednego, i drugiego nie brakuje i na pewno pójdzie Ci super. :)

avatar
DominikK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2021

Matmy nigdy nie polubię, ale przynajmniej ją zrozumiałem. A to najważniejsze. Piszę próbne matury z matematyki na 80 parę procent, a przed korkami serio mi to żałośnie wychodziło. Polecam wszystkim, super zaplanowane lekcje

Maciek

Nigdy nie mów nigdy. ;) Zrobiłeś megaprogres, daj znać, jak wyniki!

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2021

Korepetycje to jedyna pozytywna rzecz w mojej obecnej edukacji, bo w szkole niczego nas nie uczą, a ja się stresuję maturą. Gdyby nie korepetycje, to obawiam się, że albo bym nie zdała, albo napisała maturę na masakrycznym poziomie. Na szczęście to już mi nie grozi po tak intensywnej powtórce gramatyki, czasów, słownictwa, przerobieniu listeningów i wypowiedzi pisemnych. Czuję się naprawdę dobrze przygotowana.

Maciek

Dzielnie pracowałaś, na pewno Ci się to opłaci. Czekam na info od Ciebie, jak tam wyniki! :)

avatar
Alan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2021

1:0 dla mnie, strzeż się matmo. :D W starciu ze mną i z Maćkiem nie masz żadnych szans! Na korkach nadrobiłem wszystkie zaległości i jestem bardzo bardzo zadowolony.

Maciek

No pewnie, że nie ma szans. Niech nawet nie próbuje z Tobą wygrać!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2021

Jak zaczęła się pandemia i lekcje zdalne, złapałam się za głowę, bo Kuba nigdy nie radził sobie z matematyką, a zajęcia zdalne tylko to utrudniły i cóż robić, trzeba było wybrać korepetycje. Syn w tym roku pisze egzamin ósmoklasisty, dlatego bardzo się przejęliśmy, by dobrze mu poszło, bo przecież od tego zależy, do jakiej szkoły się dostanie. Ciężko pracował przez te miesiące, miał dużo zadań do odrobienia, ale dzięki wsparciu, jakie otrzymał na korepetycjach, o wiele łatwiej było mu przysiąść do nauki. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, ale jedna lekcja okazuje się efektywniejsza niż kilka godzin matematyki w szkole. Kuba z egzaminu próbnego dostał 75%!!! Jestem bardzo dumna i bardzo wdzięczna za pomoc.

Maciek

Kuba jest bardzo zdolny, tylko trzeba dobrać metody nauki, w których się odnajdzie - i wtedy efekty są niesamowite. :) Pozdrawiam!

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2021

Oj matma, ile ona mi nerwów napsuła… Zawsze była moją udręką. Próbowałam ją zrozumieć, zakuwałam, ale bezskutecznie. Poddana zapisałam się na korepetycje bo co mi pozostało… I gdybym tego nie zrobiła pewnie dalej bym nic nie ogarniała a matura za pasem. Dobrze, ze tu trafiłam. Świetnie mi się uczy na korkach, nigdy nnie byłam tak dobra z matmy jak teraz. Polecam wszystkim

Maciek

Nie jesteśmy w kuźni, żeby kuć. ;) Szybko robisz postępy, na pewno dasz radę na maturze. Pozdro! :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2021

Lekcje są fantastyczne, nauczyciel tłumaczy jak nikt inny. Decyzja o korkach była najlepszą decyzją w moim życiu, bo w szkole nie nauczyłbym sie tyle, co tu… Polecam Maćka, myślę, że każdego jest w stanie dobrze przygotować do egzaminów czy sprawdzianu. :D

Maciek

Dziękuję, bardzo mi miło. :) Cieszę się, że jesteś zadowolony. Pozdrawiam!

avatar
Ana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2021

Maciek mocno ciśnie, ale efekty są zdumiewające. :D Nie czuję się przy tym przytłoczona ilością materiału, bo wszystko jest dobrze rozplanowane w czasie. Spodziewam się, że po takim matematycznym survivalu zdam maturę rewelacyjnie, może nawet lepiej niż polski!

Maciek

Na pewno! Koniecznie daj znać, jak już poznasz wyniki. Pozdrawiam! :)

avatar
Jasiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2021

Zrozumiałem logarytmy po pierwszej lekcji, a tak długo się z nimi męczyłem! Muszę jeszcze ogarnąć potęgi, więc na pewno jeszcze przyjdę na zajęcia, ale mama mówi że powinienem chodzić co tydzień więc pewnie jeszcze trochę zajęć przede mną. Fajnie, bo lekcje są fajne i dużo uczą i chętnie na nie pochodze.

Maciek

Logarytmy masz już w jednym palcu, w drugim bedziesz miał potęgi. Do zobaczenia na następnej lekcji! :)

avatar
JoAnna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2021

Arek nigdy nie pałał entuzjazmem na widok zeszytu od matematyki czy zadań do rozwiązania, bo były nudne i monotonne i nie rozumiał, do czego mu to się przyda. On jest bardzo praktyczny i musi widzieć, czy warto poświęcić na coś czas. Na korepetycjach dowiedział się, jak szerokie zastosowanie ma matematyka i że nawet poza szkołą może okazać się przydatna. Co wiecej, zadania na korepetycjach są o wiele bardziej interesujące niż te proponowane w szkole i przedstawione w ciekawy sposób tak że aż mu się chce do nich zabrać. Bardzo przekonują mnie metody zastosowane na korepetycjach i dziękuję za przekonanie mojego sceptyka do nauki matematyki. :)

Maciek

Nie bez powodu matematykę nazywa się Królową Nauk... A odkąd Arek porzucił swój sceptycyzm, radzi sobie naprawdę rewelacyjnie! :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2021

Nauczyłam się rozwiązywać układy równań. :) I w sumie po to przyszłam na korki, ale w międzyczasie doszłam do wniosku, że takie lekcje przydadzą mi się regularnie, a nie tylko do jednego tematu, więc z chęcią zostanę na kilka miesięcy :)

Maciek

Matma z Tobą nie wygra! Super, że zostajesz, będziemy działać. :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2021

Dobrze, że wpadłem na pomysł zapisania się na korki, bo nauczyłem się tyle co nigdy dotąd!!! No i nie dostałem tylko materiałów ale też porządne omówienie ich i teraz, gdy sięgam do notatek z lekcji wszystko pamiętam i potrafię z tego skorzystać. Fajny korepetytor godny polecenia

Maciek

Bardzo mnie cieszy, że przekładasz teorię na praktykę. :) Pozdrawiam!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2021

Rozszerzona matma w liceum to nie lada wyzwanie… Wiedziałem, że będzie trudno, ale chyba trochę przeceniłem swoje możliwości i bez korków by się nie obyło. Otrzymałem dobrze rozpisany plan nauki i realizujemy go na każdej lekcji. To, co jeszcze niedawno było dla mnie bardzo trudne, teraz stało się przystępne i w pełni zrozumiałe. Cieszę się też, że nie trafiłem na nadętego bufona, tylko na nauczyciela, który odnosi się do mnie z sympatią i życzliwością, więc nauka to sama przyjemność. Przerobiliśmy już znaczną większość zagadnień z naszej listy, jeszcze tylko trochę i do matury będę przygotowany na medal.

Maciek

Jeszcze troche pociśniemy i zasłużysz na złoty medal. :) Pozdrawiam!

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2021

Zapisałam Kasię, kiedy w e-dzienniku pojawiła się kolejna jedynka i doszłam do wniosku, że zamiast liczyć na szkołę postawimy na korepetycje, bo córka ewidentnie sobie nie radzi. Miałam nadzieję, że podciągnie się trochę z matematyki, ale nie sądziłam, że aż tak! Pan Maciej przeprowadza ją po kolei po wszystkich tematach i rozwiewa wszystkie wątpliwości. Ilekroć czegoś nie rozumie, szczegółowo omawia daną rzecz, aż Kasia zrozumie. Stosuje też różne metody, więc lekcje są urozmaicone i dopasowane do potrzeb ucznia. :)

Maciek

Nie pozwolimy, by jedynki psuły nam nastrój. Kasia bardzo się przykłada, widać, że poza korepetycjami, pracuje też w domu i przerabia materiały z zajęć - i bardzo mnie to cieszy. :) Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Alexxy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2021

Kiedyś miałem tak że na lekcji niby rozumiałem, a na spr kompletna pustka… Strasznie się stresowałem i chyba to nie pozwalało mi dobrze napisać. Ale też moja wiedza była dość wybiórcza i miałem braki. Poszedłem na korki i już wszystko umiem i potrafię dobrze rozwiązywać zadania. One są często do siebie podobne więc warto mieć sposoby na dane typy zadań i dzięki korkom je poznałem. Dzięki kappitanie!

Maciek

Ahoj! Tak, zadania są powtarzalne, warto mieć na nie patent. Naprawdę super sobie radzisz. :D

avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2021

Jak dobrze uczyć się u kogoś, kto lubi to, co robi, a nie uczy z przymusu. Bardzo miły korepetytor z poczuciem humoru i pozytywną energią, która bardzo uprzyjemnia zajęcia. Dzięki zajęciom zrozumiałam, jak rozwiązywać zadania z funkcji liniowej i kwadratowej, a to mi sprawiało największy problem. Teraz zaczęliśmy powtarzać wszystkie tematy do maturki, jestem spokojna, bo wiem, że zdążę wszystko do tego czasu ogarnąć

Maciek

Funkcje nie mają z Tobą szans. Podobnie matura, jeśli tylko wciąż będziesz tak rewelacyjnie pracować! Pozdrawiam. :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2021

Plan nauki w ostatniej klasie liceum jest bardzo napięty i trudno się samemu przygotować do matury, zwłaszcza podczas pandemii, więc korepetycje były oczywistym wyborem. Powtórzyłam na nich wszystkie tematy, uporządkowałam i uzupełnilam tę wiedzę, która była wybrakowana, przerobiliśmy mnóstwo zadań maturalnych. Bardzo profesjonalna powtórka do matury, polecam.

Maciek

Dziękuję za opinię i trzymam kciuki za maturę! :)

avatar
Alona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2021

W zeszłym roku Kuba ledwo zdał z matematyki. Zapisałam go na korepetycje i w tym roku wychodzi mu czwórka na koniec. To jest naprawdę ogromny sukces, bo matematyka nigdy mu nie szła. Udało się nadrobić cały materiał. Kuba otrzymał ogromne wsparcie, dużo motywacji i teraz jest naprawdę dobrym poziomie z matematyki. Za rok czeka go egzamin ósmoklasisty i na pewno będzie się do niego przygotowywał pod okiem Pana Maćka. :)

Maciek

Kuba radzi sobie naprawdę dobrze. Wytrwale pracuje, a mnie bardzo cieszą postępy, jakie zrobił. :) Pozdrawiam!

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2021

Moja Oliwia jest bardzo rezolutna, ale do nauki ostatnia. Mnie nie udało się dokonać tego, co Panu Maćkowi – zachęcić ją do matematyki. Nie wiem, jakie metody zastosował, ale działają, a Oliwia systematycznie odrabia zadania, przygotowując się do zajęć, a i w szkole jest o wiele lepsza z matematyki. Jakkolwiek Pan ją przekonał – dziękuję, jest Pan mistrzem. :)

Maciek

Czary-mary. :D Cieszę się, że podziałały. Oliwia robi wielkie postępy. Pozdrawiam!

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2021

Już wiem jak działają logarytmy i potęgi, a zanim poszedłem na korepetycje, dostawałem z tych tematów same 1. To wcale nie jest takie trudne jak sądziłem! To była kwestia nauczyciela bo od tego ze szkoły (nazwiska nie podam) niczego bym się nie nauczył, bo tylko wymaga a uczyć nie potrafi. Dobrze, że zapisałem się na korki bo już się nie muszę przejmować jak czegoś z majzy nie rozumiem. Wiem, że mam kogoś kto mi to świetnie wyjaśni.

Maciek

Odpowiednie nastawienie może zdziałać cuda - co się odnosi do obu stron. Cieszy mnie, ze przychylniej zacząłeś patrzeć na matmę. Pozdrawiam! :)

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2021

Przez koronawirusa lekcje ze szkoły przeniosły się do internetu, a przez to, że są bardzo słabo zorganizowane, oceny Kacpra poleciały w dół. Dzięki Panu Maćkowi znów poszybowały w górę. Na korepetycjach syn nadrobił wszystkie zaległości i teraz przerabia po kolei wszystkie tematy. Gdyby nie te zajęcia, bardzo bym się teraz obawiała, jak mu pójdzie egzamin ósmoklasisty, ale jestem spokojna, wiedząc, że trafił na kompetentnego nauczyciela.

Maciek

Kacper znakomicie sobie radzi. Przede wszystkim uwierzył w swoje matematyczne możliwości i teraz już go nic nie pokona. Dziękuję za opinię! :)

avatar
Mati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Rachunek prawdopodobieństwa już mi nie straszny. Po korepetycjach zaświeciła mi się lampka i zrozumiałem w czym rzecz. A serio tego nie ogarniałem… Okazało się, że nie jest takie trudne, tylko trzeba znaleźć na to sposób. Dzięki ;D

Maciek

No ten dział już taki jest. Na pierwszy rzut oka - czarna magia, ale okazuje się jednak nie tak złowieszcza. Już świetnie się nią posługujesz. ;)

avatar
Janina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2021

Rok korepetycji za Jasiem i naprawdę wiele mu to dało. Przyswaja wiedzę o wiele szybciej niż w szkole! Dodatkowo te lekcje są dla niego frajdą, bo przeprowadzone są w bardzo ciekawy sposób. Bez stresu, ponaglania, krytykowania, tylko spokojnie, z wyrozumiałością. Co nie znaczy, że nauczyciel nie wymaga – bo nauka jest bardzo intensywna – ale potrafi uczyć tak, że nawet duża partia materiału nie jest dla ucznia problemem.

Maciek

Cieszę sie, że Jasiowi podoba się forma zajęć. Bardzo dzielnie pracuje i widać rezultaty. :) Pozdrawiam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2021

Tymek zrozumiał wszystko, z czym w szkole sobie nie radził. Teraz nauka jest trudniejsza, bo nauczyciele nie są dobrze przygotowani do lekcji zdalnych, więc korepetycje były oczywistym wyborem. I bardzo dobrym, bo spełniły nasze oczekiwania.

Maciek

Tymek zrobił duże postępy i bardzo się stara. :) Dziękuję za opinię!

avatar
Michu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2021

Trzymaj kciuki za moją maturę z matmy, bo myślę, że dzięki Tobie jest szansa, że dobrze ją napiszę! Serio czuję się już o wiele pewniej i obliczanie różnych zadań przychodzi mi naturalnie.

Maciek

Trzymam, trzymam i nie puszczam! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2021

Matma wreszcie stała się prosta. Nie ulubiona, ale przynajmniej wiem, o co w niej chodzi, a przez lata nie wiedziałam. Nauczyciele najczęściej wymagali, nie tłumacząc niczego… Wreszcie trafiłam na kogoś kompetentnego i przestałam się stresować na każdej lekcji.

Maciek

To dobrze, że stres już Cię opuścił – i mam nadzieję, że już nie wróci. :) Pozdrawiam serdecznie!

avatar
KRZYSIEK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2021

5 ze sprawdzianu z funkcji, dzięki!! A już miałem zalamke, że nigdy tego nie ogarnę. Czeka mnie jeszcze jeden spr i mam nadzieję, że mi pójdzie równie dobrze. Polecam wszystkim, nawet takim nieogarom z matmy jak ja, bo serio w szkole nie nauczycie się tyle, co tu.

Maciek

Gratuluję piąteczki! I na sprawdzianie nie daj się matmie, pokaż jej, że z Tobą nie wygra! :D

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2021

Zostałem tak przemaglowany z matmy, że zdam na pewno. Nauczyciel wymagający ale przy tym atmosfera mega spoko i wgl bez stresu. Byłem z majzy zagrożony, ale po korkach moje oceny się bardzo poprawiły i zrozumiałem wszystko z czym miałem problemy.

Maciek

Już Ci nic nie grozi, jeśli tylko dalej będziesz tak wytrwale pracował. :) Dzięki za opinię i pozdrawiam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2021

Polecam. Matura tuż-tuż i serce mi bije coraz szybciej, ale raczej nie stanie, jak zobaczę zadania na egzaminie, bo czuję się dobrze przygotowana. :D Duużo pracy za mną i jestem pewna, że się opłaci. Dziękuję!

Maciek

No ba, z całą pewnością się opłaci! Trzymam kciuki!

avatar
Alex
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2021

Wow!!! Jednak zdałem ten egazamin! I to na prawie 60 procent! Nie wiem, jak to możliwe, ale wiem, dzięki komu. Polecam wszystkim studentwom!

Maciek

Gratuluję!!! :D

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2021

Antosia bardzo lubi te zajęcia. Wcześniej martwiłam się, czy poradzi sobie na egzaminie, ale teraz nie mam po temu podstaw. Dzięki zajęciom radzi sobie znakomicie, zrobiła bardzo duże postępy i zadania rozwiązuje na medal. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!

Maciek

Tosia jest przesympatyczna, świetnie nam się razem pracuje. Na egzaminie na pewno sobie poradzi. Dziękuję za opinię! :)

avatar
Kalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2021

Zajęcia przebiegają pomyślnie. Nie mam do czego się przyczepić, wszystko wytłumaczone dokładnie, zrozumiale, tak że wychodząc z zajęć nie mam żadnych wątpliwości co do tego, co przerabialiśmy, wszystko dobrze rozumiem. Myślę, że dobrze mi pójdzie na maturze.

Maciek

Też tak myślę. Dzielnie walczysz, matura Cię nie pokona! :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2021

Zapisałam syna na zajęcia przygotowawcze do matury. Trochę późno się za to zabraliśmy, ale nauczyciel zdaje się bardzo zorientowany w temacie i po tym, ile Karol nauczył się na pierwszych dwóch lekcjach, jestem spokojna, że zdoła zdać maturę z matematyki. Pozdrawiam i dziękuję.

Maciek

Karol ma dużą wiedzę, ale nie jest ona usystematyzowana - dlatego po kolei skupiamy się na poszczególnych tematach i zagadnieniach, by na maturze Karol miał wszystko w jednym palcu. Pozdrawiam! :)

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2021

Kasia zawsze była przeciwniczką matematyki i nie dało się jej przekonać, by do niej przysiadła… Pomogło zapisanie na korepetycje, gdzie uporała się ze wszystkimi trudnościami i spotkała się z ogromnym wsparciem ze strony nauczyciela. BARDZO POLECAM.

Maciek

Pani Krystyno, bardzo dziękuję za opinię. Kasia świetnie sobie radzi i bardzo się stara! :)

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2021

Korepetycje spełniły moje oczekiwania w 100%. Chciałam wreszcie nadrobić zaległości z majzy, które od lat się namnażały, a nie mogłam ich dłużej ignorować… Przez kilka miesięcy nadrobiłam materiał z kilku lat! Do matury jeszcze trochę czasu, ale już się nie martwię, bo wiem, że zdam.

Maciek

Z palcem w nosie! Jeszcze tylko trochę i będziesz miała to z głowy. Pozdrawiam i oczywiście trzymam kciuki!

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2021

Super zajęcia. Wreszcie przerobiłem tematy, które od dawna były dla mnie czarną magią, a do matury jeszcze chwila, więc cała naprzód i jedzieeemy z powtórkami ;) Dzięki Maciek!

Maciek

No problemo, mi amigo! Matura z Tobą nie wygra! :D Pozdrawiam!

avatar
Klemens
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2021

Bardzo dużo się tu nauczyłem, korzystam z oferty już od dwóch lat i muszę przyznać, że naprawdę warto. Poszedłem na korki w liceum, teraz jestem na studiach i zawsze, gdy czegoś nie jestem w stanie pojąć, przychodzę tu i wiem, że się nie zawiodę i wszystko zrozumiem.

Maciek

Jesteś już stałym bywalcem. :) Bardzo Ci dziękuję za miłe słowa i do zobaczenia. :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2021

Jestem bardzo zadowolona. Z matmy nie jestem asem, ale zajęcia pozwoliły mi wszystko zrozumieć i super napisać test. Za rok matura, więc myślę, że jeszcze długo pochodzę na zajęcia, żeby się dobrze przygotować.

Maciek

To od przyszłego roku ciśniemy z powtórką i matma nie będzie miała z Tobą szans. :) Pozdrawiam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2021

Sesja zdana. :D Miałem dać znaka, czy się udało. Przy okazji wieelkie dzięki za całą przekazaną wiedzę, jak będę miał z czymś jeszcze trudności, to na pewno się odezwę. :)

Maciek

Nie mogło być inaczej! Gratuluję i polecam się na przyszłość! :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2021

Świetne korki. Powtórka do matury na wysokim poziomie, sam bym nie dał rady się tak przygotować. Najlepszy nauczyciel od majzy, jakiego miałem.

Maciek

Bardzo dziękuję za wyróżnienie. :) Trzymam kciuki za maturę!

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2021

Chciałam bardzo Panu podziękować za pomoc mojemu synowi z matematyką. Odkąd chodzi na korepetycje, radzi sobie zdumiewająco dobrze i przynosi ze szkoły (właściwie sprzed ekranu…) same piątki. A wcześniej to się niemal nie zdarzało! Cieszę się, że na Pana trafiliśmy.

Pozdrawiam,
Bożena

Maciek

Radek rzeczywiście robi duże postępy i coraz bardziej się otwiera. :) Dziękuję serdecznie za opinię i pozdrawiam!

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2021

Matma, matma, matma. Zdam, czy nie zdam - oto jest pytanie. Zdam, czy nie zdam… Myślę, że zdam po tylu miesiącach przygotowań pod okiem wybitnego specjalisty. Czuję się z matmy o wiele mocniejsza niż kiedykolwiek, więcej zadań rozwiązuję całkowicie intuicyjnie, a chyba głównie o to chodzi w liczeniu. Próbne matury piszę teraz na jakieś 70 procent, a przed pójściem na korepetycje wyciągałam zaledwie 20 kilka… To samo mówi za siebie. Zawsze myślałam, że mi nie idzie, bo mam umysł humanistki, ale okazuje się, że nawet humanista może pojąć, o co chodzi w matematyce, jeśli ma dobrego nauczyciela.

Maciek

Zdasz, Hamlecie, a właściwie: Elizo. Jestem pewien, że matma nie będzie tą zatrutą szpadą Laertesa, która Cię zadraśnie. :) Pozdrawiam!

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2021

Super. :) Jeszcze się nie spotkałam z tak cierpliwym nauczycielem, który by miał tak fantastyczne podejście do ucznia. Jurek czasem nie “załapie” czegoś za pierwszym razem i trzeba mu tłumaczyć kilkukrotnie. Na zajęciach nie dość, że rozumie zagadnienia szybciej, to jak nie zrozumie od razu, otrzyma wyjaśnienie skonstruowane w inny sposób i innymi słowami. W szkole dostaje o niebo lepsze oceny, odkąd poszedł na korepetycje. Polecamy i pozdrawiamy!

Maciek

Einstein powiedział kiedyś „Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”. Warto korzystać z różnych metod, a któraś w końcu zadziała. Serdecznie dziękuję za opinię i również pozdrawiam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2021

Zawsze broniłam się przed matmą, mówiąc, że do niczego mi się w życiu nie przyda, ale trzeba było w końcu przyznać się przed samą sobą, że po prostu jej nie ogarniam i nie chcę ogarnąć. Na korepetycje poszłam trochę z musu, bo inaczej byłoby cienko… A o dziwo pokonałam niechęć i okazało się, że te zadania nie są takie złe, jak już się zrozumie. A zrozumiałam je dzięki dobremu nauczycielowi. :)

Maciek

Jak mus to mus. Ale może być mus z jabłek albo ze szpinaku, a ten ostatni nie przez wszystkich jest lubiany… Ale nawet i ten może być smaczny, jak się go dobrze przygotuje - i matma też może być w porządku, jak inaczej się do niej podejdzie. :) Pozdrawiam!

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2021

Niestety nigdy nie miałem szczęścia do nauczycieli z matematyki, a ten przedmiot zawsze był dla mnie w szkole udręką… Chcąc nie chcąc moje oceny też nie były jakieś wybitne. Właściwie, to były koszmarne. Zaczęły się poprawiać, gdy trafiłem na korki, czyli jakiś rok temu. Stwierdziłem, że matura i te sprawy i trzeba wziąć sprawy w swoje ręce, skoro na szkołę liczyć nie mogę. Całe szczęście na korki mogę. Zaległości miałem naprawdę sporo, nawet nie sądziłem, że aż tyle, ale w kilkanaście lekcji udało się z tym uporać. Każdy temat dokładnie omówiony (ale w prostych słowach) i przepracowany. Wszystkie lekcje są bardzo produktywne i uczę się na nich kilka razy więcej niż w szkole. Do matury zostało jeszcze kilka miesięcy, a my już przerobiliśmy prawie cały materiał. Już nie muszę się martwić. Pozdrawiam i dziękuję!

Maciek

Nie taka matma zła, jak ją malują. :) Jeszcze kilka zajęć i matura również nie będzie Ci straszna. Jeśli wciąż będziesz tak sprawnie pracował, wygrasz ten bój bez problemu. Oby tak dalej, żołnierzu!

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2021

Serdecznie polecam. Lekcje są zdalne, choć kompletnie tego nie odczuwam, mam wrażenie, jakbyśmy siedzieli przy jednym biurku. Zajęcia są zawsze dobrze przygotowane i ciekawie poprowadzone, na luzie, bez stresu, w fajnej atmosferze. Czuję, że podciągnęłam się z matmy, a na korepetycje chodzę od niedawna. Widać, że są bardzo efektywne i dają rezultaty.

Maciek

Luizo, bardzo mnie cieszy, że matma idzie Ci coraz lepiej. Wytrwale pracujesz i na efekty nie trzeba długo czekać. Tak trzymaj! :)

avatar
Magda Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2021

Na jednej godzinie w tygodniu uczę się więcej niż w szkole przez cały tydzień. Nie stresuję się, że mam braki, bo wszystkie luki, jakie się zrodziły przez słaby system nauki w szkole, na bieżąco zapełniamy. Każda lekcja jest bardzo ciekawa i zaczęłam pokonywać swoją awersję do matematyki. Zresztą, nie będę się rozwodzić, polecam wpaść i się przekonać, że korki są super. ;D

Maciek

Podejście ucznia jest równie ważne, jak nauczyciela, miło się pracuje z kimś, kto chce się uczyć. :)) Dzięki za opinię i pozdrawiam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2021

Super, że trafiłam właśnie tu (z polecenia koleżanki swoją drogą), bo jeszcze się nie spotkałam z tak fajnym podejściem do nauki. Czuję się, jakby dobry kumpel tłumaczył mi matmę. Przy czym robi to bardzo dobrze i każde zagadnienie jestem w stanie bardzo szybko zrozumieć i przyswoić. Na zajęciach nigdy nie zabraknie herbatki i uśmiechu. :) Baardzo polecam!

Maciek

Przy herbacie się lepiej myśli, zwłaszcza w mroźne dni. :D Z Tobą również bardzo sympatycznie się pracuje, Kingo. Pozdrawiam ciepło!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2021

Nie jestem fanem matematyki, a powiem nawet więcej: nie znoszę jej. Albo inaczej: nie znosiłem. Bo na korkach matma jest znośna, a nawet przyjemna. Rozwiązanie poprawnie zadania zaczyna mi dawać satysfakcję, a wcześniej odrabianie prac domowych było dla mnie to jedynie utrapieniem. Nauczyciel pogodny, dobrze tłumaczy, tak że wszystko rozumiem, a nie to co w szkole… Przygotowuję się do matury, a dzięki korepetycjom już wiem, że na pewno ją zdam.

Maciek

Cieszę się, że udało się Ciebie choć trochę przekonać do matmy. ;) Jeszcze trochę pociśniemy z materiałem i z maturą nie będzie problemu. :)

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2021

Janek bardzo stresował się egzaminem ósmoklasisty i bał się, że sobie nie poradzi, a ja z matematyki nie potrafię mu pomóc – ale pomoc znaleźliśmy na korepetycjach. Syn wytrwale pracuje od września i widzę, że rzeczywiście bardzo dużo z tych zajęć wynosi, a rozwiązywanie ćwiczeń idzie mu coraz sprawniej. Janek z uśmiechem uczestniczy w lekcjach, a ja się cieszę, bo jego wyniki są coraz lepsze. Z całego serca dziękuję i będę polecać nauczyciela. :)

Pozdrawiam, Mariola

Maciek

Pani Mariolu, bardzo dziękuję za opinię. Janek robi duże postępy i coraz więcej zadań rozwiązuje samodzielnie, na egzaminie na pewno sobie poradzi. :)

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2021

Wkrótce matura, ale już się nie boję, że nie zdam, bo od roku systematycznie przerabiamy i powtarzamy na materiał. Korepetycje są naprawdę super, nie mam im nic do zarzucenia. Z pierwszej próbnej matury miałam 15%, z ostatniej, którą dostałam do zrobienia na zajęciach miałam już 60%!!! Widać efekty i to ogromne. :D

Maciek

Też się nie boję o Twoją maturę, podciągnęłaś swój poziom niesamowicie. :) Jestem pewien, że uzyskasz dobry wynik. Pozdrawiam!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2021

Polecam z całego serca. Super nauczyciel, ma podejście do ucznia, potrafi w przyjemny sposób przekazać wiedzę i tak ją utrwalić, że zapamięta się ją chyba do końca życia. ;) W każdym razie takie odnoszę wrażenie, bo nigdy nie uczyłam się tak efektywnie, jak teraz.

Maciek

To jak spotkamy się za kilka lat, przepytam Cię z pierwiastków. Nie znasz dnia ani godziny. ;) Dziękuję serdecznie za opinię i pozdrawiam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

W zeszłym roku przygotowywałem się tu do matury, w tym roku, już jako student, również jestem stałym gościem. Niektóre tematy są wzięte z kosmosu i bez korków nie jestem sobie w stanie z nimi poradzić, i w sumie nie ja jeden, bo większość osób nie ogarnia. W każdym razie cieszę się, że mam do kogo się zwrócić, gdy matematyczne zawiłości mnie przerosną.

Maciek

No ba, żadna matma nam niestraszna, Michale! Sesja także, więc spokojna głowa, z wszystkim dasz radę, jesteś wytrwałym bojownikiem. :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2021

Nadrobiłam zaległości z matmy, a z ostatniego testu dostałam nie 2, jak zawsze, tylko 5. :) Jak dla mnie to naprawdę wielki sukces i jestem bardzo zadowolona, dla mnie to poziom nie do osiągnięcia. :P Fajna atmosfera i bardzo dobrze się czuję na zajęciach.

Maciek

Jak nie do osiągnięcia, skoro właśnie go osiągnęłaś? Teraz tylko ten poziom utrzymać, ale spokojna głowa, dopilnuję tego - oczywiście z Twoją pomocą i zaangażowaniem. :) Pozdrawiam!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2021

W 15 min zrozumiałem temat, który w szkole klepiemy od kilku lekcji. No niesamowite, wciąż jestem w szoku, jak sprawnie poszło. Teraz jest ten plus, że nie trzeba podchodzić do tablicy, ale gdybym miał to zrobić, to pewnie nawet bym się nie stresował, bo wszystko już doskonale rozumiem.

Maciek

Są jeszcze tablice elektroniczne. ;) No ale wiadomo, nic nie przypomina stresu człowieka wywołanego do odpowiedzi na lekcji… Na szczęście potęgi masz już w jednym paluszku. :)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2021

Idź na studia, mówili. Będzie fajnie, mówili. A jak przyszło co do czego, to ciągle czegoś nie ogarniam, a studiowanie zdalnie wcale nie pomaga… Nie sądziłem, że będę potrzebował korków, a jednak… Ale nie żałuję, bo poziom naprawdę wysoki i strasznie dużo już z tych zajęć wyciągnąłem, może nawet więcej niż z wykładów. W każdym razie nie muszę się obawiać, że nie zaliczę najbliższego kolosa, bo z takim przygotowaniem chyba nawet wyrwany w środku nocy byłbym w stanie rozwiązać zadania.

Maciek

Tylko błagam, przed kolosem nie budź się w środku nocy. Ani nie wkuwaj do późna. ;) Trzymam kciuki. Pozdrawiam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2021

Nauczyciel konkretny, wytrwały i wymagający, a jednocześnie wiecznie uśmiechnięty, motywujący i cierpliwy. Doskonałe połączenie. Atmosfera bardzo komfortowa i sympatyczna, zdecydowanie ułatwia naukę, bo nie trzeba się stresować, tylko rozmawia się jak z dobrym przyjacielem. Wszystko tłumaczone klarownie, tak że szybko można zrozumieć coś, czego nie rozumiało się przez wiele tygodni.

Maciek

Kamilu, z Tobą również świetnie się pracuje. Lubię Twój zapał do pracy. :) Bardzo dziękuję za opinię i do zobaczenia wkrótce!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2021

Zajęcia online sprawdzają się znakomicie, choć z początku miałem obawy, zważając na to, jak takie lekcje wyglądają w szkole. Nauczyciel potrafi wyjaśnić nawet najtrudniejsze rzeczy, które dla mnie są czarną magią. Polecam tego magika, ja dzięki niemu pojąłem najdziwniejsze matematyczne zaklęcia.

Maciek

Jeszcze trochę i będziesz czarował lepiej ode mnie. ;) Jeszcze wielu zaklęć się nauczyć i wyczarujesz wspaniały wynik na maturze. Pozdrawiam!

avatar
Judyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2021

Byłam na wielu korepetycjach z matematyki, ale na żadnych nie nauczyłam się tak wiele jak tu. Dopiero teraz poczułam, że może nie jestem aż tak beznadziejna i coś tam potrafię! Tylko trzeba to odpowiednio ze mnie wydobyć. Korki mamy online, co jest super rozwiązaniem, bo nie muszę nawet wychodzić z domu i stać w korkach. Polecam.

Maciek

Pewnie, że coś tam potrafisz, pokusiłbym się o stwierdzenie, że znacznie więcej niż „coś”! Wykonałaś kawał dobrej pracy, oby tak dalej. :) Pozdrawiam!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Bardzo produktywne lekcje. Na pierwszej z nich nie umiałem z matmy kompletnie nic, teraz, po kilkunastu lekcjach, sam potrafię rozwiązywać zadania i coraz więcej łapię. Uczę się też logicznego myślenia, bo to jest kluczowe, by ogarniać matmę. Nauczyciel jest świetny, bardzo pogodny i wyrozumiały, wszystko potrafi wytłumaczyć w prostych słowach.

Maciek

Rzeczywiście, teraz śmigasz z zadaniami, nie jestem w stanie Cię zagiąć. ;) Naprawdę dobrze Ci idzie. Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

Nauczyciel na medal. Zosia potrzebowała mentora, który nie będzie jej kazał wkuwać materiał, który jest dla niej niezrozumiały, ale nauczy tematu w taki sposób, że córka go zrozumie. Otrzymała mnóstwo motywacji i wiele słów wsparcia, co pozwoliło jej czuć się na zajęciach swobodnie i szczerze je polubić. Bardzo owocna współpraca, która trwa już od roku. :-)

Maciek

Zosia radzi sobie świetnie. Pomimo młodego wieku jest bardzo ambitną osóbką i ma w sobie chęć zdobywania wiedzy, tylko trzeba jej ją przekazać w odpowiedni sposób. :) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za opinię!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

Bardzo sympatyczny nauczyciel, a wiedzę przekazuje skutecznie i efektywnie.
Sprawnie zalepił dziury w mojej wiedzy, pomagając mi zrozumieć wszystko, czego nie byłam w stanie sama się nauczyć. Polecam z czystym sercem, bardzo wiele dały mi te lekcje.

Maciek

To Ty zalepiłaś te dziury, ja tylko dałem Ci do tego odpowiednie materiały. :) Współpraca z Tobą to była czysta przyjemność. Pozdrawiam ciepło!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2021

Zaczęło się od tego, że nie rozumiałem jakiegoś tematu z matmy (już nawet nie pamiętam jakiego) i zapisałem się na korki. Spodobała mi się pozytywna energia korepetytora i to, że spokojnie wszystko tłumaczył w taki sposób, abym zrozumiał. Bez nerwów, bez pospieszania i tracenia cierpliwości, gdy mi nie wychodziło. Po jednej lekcji wszystko zrozumiałem, ale na tej jednej lekcji się nie skończyło, bo zacząłem regularnie chodzić na korki, tak mi się dobrze pracowało. Mija już 4 miesiąc, a ja samego siebie nie poznaję, jeśli chodzi o matmę. :D

Maciek

Też Cię nie poznaję! W tak krótkim czasie zrobiłeś takie postępy, że aż sam byłem w szoku. :) Cieszę się, że jesteś zadowolony, dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2021

Syn nie rozumiał funkcji liniowych i kwadratowych, więc zapisałam go na korepetycje. Wystarczyły dwie godziny, by pojął, w jaki sposób rysować i odczytywać funkcje, a w szkole przerabia ten temat już drugi tydzień. Jestem bardzo zadowolona z zajęć, a co najważniejsze - syn również. Zdecydowanie nie jest fanem matematyki, ale na korepetycjach pracuje bardzo ładnie, szybko przyswaja nową wiedzę, co świadczy o tym, że nauczyciel naprawdę wie, co robi i ma podejście do ucznia (i to nie byle jakie, bo przekonanie Kajtka do matematyki wydawało mi się niemożliwe). Polecam.

Maciek

Kajtek znakomicie współpracuje i z ochotą rozwiązuje zadania. :) Zawsze staram się motywować uczniów i dodawać wiary w siebie, bo to jest najważniejsze, nie tylko przy nauce matematyki, ale i w wielu innych dziedzinach. Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Julek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2021

Świetny nauczyciel, który potrafi dostosować poziom i zadania do danego ucznia. Nie ma bariery nauczyciel-uczeń, dzięki czemu atmosfera jest bardzo serdeczna. Na pierwsze zajęcia przyszedłem ze sceptycznym nastawieniem, bo nie sądziłem, że cokolwiek z tej matmy zrozumiem, ale okazało się, że niewykonalne stało się możliwe, a ja zrozumiałem wszystko, co mi kiedyś sprawiało trudności - np. układy równań. Dzięki wielkie. :)

Maciek

Rzeczywiście, na początku dość sceptycznie podchodziłeś do matematyki, ale widać, że zmieniłeś podejście, bo radzisz sobie znakomicie! Cieszę się z Twoich postępów i trzymam kciuki za następne. :) Pozdrawiam!

avatar
Kate
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2021

Nawet najtrudniejsze zadania stają się proste i zrozumiałe. Zajęciom towarzyszy bardzo pozytywna energia i bezstresowa atmosfera, dzięki czemu nie boję się źle odpowiedzieć na pytanie, bo wiem, że w odpowiedzi otrzymam wyjaśnienie, a nie krzyk. Szkoda, że w szkole nie mamy tak inspirujących nauczycieli, bo może już wcześniej polubiłabym matematykę…

Maciek

Nauczyciel powinien wspierać, a nie terroryzować. Cieszę się, że dobrze się czujesz na zajęciach. :) Przez te kilka miesięcy zrobiłaś naprawdę wielkie postępy. Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Alex
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2020

Na tych korkach nie da się nie zrozumieć matmy. Nauczyciel ma niebywałą wiedzę i potrafi przekazać ją w bardzo przystępny i przyjemny sposób. Super atmosfera, bardzo dobry kontakt z uczniem, ciekawy sposób prowadzenia zajęć, w którym nie ma miejsca na nudę. Polecam każdemu, kto ma problem z matematyką, jak ja wcześniej.

Maciek

Matma nie musi być koszmarem i wiązać się tylko z nudą. Wszystko zależy od podejścia obu stron. :) Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie!

avatar
Julek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2020

Jestem pod wrażeniem. Nikt dotąd nie tłumaczył mi matematyki tak dobrze. Nadrobiłem wszystkie zaległości i teraz przerabiamy bieżące tematy. Korepetytor świetnie uczy i mocno wspiera ucznia, co jest super motywujące. Pierwsze zajęcia z matmy, na których zamiast się stresować, zacząłem ogarniać materiał. Mamy teraz w szkole lekcje zdalne i bez korepetycji nie dałbym rady wszystkiego zrozumieć. Dzięki!

Maciek

Dziękuję za miłe słowa! Super, że forma nauki Ci odpowiada. Trzymam kciuki za dalsze postępy, bo idzie Ci świetnie. Pozdrawiam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2020

Bardzo polecam! Nauczyciel dokładny, szybko i zrozumiale jest w stanie wytłumaczyć każde zagadnienie. Nie rozumiałam funkcji - wystarczyły jedne zajęcia, by je pojąć. A w szkole mamy ten temat od kilku tygodni. Świetne zajęcia, ciekawe metody i przykłady, dzięki którym można zrozumieć, a nie zakuć. Dziękuję!

Maciek

Czasem wystarczy spojrzeć na temat z innej perspektywy i okazuje się, że wcale nie jest taki trudny. :) Cieszę się, że metody Ci odpowiadają. Pozdrawiam!

avatar
Staszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2020

Nie ukrywam, majza nigdy nie była moją koleżanką. Nienawidziłem jej z całego serca i przeklinałem wszystkich ministrów i nauczycieli, że muszę się jej uczyć. Jak dostałem kolejną 1 zostałem poniekąd zmuszony przez rodziców żeby pójść na korki i z początku byłem bardzo negatywnie nastawiony. Okazało się jednak, że moja niechęć do matmy wiązała się ze słabym nastawieniem nauczycieli w szkole, które nie zachęcało do przedmiotu. Każda lekcja była torturą i stresem. Na korkach jest zupełnie inaczej, bo dostaję dużo motywacji i słów zachęty co sprawia, że aż się chce rozwiązywać te wszystkie zadania i mam satysfakcję, jak zrobię je dobrze. Jak nawet taki wróg matmy zaczął się do niej przekonywać to znaczy, że korki są serio dobre.

Maciek

Matma nie gryzie, tylko trzeba ją najpierw okiełznać. ;) Postawa nauczyciela jest bardzo ważna, mnie też w szkole zniechęcono do matematyki i dopiero potem zacząłem się przełamywać. Cieszę się, że zajęcia Ci odpowiadają i trzymam mocno kciuki za Twoją dalszą naukę. Pozdrawiam!

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2020

Fantastyczny nauczyciel i świetna osoba. Baardzo dobrze pracuje mi się na zajęciach, w miłej atmosferze. Nawet nie wiem, kiedy mija ta godzina. Zdecydowanie najlepszy nauczyciel, na jakiego trafiłam na drodze swojej edukacji. Matematyka zawsze sprawiała mi problem, ale odkąd chodzę na korepetycję, powoli pozbywam się tych trudności i zaczynam rozumieć matmę. Naprawdę polecam, warto.

Maciek

Bardzo mi miło czytać te słowa, serdeczne dziękuję! Matematyka to zmora wielu uczniów, ale można się z nią zaprzyjaźnić, widzę, że Ty się powoli przełamujesz. :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2020

Świetne korepetycje. Nauczyciel prowadzi zajęcia w sposób bardzo rzetelny i merytoryczny. Jest świetnie zorganizowany i emanuje bardzo pozytywną energią, która przekłada się na ucznia. Stosuje wiele metod, aby ucznia nie zanudzić monotonnymi zadaniami i formułkami. Zawsze mogę na niego liczyć, że pomoże mi z zadaniami czy z tematami, których nie rozumiem, a po zajęciach wszystko staje się jasne. Polecam.

Maciek

Matma nie musi być nudna. Zawsze staram się to udowodnić. :) Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2020

Bardzo polecam. Jak to się mówi, jestem typową humanistką i kompletnie nie mam głowy do matematyki. Całe szczęście, że znalazł się ktoś, kto pomógł mi ją ogarnąć, bo w zeszłym roku prawie nie zdałam przez ten przedmiot – i wtedy zapisałam się na korepetycje. Dzięki nim poprawiłam wszystkie złe oceny. Współpracujemy już od kilku miesięcy i mogę powiedzieć, że mam przyjemność uczyć się pod okiem wyjątkowego nauczyciela, który naprawdę zna się na rzeczy. Jestem bardzo wdzięczna i najmocniej dziękuję.

Maciek

Ja również dziękuję – za te miłe słowa. Opinie moich uczniów bardzo wiele dla mnie znaczą. Jestem szczęśliwy, że udało Ci się wybrnąć z tej trudnej sytuacji i trzymam kciuki za Twoją matematykę! Pozdrawiam. :)

avatar
Nela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2020

Bardzo przydatne lekcje, przez kilka zajęć dowiedziałam się z nich więcej niż ze szkoły w kilka miesięcy. Super komunikacja, fajnie ułożony program, wszystko zrozumiale wytłumaczone. Zajęcia prowadzone w sympatycznej atmosferze, nauczyciel jest bardzo wyrozumiały, wreszcie nie boję się odpowiedzieć na pytanie czy przyznać się, że czegoś nie rozumiem. Szkoda, że w szkole nie ma takich fantastycznych nauczycieli, bo może nawet zaczęłabym ją lubić!

Maciek

Kto pyta, nie błądzi. :) Cieszę się, że jesteś zadowolona z zajęć i dziękuję za przemiłe słowa. Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2020

Normalnie czarodziej! Nigdy bym nie przypuszczała, że Patryk sam z własnej woli zacznie odrabiać zadania domowe i nie będę musiała mu o tym przypominać. Nauczyciel tłumaczy bardzo klarownie i cierpliwie, a jak jedna metoda nie zadziała, to stosuje drugą, jest otwarty na różne rozwiązania. Ostatni sprawdzian online zdał z rewelacyjnym wynikiem. Przestałam słuchać skarg od nauczycielki ze szkoły, że syn nie chce się uczyć. Dziękuję najmocniej!

Maciek

Czary mary, sprawdzian zdany! Bardzo się cieszę, że Patryk przestał traktować matematykę jak zło konieczne, a zapałał do niej entuzjazmem. Dziękuję za miłe słowa. :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2020

Maja ma zajęcia online od marca zeszłego roku – szczerze mówiąc, nie byłam przekonana do takich lekcji, ale nie było wyboru. Okazało się jednak, że była to świetna decyzja, może nawet lepsza niż fizyczne zajęcia, bo odchodzi dojazd, który pewnie zajmowałby nam sporo czasu. Nauczyciel jest fantastyczny, doskonale tłumaczy każdy temat, ma ogromną, usystematyzowaną wiedzę, którą potrafi się podzielić w bardzo ciekawy sposób. Maja uwielbia te lekcje, a i ja jestem zadowolona, że coraz lepiej radzi sobie w szkole. :)

Maciek

Lekcje online mogą być dużym udogodnieniem. :) Cieszę się, że jest Pani zadowolona z naszej współpracy. Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2020

Świetny matematyk! Potrafi dotrzeć do ucznia i przekazać wiedzę w taki sposób, żeby ten ją zrozumiał. Sprawił, że matematyka przestała być dla mnie koszmarem, a stała się przedmiotem jak każdy inny, mimo że zawsze sprawiała mi najwięcej kłopotów ze wszystkich i nie sądziłem, że kiedykolwiek stanie się zrozumiała. Jednak przekonałem się, że niemożliwe może stać się możliwe przy odpowiedniej ilości pracy i z pomocą dobrego nauczyciela. :)

Maciek

Bardzo się cieszę, że matematyka już nie spędza Ci snu z powiek. :) Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam!

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2020

Syn jest bardzo zadowolony z zajęć i nie ociąga się, żeby odbyć lekcję online, a potem odrobić zadania - a jest to naprawdę zaskakujące, bo Krzyś zazwyczaj w ogóle nie chce się uczyć i trudno go zagonić do nauki. Z drugiego pokoju, gdzie syn ma lekcje, zawsze słyszę dużo śmiechu, rzetelne, zrozumiałe tłumaczenie danych zagadnień, a po wynikach Krzysia w szkole widzę, że korepetycje dają niebywałe rezultaty. Jako mamie, bardzo mi zależy na tym, by moje dziecko dobrze się uczyło, ale i na tym, by nie robiło tego na siłę i z grymasem na twarzy. Dzięki korepetycjom syn zaczął odrabiać zadania z matematyki z entuzjazmem, a mnie serce rośnie, gdy widzę, jakie robi postępy. Dziękujemy serdecznie za profesjonalne lekcje w przesympatycznej atmosferze.

Maciek

Krzyś rzeczywiście na początku nie bardzo chciał współpracować, ale po jakimś czasie się przekonał i teraz ochoczo rozwiązuje zadania, a czasem nawet prosi o dodatkowe! :) Cieszę się, że syn polubił matematykę oraz że jest Pani zadowolona z efektów nauki. Pozdrawiam i dziękuję za opinię!

avatar
Judyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2020

Zawsze miałam problem z matmą i nienawidziłam jej z całego serca. Nie sądziłam, że ktokolwiek kiedykolwiek zdoła mnie do niej przekonać - a jednak to się stało. Na korki chodziłam przez dwa lata, ale już po pierwszych zajęciach byłam zachwycona. Nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do matematyki! Po kilkunastu zajęciach zaczęłam postrzegać ją już nie jako zło konieczne, tylko dziedzina nauki, która może być ciekawa. Po roku korepetycji byłam już naprawdę wkręcona, na tyle, że postanowiłam napisać maturę z matematyki. Dzisiaj studiuję na Politechnice Warszawskiej, a matematyka jest ważną częścią mojej codzienności. Mój przykład doskonale pokazuje, że odpowiedni nauczyciel potrafi zdziałać cuda i przekonać nawet do najbardziej znienawidzonego przedmiotu. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszystko!

Maciek

Czytając ten komentarz, coraz szerzej się uśmiechałem. Niesamowicie miło czyta się takie słowa. Jestem z Ciebie dumny i życzę Ci jak najwięcej sukcesów! :)

avatar
Majka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2020

Na zajęcia przychodzę (a właściwie odpalam kamerkę, bo lekcje są zdalne) z wielką przyjemnością, co jeszcze rok temu byłoby nie do pomyślenia, bo szczerze nienawidziłam matematyki. Jednak tu jest inaczej niż w szkole. Nie gonimy z materiałem, jakby nauka to był maraton, nie muszę się stresować, że coś pójdzie mi nie tak, bo nikt na mnie nie krzyczy przy całej klasie, nie muszę w kółko wykonywać zadań z tego samego worka, bo tym razem, w przeciwieństwie do tych ze szkoły, są one różnorodne i ciekawe! NIgdy nie sądziłam, że lubię matematykę, ale te zajęcia są naprawdę świetne i polecam je każdemu, kto nie ogarnia, tak jak ja na początku. Zrobiłam takie postępy, że nauczycielka w szkole dziwi się, że ja to rzeczywiście ja. ;)

Maciek

W końcu matematyka to królowa nauk, a królowa raczej siedzi na tronie, a nie biega jak szalona. ;) Przekonałem się, że porządne przerobienie materiału da o wiele lepsze rezultaty niż gonienie z nim. Cieszę się niezmiernie, że metody do Ciebie trafiają i że polubiłaś matematykę! Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za opinię. :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2020

To, co mi się bardzo podoba w zajęciach online, to to, że nie są to zwykłe lekcje na Skype, ale są wzbogacone o narzędzia, które bardzo ułatwiają naukę, jak tablica wirtualna, po której obie strony mogą pisać. Pierwszy raz w życiu nie stresuję się, jak mam coś napisać na tablicy, bo ani mnie nikt nie okrzyczy, ani nie wstawi złej oceny, ani nie jestem obserwowany przez całą klasę. Jestem bardzo usatysfakcjonowany i jedyne, czego żałuję to to, że nauka w szkole nie jest tak fajna.

Maciek

I nawet nie musisz podchodzić do tablicy, bo tablica jest już przed Tobą! Pamiętam, że moja nauczycielka od matematyki wzbudzała postrach w całym liceum. Gdy sam zacząłem uczyć, poprzysiągłem sobie, że moje metody będą inne, o wiele bardziej przyjazne. Cieszę się, że się sprawdzają. :) Pozdrawiam!

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2020

Na korepetycje „chodzę” (bo zajęcia są online) od września i już wiem, że znalazłam odpowiedniego nauczyciela na przynajmniej najbliższy rok. Długo szukałam dobrego korepetytora, ale nie było to takie proste, bo albo atmosfera słaba, albo nauczyciel nie potrafił tłumaczyć tak, żebym wszystko zrozumiała, a teraz jest idealnie pod każdym względem. Dziękuję za pomoc w nadrobieniu zaległości!

Maciek

Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z wspólnej nauki i dziękuję za miłą opinię. :) Do zobaczenia w piątek!

avatar
Leila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2020

Naprawdę polecam. Nie byłam przekonana do lekcji online, ale obecna sytuacja nie pozostawiła mi wyboru. Okazało się jednak, że taka forma korepetycji jest nawet lepsza niż zajęcia stacjonarne. W szkole jedyne co wynosiłam z lekcji matematyki to plecak i książki. Z korepetycji wynoszę wiedzę. :D Cieszę się, że tu trafiłam – i zdecydowanie zostanę na dłużej. :)

Maciek

No, a na nasze zajęcia nawet tego ciężkiego plecaka nie musisz nosić! Również jestem zadowolony z naszej współpracy, dziękuję za miłe słowa i gorąco pozdrawiam!

avatar
Kasia i Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2020

Nauczyciel z ogromną wiedzą matematyczną, potrafiący wszystko sprawnie i jasno wytłumaczyć.Rewelacyjnie ułożony program, który pozwolił mojemu synowi fantastycznie napisać egzamin ósmoklasisty. Pomoc w liceum również się przyda, więc Jurek nadal chodzi na korepetycje, a my mamy spokojne sumienie, bo wiemy, że jest w dobrych rękach i każdy jego matematyczny problem zostanie szybko rozwiązany. Bardzo polecamy te zajęcia, bo bez nich nasz syn nie byłby na tak dobrym poziomie z matematyki.

Maciek

Również dzięki temu, że Jurek chce współpracować i garnie się do pracy, jest na takim poziomie. :) Dziękuję za polecenie i pozdrawiam!

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2020

Jestem zachwycona, jakie postępy poczyniła Karolina po roku zajęć. Rok temu niemal nie zdała do następnej klasy przez matematykę, a teraz jest jedna z najlepszych w klasie. To pokazuje, że jak się trafi na inspirującego nauczyciela, to można góry przenosić. I podszkolić się z matematyki. :) Pozdrawiamy serdecznie!

Maciek

A jak się matematykę polubi, to ta góra do przeniesienia nawet nie jest tak ciężka. :) Ważne jest też dobre nastawienie: POTRAFIĘ PRZENIEŚĆ TĘ GÓRĘ! Również jestem dumny z Karoliny. Pozdrawiam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2020

Cieszę się, że wysłałam Kubę na korepetycje, bo z matematyki naprawdę mu nie szło. Już po kilku zajęciach widzę różnicę i odetchnęłam z ulgą. Jest szansa, że po kilku miesiącach dobrze napisze egzamin ósmoklasisty.

Maciek

Ja bym powiedział, że jest nawet duża szansa. Jeszcze sporo pracy przed nami, ale czasu też mamy niemało, więc egzamin nam niestraszny. :)

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2020

Zapisałam syna na korepetycje, bo Tymek ma teraz zajęcia w szkole przez internet, a trudno opanować w ten sposób całą klasę… Na korepetycjach online jest tylko on i nauczyciel, dzięki czemu wszystko doskonale rozumie. Atmosfera wydaje się bardzo przyjacielska, bo co chwilę słyszę jakieś śmiechy z drugiego pokoju. Syn ma w tym roku egzamin ósmoklasisty, ale z takim nauczycielem nie boję się, że mu się nie powiedzie, bo Tymek już znacznie się podciągnął z matematyki.

Maciek

Nauka nie musi być nudna, ba! Najlepiej żeby taka nie była, a zamiast tego dawała frajdę. :) Dziękuję za opinię!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2020

Nie taka matma zła, jak ją malują… Po kilku miesiącach korków czuję że wreszcie wiem, o co w niej chodzi. Matma ze mną nie wygra! Polecam korepetycje, pomogły mi przełamać niechęć i spojrzeć na ten przedmiot z innej perspektywy.

Maciek

Cieszę się, że matma przestała być Twoim koszmarem sennym. :) Dzięki za polecenie i pozdrawiam! Widzimy się już we wtorek!

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2020

Trudno się uczyć w szkole online, bo mamy liczną klasę, duże tempo, dużo materiału, coś komuś nie działa, coś się zacina itd, ogólny chaos. Ale jak mam korepetycje jeden na jednego wygląda to zupełnie inaczej i jest bardzo komfortowe, bo o wszystko mogę zapytać, przepracować to, co chcę, nadrobić materiał ze szkoły, który nie zawsze ogarniam. Dzięki tym korkom nie martwię się o tegoroczną maturę, bo wiem, że będę dobrze przygotowana. Super mi się pracuje i nie muszę się stresować, że z czymś nie zdążę, bo zawsze przerabiamy coś tyle czasu ile potrzebuję.

Maciek

O maturę nie musisz się martwić, bo idzie Ci naprawdę świetnie. Matma z Tobą nie wygra. :) Dzięki za opinię i do zobaczenia na zajęciach!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2020

Ile mi już matma nerwów napsuła, to jest niepojęte. Szczęście, że znalazłem te korki, bo bym wszystkie nerwy stracił i osiwiał. Teraz wreszcie ogarniam temat i nie czuję, że zaraz zemdleję, gdy muszę podejść do tablicy. Polecam

Maciek

Niebiosy ratujcie, za młody jesteś na siwienie! Dobrze, że spotkaliśmy się na zajęciach. :)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2020

Pozdrawiam z politechniki w Gdańsku, gdzie dostałam się dzięki korkom. :) Mieszkam we Wrzeszczu, więc na zajęcia do Gdyni miałabym kawałek, ale okazało się, że mogę mieć lekcje zdalne, co było bardzo komfortowym rozwiązaniem. Potem przez pandemię i tak musiałabym przejść na taką formę, ale moim zdaniem jest o wiele wygodniejsza od zwykłych zajęć. Dzięki korkom wszystkie swoje braki wypełniłam zdobytą wiedzą, zaległości nadrobiłam, przyswoiłam dużo materiału i doszlifowałam stare zagadnienia. Matura zdana lepiej, niż kiedykolwiek mi się marzyło. :)

Maciek

Wiedziałem, że się dostaniesz, ale i tak puchnę z dumy. :) Rewelka, gratuluję! Dzięki za opinię!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2020

Zapisałam Zosię na matematykę i widzę, że jest bardzo zadowolona z lekcji. Nauczyciel bardzo kompetentny, potrafi wszystko jasno wytłumaczyć i przy tym nie wzbudza strachu i nie stresuje ucznia. I ja, I Zosia jesteśmy bardzo zadowolne.

Maciek

Nie o to chodzi w nauce, by siać postrach. ;) Cieszę się, że wrażenia są pozytywne, mnie również miło współpracuje się z Zosią. :)

avatar
Maniek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2020

Wszędzie koronawirus, wszystko pozamykane, ale korki nadal działają i kamień z serca, bo strasznie się boję o moją maturę. Fajnie, że tu trafiłem.

Maciek

Nie musisz się tak strasznie bać, jesteś na dobrym poziomie, a do matury jeszcze daleko. Mamy duuużo czasu na przygotowania. :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Mamy teraz nauczanie zdalne, które w mojej szkole jest beznadziejne i niczego się nie da nauczyć. Zapisałem się na korki – też są zdalnie, ale są zupełnym przeciwieństwem zajęć w szkole, bo bardzo dużo mi dają. Przerabiamy na nich bieżący materiał i dzięki nim nie jestem do tyłu i myślę, że nie muszę się martwić o tegoroczną maturę. :)

Maciek

Też tak myślę. :) Masz otwartą głowę i zapał do pracy, z takim podejściem bez problemu opanujesz materiał!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Trochę miałem wątpliwości, czy nauka matmy online się sprawdzi, ale okazało się, że martwiłem się bezpodstawnie. Zdecydowałem się na ten system z przymusu, bo koronawirus, ale odkryłem, że jest to najlepsze możliwe rozwiązanie. Nie trzeba dojeżdżać, można siedzieć wygodnie w domu i się uczyć, a lekcje online pod względem skuteczności niczym nie różnią się od tradycyjnych. Zacząłem korki jakoś w kwietniu, teraz od września ciśniemy dalej, bo w tym roku będę zdawać maturę i chcę mieć jak najlepszy wynik. Wiem, że z takim super nauczycielem nie będzie to trudne.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Krystian chodzi na korepetycje od kilku miesięcy (wyłączając wakacje) i od tego roku szkolnego kontynuujemy współpracę z Panem Maciejem, bo efekty, jakie widzę, są zdumiewające. Żaden nauczyciel, jakiego syn miał dotychczas, nie był w stanie zachęcić go do pracy i przekonać, że matematyka nie jest taka straszna, jak ją malują. Teraz Krystiana nie trzeba już zmuszać do odrobienia pracy domowej ani załamywać rąk, że dostał kolejną jedynkę ze sprawdzianu, bo odkąd chodzi na korepetycje, takie sytuacje się nie zdarzają. Jestem pozytywnie zaskoczona i szczęśliwa, że trafiliśmy na takiego nauczyciela, jak Pan Maciej, wiem, że mój syn jest w najlepszych rękach.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2020

Nauczyciel tak pełen zapału i chęci do pracy, że aż mi się to zaczęło udzielać. Nigdy nie lubiłem matmy, ale jeśli wszystkie lekcje będą takie super, jak te dotychczasowe trzy, to chyba zmienię zdanie na temat tego przedmiotu. ;)

Maciek

Marto, dzięki za miłe słowa, postaram się, żeby Twój entuzjazm nie opadł. :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Poprawka za pasem, ale po wakacyjnej gruntownej powtórce z Maćkiem czuję się, jakbym już ją zdał. Przerobiliśmy wszystko, co sprawiało mi trudności, jak funkcje czy (zwłaszcza) zadania z treścią. Po zrobieniu ogromnej ilości zadań odkryłem, jak bardzo są one schematyczne i że wiele z nich można wziąć na logikę. Maciek wytłumaczył mi wszystko jak nikt inny, wszystko zrozumiałem i teraz nie ma mowy, że zawalę. ! :D

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2020

51% z matury! A tak się bałam, że nie zdam! Pewnie gdybym wcześniej zaczęła chodzić na korki, a nie na ostatnią chwilę, byłoby jeszcze lepiej, ale ZDAŁAM! Jeszcze nigdy nie spotkałam tak fajnego nauczyciela, który nie tylko wymaga, ale przede wszystkim potrafi dobrze uczyć i tłumaczyć różne rzeczy, tak że bez problemu zrozumiesz. Jestem mega wdzięczna za pomoc!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Julia w zeszłym roku nie zdała matury z matematyki (miała 20%) i w tym roku przystąpiła do egzaminu jeszcze raz – tym razem po gruntownej nauce u Pana Macieja. Na wyniki czekaliśmy w napięciu, które jednak opadło po zobaczeniu 65 procent! Nie wiem, jak Panu dziękować, jestem bardzo wdzięczna za Pański entuzjazm do pracy, umiejętność odczarowania nawet najmniej przez ucznia lubianego przedmiotu i za to, że wkłada Pan w pracę całe swoje serce, co widać po rezultatach. Serdecznie dziękuję.

avatar
Seba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Chodziłem na zajęcia przed maturą. Wynik 83% mówi sam za siebie. :) Pozdrawiam i polecam :)

avatar
Michu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Maciek odczarował matmę. W sensie nie żebym zaczął ją lubić, ale wreszcie nie jest dla mnie czarną magią i zacząłem ją naprawdę ogarniać. Polecam gościa, nie pożałujecie.

avatar
Merry
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2020

Dzięki Maćkowi matura z matmy nie była dla mnie straszna! Czekam na wyniki w sierpniu, ale wg odpowiedzi z neta, zdałam na 70 %!!! A przedtem totalnie nie ogarniałam tematu. Dzięki! :D

Maciek

Rok temu pisałam poprawkę z matmy, którą zdałam tylko dzięki Maćkowi. W tym roku, po kilku miesiącach korepetycji, napisałam maturę z matmy na 65%!!! DZIĘKI!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

W bardzo trudnym okresie spowodowanym pandemią szkoła całkowicie mnie zawiodła. Liczba matematyk została bardzo ograniczona, a ja miałam zdawać rozszerzoną matematykę. Maciek uratował mnie z tej opresji. Gdy rozpoczęliśmy nasze spotkania online, zobaczyłam, co oznaczają prawdziwe zajęcia przez internet. Maciek w odróżnieniu od nauczycieli ze szkoły używa programów i tabletu, dzięki czemu lekcje są tak samo efektywne, jak normalnie, gdybyśmy byli w jednej klasie. Dla mnie wszystko podziałało super i czułam się bardzo dobrze przygotowana, a teraz już tylko trzymam kciuki i czekam na wyniki!

avatar
Lidzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Chodziłam na zajęcia przez jakiś rok. W czerwcu pisałam maturę i nie sądziłam, że tak dobrze mi pójdzie! Oczywiście nie znam jeszcze wyników, ale sprawdziłam odpowiedzi w necie i będę mieć ok. 60 %!!! Dzięki Maćku! A tak się bałam, że nie zdam hahaha

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Już po kilku zajęciach miałem takie: woow, pierwszy raz w życiu ogarniam majcę! Zawsze byłem beznadziejny w te klocki, a teraz ucząc się z Maćkiem zaczynam mieć nadzieję, że jednak nie wszystko stracone i zdam maturę. Mega super uczucie, utrzeć matmie nosa. Maciek tłumaczy tak, że wszystko wydaje się łatwiejsze niż w szkolnych podręcznikach czy na lekcjach. Polecam. : ) 

avatar
Marietta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Mój Kajtek jest zachwycony zajęciami z panem Maciejem. Chodzi dopiero do podstawówki, ale już wykazuje się zdolnościami matematycznymi. Bierze udział w konkursach, takich jak Kangurek, odrabia zadania naprzód, a teraz postanowił wziąć udział w konkursie kuratoryjnym. Pod okiem pana Macieja szlifuje swoje umiejętności, żeby wypaść jak najlepiej. Nauczyciel stopniowo zwiększa poziom zadań i podnosi poprzeczkę, motywuje Kajtka do pracy, zadaje prace domowe, które syn chętnie wykonuje. Poza typowymi zadaniami na lekcjach pojawia się wiele zagadek logicznych, które syn rozwiązuje z entuzjazmem. Dziękujemy za profesjonalizm, miłą atmosferę i fantastyczne podejście do nauczania. :)

avatar
Tosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Maciek przygotował mnie do matury – geometria, funkcje, logarytmy, ciągi i wszystkie inne zagadnienia, które kiedyś rozumiałam tak po kiju, teraz mam w jednym palcu (o dziwo nie w tym środkowym – Maciek pomógł mi polubić matematykę i już nie żywię do niej negatywnych uczuć ;)). Super jest to, że zaczęłam odczuwać satysfakcję z dobrze odrobionych zadań. A do znacznej części rozwiązań dochodzę sama i już nie potrzebuję wiecznego naprowadzania, jak to było na początku, jak zaczęłam chodzić na zajęcia. Widzę spory progres i jestem pewna, że mój wynik z matury znacząco przekroczy 30%!

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Syn uczy się u pana Macieja od września i poczynił niesamowite postępy z matematyki. Jest w ósmej klasie, więc to ważne, żeby dobrze się przygotował do egzaminu, ale jestem spokojna, bo wiem, że jest w dobrych rękach. :-) 

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2020

Poprawiłem kartkówkę z ciągów z pały na 5! Maciek jesteś najlepszy! Odkąd chodzę na korki rodzice wreszcie nie marudzą, że mam słabe oceny z majcy i mogę grać w Fifę ze spokojem xD

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Teraz, gdy grasuje koronawirus, schizowałam, że nie przygotuję się dobrze do matury z matmy (o ile się odbędzie), ale na szczęście jest coś takiego jak e-learning. Uczę się z Maćkiem przez internet i jestem zachwycona taką formą nauki. Nie muszę wychodzić z domu, jeździć autobusem, marznąć na dworze, narażać się na koronę. Lekcje przebiegają przyjemnie i sprawnie, powtórzyłam już sobie bardzo dużo materiału i mogę uczyć się matmy, siedząc w miękkim łóżku. Żyć, nie umierać

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Matma może być spoko, jeśli ma się spoko nauczyciela - a Maciek jest bardzo spoko. ;D Nauczył mnie geometrii analitycznej, która na lekcjach w szkole wydawała mi się nie do pojęcia. Teraz śmigam równo po zadankach i nie mam problemu z obliczeniem długości odcinka, wektoru, wyznaczeniem prostych prostopadłych i równoległych i tak dalej. Cieszę się, że tu trafiłem, zajęcia są naprawdę fajowe. :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2020

Jeszcze kilka tygodni temu strasznie się stresowałam, że nie zdam matury, bo matma nigdy mi nie wychodziła i miałam schizy, że będę musiała pisać poprawkę. Znalazłam na stronie Maćka i opis wydał mi się obiecujący, więc zadzwoniłam i umówiłam się na lekcję próbną, by się przekonać, jak duże są moje braki. Okazało się, że całkiem spore, ale usłyszałam, że jak się przyłożę do nauki, to będę w stanie je nadrobić. Nie uwierzyłam, ale nie pozostało mi nic innego, jak zaufać Maćkowi. Nie zawiodłam się. :) W te kilka tygodni zdążyliśmy przerobić bardzo dużo materiału (i, co najważniejsze, zaczęłam go ogarniac!!!!). Przestałam się stresować, bo do matury jeszcze trzy miesiące i jestem pewna, że zdążę w tym czasie wszystko sobie z Maćkiem powtórzyć i poukładać w głowie. Polecam mocno!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2020

Córka chodzi na zajęcia od kilku tygodni i już widzę rezultaty. Pan Maciej jest osobą bardzo kompetentną, zawsze przygotowaną do zajęć i niezwykle sympatyczną, co przekłada się na podejście Mai do zajęć. Przychodzi na nie pełna entuzjazmu i zawsze opowiada, czego się nauczyła. Cieszę się, że poznałyśmy pana Maćka, a trafiłyśmy na niego z polecenia – syn koleżanki zdał maturę na 80% i bardzo chwalił sobie zajęcia. :) 

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2020

Patryk w zeszłym roku był zagrożony z matematyki i musiałam zapisać go na zajęcia dodatkowe, żeby jakoś narobił materiał. Dzięki pomocy, ogromnej wiedzy i cierpliwości pana Maćka w niedługim czasie udało mu się podwyższyć ocenę i zdał do następnej klasy. Patryk wciąż chodzi na zajęcia i jestem zaskoczona, jak wielkie postępy zrobił. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i na pewno jeszcze długo będziemy ją utrzymywać.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

Od września chodzę na zajęcia i zdążyłam nauczyć się tyle, co przez cały zeszły rok (teraz jestem w drugiej liceum). Bardzo dobrze pracuje mi się z Maćkiem, zawsze wracam z lekcji zmotywowana i przepełniona nadzieją, że bez problemu zdam maturę. W szkole nie ma na to czasu, by do każdego podejść indywidualnie, a tempo pracy sprawia, że kompletnie nie nadążam za materiałem, ale pociesza mnie fakt, że zawsze mogę liczyć na pomoc Maćka, który jest najbardziej inspirującym nauczycielem matematyki, jakiego poznałam. Dziękuję!

avatar
Krysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2019

Miły, kompetentny korepetytor z zamiłowaniem do tego, co robi. Uczenie sprawia mu wielką frajdę – z tego powodu uwielbiam przychodzić do niego na zajęcia. To nie są nudne lekcje, jakie znam ze szkoły. To są lekcje ciekawe, prowadzone z pasją, zaangażowaniem i humorem. Maciek tryska optymizmem, który udziela się i mi – dzięki niemu nauka matematyki zaczęła sprawiać mi przyjemność!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2019

Ostatnio dostałam jedynkę z kartkówki z logarytmów, chociaż wydawało mi się, że to rozumiem... Podobnie było z równościami i nierównościami. Niby na lekcji potrafię rozwiązać zadania, ale na sprawdzianie kompletnie mi to nie wychodzi. Zawsze trafię na jakieś zadania z kosmosu, których nikt o zdrowych zmysłach by nie ułożył (ani nie rozwiązał)... Zapisałam się na korki, żeby zacząć sobie powtarzać materiał przed maturą i zaczęliśmy właśnie takie zadania z kosmosu rozwiązywać. Teraz, kiedy dowiedziałam się, jak sobie z nimi poradzic, nic mnie już nie zaskoczy. :D Dzięki, Maćku, naprawdę bardzo mi pomogłeś!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2019

Syn chodzi na zajęcia od roku i fizyka przychodzi mu z coraz większą łatwością. Pamiętam ze szkoły, że fizyka potrafi przyprawić o ból głowy, więc tym bardziej podziwiam pana Macieja, że potrafi jej uczyć w taki sposób, by była zrozumiała. Odkąd Kacper zaczął chodzi na korepetycje, ma bardzo dobre oceny z fizyki, a gdy prosi mnie, bym go przepytała przed sprawdzianem, jest mi w stanie wszystko wytłumaczyć. Polecamy zajęcia z panem Maciejem, nauczyciel jest naprawdę godzien zaufania.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

Nie wiem, co mnie podkusiło żeby wybrać rozszerzoną matematykę w liceum. Straciłem na nią więcej nerwów niż na cokolwiek innego w moim życiu. Po kolejnej zawalonej pracy klasowej poddałem się i zacząłem szukać korków, by jakos nadrobić braki. Udało mi się to po kilku lekcjach z Maćkiem i przestałem żałować wyboru rozszerzonej matmy. Chodziłem na korki do końca liceum i napisałem maturę na 80%. Dziękuję!!

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Choć matma wciąż nie jest moim ulubionym przedmiotem, dzięki Maćkowi wreszcie ją zrozumiałem! Nie muszę już ukrywać się za zeszytem i udawać niewidzialnego, gdy matematyczka typuje nieszczęśliwców do tablicy. Od czasu do czasu nawet sam się zgłaszam i zgarniam jakiegoś plusa czy piątkę, co wcześniej mi się nie zdarzało. Zacząłem dostawać dobre oceny ze sprawdzianów i wszyscy pytają, czy znalazłem nowy, bezbłędny sposób na ściąganie. A ja mówię, że po prostu zacząłem chodzić na korki ;D

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2019

Nie ogarniałam kompletnie układów równań i zadań z niewiadomą. Wkurzałam się, że ludzie układający te zadania każą mi obliczać jakieś “x” zamiast napisać po prostu, o co im chodzi. Po co się bawić w jakieś tajemnice! Dziś iksy są dla mnie proste jak dwa dodać dwa. W układach równań też już czaję, o co kaman. Wystarczy wiedzieć, że jest kilka ich typów i umieć zastoswoać któryś z nich. W sumie teraz całkiem lubię te zadania. W końcu je rozumiem! Jak będę miała jakieś problemy z matmą na pewno jeszcze przyjdę na zajęcia!!!
PS: poleciłam Cię mojej psiapsi, którą jest totalną nogą z matmy, wiec pewnie się odezwie. Wytłumaczyłam jej Twoim sposobem te iksy i ona też je ogarnęła, także zabłysnęłyśmy na kartkówce i babka z matmy się zastanawiała, co się stało, że nagle to umiemy. ;>

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Jestem pod wielkim wrażeniem kompetencji pana Macieja. Mój syn to urodzony humanista – j. polski nigdy nie sprawiał mu problemu, ale matematyka nieraz przyprawiała go o ból głowy. Zdarzało się nawet (i to dosyć często), że robił wszystko, by nie musieć iść do szkoły – a to wszystko ze stresu przed lekcjami matematyki. W te wakacje musiał napisać z matematyki poprawkowy egzamin. W końcu zrozumiałam, że sam sobie nie poradzi i potrzebuje korepetycji. Zaczęłam szukać nauczyciela dla niego i tak trafiłam na pana Macieja. Szybko i sprawnie określił, z czym syn ma problem i zaczęli nadrabiać zaległości. Tomek w końcu wyszedł na prostą, nadrobił materiał i zdał poprawkę! Bardzo polecam.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Świetny nauczyciel, obeznany w temacie. Ma dobre podejście do ucznia i potrafi zachęcić do matematyki, co wg mnie jest wielkim wyczynem. Żaden z moich dotychczasowych nauczycieli nie dał mi takiego kopa do działania, jak Maciek. Nie krzyczy, nie ma pretensji, jak coś mi nie wyjdzie, nie demotywuje. Tłumaczy przejrzyście i nie muszę sto razy pytać o to samo. Udało mi się zdać poprawkę z matematyki bez problemu! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Maciek to super nauczyciel. Dzięki niemu przez rok zrobiłem olbrzymi przeskok i udało mi się zdać maturę z matematyki na 100% podstawa i 84% rozszerzenie. Tłumaczy matematykę w niezwykle prosty i przejrzysty sposób, choć nie oszczędza uczniów, więc roboty jest dużo – zarówno na lekcjach, jak i w domu. Ale nikt nie mówił, że będzie lekko. Jednak za harówkę są efekty – dostałem się na studia – informatykę na politechnice :) Polecam wszystkim zdecydowanie!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Świetnie prowadzone zajęcia, widać zaangażowanie nauczyciela i chęć wyjaśnienia niezrozumiałych tematów. Bardzo dobrze przygotował mnie do matury. Bardzo mocno polecam Maćka!!!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Maćka poznałam rok temu dzięki przyjaciółce – poleciła mi go, gdy dostałam kolejną jedynkę ze sprawdzianu z matematyki i groziło mi niezdanie do następnej klasy. Na pierwsze zajęcia przyszłam raczej niechętnie, bo nie sądziłam, że ktokolwiek zdoła mnie przekonać do tego przedmiotu. Maciek cierpliwie wytłumaczył mi każde zagadnienie, którego nie byłam w stanie pojąć. Dzięki niemu zrozumiałam, że matma jest całkiem logiczna i wbrew pozorom, da się ją zrozumieć! Za kilka dni piszę egzamin ósmoklasisty – nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem, ale zupełnie nie boję się o mój wynik. Dzięki wielkie, Maćku!!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Zajęcia są rewelacyjne! Od zawsze miałam problemy z matematyką, a kolejni nauczyciele tylko zniechęcali mnie do tego przedmiotu. Teraz wiem, że matematyka może być zrozumiała, dzięki Maćkowi nadrobiłam złe oceny i wyszłam na prostą, a co najważniejsze, przedmiot nie jest już dla mnie czarną magią i nie stresuje się tak przed sprawdzianami. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.