Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Chwaszczyno
Gdańsk
Rumia
Wejherowo

Maciek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/571 opinii
Dla użytkownika Maciek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 71
avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2021

Zajęcia online sprawdzają się znakomicie, choć z początku miałem obawy, zważając na to, jak takie lekcje wyglądają w szkole. Nauczyciel potrafi wyjaśnić nawet najtrudniejsze rzeczy, które dla mnie są czarną magią. Polecam tego magika, ja dzięki niemu pojąłem najdziwniejsze matematyczne zaklęcia.

avatar
Judyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2021

Byłam na wielu korepetycjach z matematyki, ale na żadnych nie nauczyłam się tak wiele jak tu. Dopiero teraz poczułam, że może nie jestem aż tak beznadziejna i coś tam potrafię! Tylko trzeba to odpowiednio ze mnie wydobyć. Korki mamy online, co jest super rozwiązaniem, bo nie muszę nawet wychodzić z domu i stać w korkach. Polecam.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Bardzo produktywne lekcje. Na pierwszej z nich nie umiałem z matmy kompletnie nic, teraz, po kilkunastu lekcjach, sam potrafię rozwiązywać zadania i coraz więcej łapię. Uczę się też logicznego myślenia, bo to jest kluczowe, by ogarniać matmę. Nauczyciel jest świetny, bardzo pogodny i wyrozumiały, wszystko potrafi wytłumaczyć w prostych słowach.

Maciek

Rzeczywiście, teraz śmigasz z zadaniami, nie jestem w stanie Cię zagiąć. ;) Naprawdę dobrze Ci idzie. Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

Nauczyciel na medal. Zosia potrzebowała mentora, który nie będzie jej kazał wkuwać materiał, który jest dla niej niezrozumiały, ale nauczy tematu w taki sposób, że córka go zrozumie. Otrzymała mnóstwo motywacji i wiele słów wsparcia, co pozwoliło jej czuć się na zajęciach swobodnie i szczerze je polubić. Bardzo owocna współpraca, która trwa już od roku. :-)

Maciek

Zosia radzi sobie świetnie. Pomimo młodego wieku jest bardzo ambitną osóbką i ma w sobie chęć zdobywania wiedzy, tylko trzeba jej ją przekazać w odpowiedni sposób. :) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za opinię!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

Bardzo sympatyczny nauczyciel, a wiedzę przekazuje skutecznie i efektywnie.
Sprawnie zalepił dziury w mojej wiedzy, pomagając mi zrozumieć wszystko, czego nie byłam w stanie sama się nauczyć. Polecam z czystym sercem, bardzo wiele dały mi te lekcje.

Maciek

To Ty zalepiłaś te dziury, ja tylko dałem Ci do tego odpowiednie materiały. :) Współpraca z Tobą to była czysta przyjemność. Pozdrawiam ciepło!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2021

Zaczęło się od tego, że nie rozumiałem jakiegoś tematu z matmy (już nawet nie pamiętam jakiego) i zapisałem się na korki. Spodobała mi się pozytywna energia korepetytora i to, że spokojnie wszystko tłumaczył w taki sposób, abym zrozumiał. Bez nerwów, bez pospieszania i tracenia cierpliwości, gdy mi nie wychodziło. Po jednej lekcji wszystko zrozumiałem, ale na tej jednej lekcji się nie skończyło, bo zacząłem regularnie chodzić na korki, tak mi się dobrze pracowało. Mija już 4 miesiąc, a ja samego siebie nie poznaję, jeśli chodzi o matmę. :D

Maciek

Też Cię nie poznaję! W tak krótkim czasie zrobiłeś takie postępy, że aż sam byłem w szoku. :) Cieszę się, że jesteś zadowolony, dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2021

Syn nie rozumiał funkcji liniowych i kwadratowych, więc zapisałam go na korepetycje. Wystarczyły dwie godziny, by pojął, w jaki sposób rysować i odczytywać funkcje, a w szkole przerabia ten temat już drugi tydzień. Jestem bardzo zadowolona z zajęć, a co najważniejsze - syn również. Zdecydowanie nie jest fanem matematyki, ale na korepetycjach pracuje bardzo ładnie, szybko przyswaja nową wiedzę, co świadczy o tym, że nauczyciel naprawdę wie, co robi i ma podejście do ucznia (i to nie byle jakie, bo przekonanie Kajtka do matematyki wydawało mi się niemożliwe). Polecam.

Maciek

Kajtek znakomicie współpracuje i z ochotą rozwiązuje zadania. :) Zawsze staram się motywować uczniów i dodawać wiary w siebie, bo to jest najważniejsze, nie tylko przy nauce matematyki, ale i w wielu innych dziedzinach. Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Julek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2021

Świetny nauczyciel, który potrafi dostosować poziom i zadania do danego ucznia. Nie ma bariery nauczyciel-uczeń, dzięki czemu atmosfera jest bardzo serdeczna. Na pierwsze zajęcia przyszedłem ze sceptycznym nastawieniem, bo nie sądziłem, że cokolwiek z tej matmy zrozumiem, ale okazało się, że niewykonalne stało się możliwe, a ja zrozumiałem wszystko, co mi kiedyś sprawiało trudności - np. układy równań. Dzięki wielkie. :)

Maciek

Rzeczywiście, na początku dość sceptycznie podchodziłeś do matematyki, ale widać, że zmieniłeś podejście, bo radzisz sobie znakomicie! Cieszę się z Twoich postępów i trzymam kciuki za następne. :) Pozdrawiam!

avatar
Kate
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2021

Nawet najtrudniejsze zadania stają się proste i zrozumiałe. Zajęciom towarzyszy bardzo pozytywna energia i bezstresowa atmosfera, dzięki czemu nie boję się źle odpowiedzieć na pytanie, bo wiem, że w odpowiedzi otrzymam wyjaśnienie, a nie krzyk. Szkoda, że w szkole nie mamy tak inspirujących nauczycieli, bo może już wcześniej polubiłabym matematykę…

Maciek

Nauczyciel powinien wspierać, a nie terroryzować. Cieszę się, że dobrze się czujesz na zajęciach. :) Przez te kilka miesięcy zrobiłaś naprawdę wielkie postępy. Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Alex
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2020

Na tych korkach nie da się nie zrozumieć matmy. Nauczyciel ma niebywałą wiedzę i potrafi przekazać ją w bardzo przystępny i przyjemny sposób. Super atmosfera, bardzo dobry kontakt z uczniem, ciekawy sposób prowadzenia zajęć, w którym nie ma miejsca na nudę. Polecam każdemu, kto ma problem z matematyką, jak ja wcześniej.

Maciek

Matma nie musi być koszmarem i wiązać się tylko z nudą. Wszystko zależy od podejścia obu stron. :) Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie!

avatar
Julek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2020

Jestem pod wrażeniem. Nikt dotąd nie tłumaczył mi matematyki tak dobrze. Nadrobiłem wszystkie zaległości i teraz przerabiamy bieżące tematy. Korepetytor świetnie uczy i mocno wspiera ucznia, co jest super motywujące. Pierwsze zajęcia z matmy, na których zamiast się stresować, zacząłem ogarniać materiał. Mamy teraz w szkole lekcje zdalne i bez korepetycji nie dałbym rady wszystkiego zrozumieć. Dzięki!

Maciek

Dziękuję za miłe słowa! Super, że forma nauki Ci odpowiada. Trzymam kciuki za dalsze postępy, bo idzie Ci świetnie. Pozdrawiam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2020

Bardzo polecam! Nauczyciel dokładny, szybko i zrozumiale jest w stanie wytłumaczyć każde zagadnienie. Nie rozumiałam funkcji - wystarczyły jedne zajęcia, by je pojąć. A w szkole mamy ten temat od kilku tygodni. Świetne zajęcia, ciekawe metody i przykłady, dzięki którym można zrozumieć, a nie zakuć. Dziękuję!

Maciek

Czasem wystarczy spojrzeć na temat z innej perspektywy i okazuje się, że wcale nie jest taki trudny. :) Cieszę się, że metody Ci odpowiadają. Pozdrawiam!

avatar
Staszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2020

Nie ukrywam, majza nigdy nie była moją koleżanką. Nienawidziłem jej z całego serca i przeklinałem wszystkich ministrów i nauczycieli, że muszę się jej uczyć. Jak dostałem kolejną 1 zostałem poniekąd zmuszony przez rodziców żeby pójść na korki i z początku byłem bardzo negatywnie nastawiony. Okazało się jednak, że moja niechęć do matmy wiązała się ze słabym nastawieniem nauczycieli w szkole, które nie zachęcało do przedmiotu. Każda lekcja była torturą i stresem. Na korkach jest zupełnie inaczej, bo dostaję dużo motywacji i słów zachęty co sprawia, że aż się chce rozwiązywać te wszystkie zadania i mam satysfakcję, jak zrobię je dobrze. Jak nawet taki wróg matmy zaczął się do niej przekonywać to znaczy, że korki są serio dobre.

Maciek

Matma nie gryzie, tylko trzeba ją najpierw okiełznać. ;) Postawa nauczyciela jest bardzo ważna, mnie też w szkole zniechęcono do matematyki i dopiero potem zacząłem się przełamywać. Cieszę się, że zajęcia Ci odpowiadają i trzymam mocno kciuki za Twoją dalszą naukę. Pozdrawiam!

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2020

Fantastyczny nauczyciel i świetna osoba. Baardzo dobrze pracuje mi się na zajęciach, w miłej atmosferze. Nawet nie wiem, kiedy mija ta godzina. Zdecydowanie najlepszy nauczyciel, na jakiego trafiłam na drodze swojej edukacji. Matematyka zawsze sprawiała mi problem, ale odkąd chodzę na korepetycję, powoli pozbywam się tych trudności i zaczynam rozumieć matmę. Naprawdę polecam, warto.

Maciek

Bardzo mi miło czytać te słowa, serdeczne dziękuję! Matematyka to zmora wielu uczniów, ale można się z nią zaprzyjaźnić, widzę, że Ty się powoli przełamujesz. :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2020

Świetne korepetycje. Nauczyciel prowadzi zajęcia w sposób bardzo rzetelny i merytoryczny. Jest świetnie zorganizowany i emanuje bardzo pozytywną energią, która przekłada się na ucznia. Stosuje wiele metod, aby ucznia nie zanudzić monotonnymi zadaniami i formułkami. Zawsze mogę na niego liczyć, że pomoże mi z zadaniami czy z tematami, których nie rozumiem, a po zajęciach wszystko staje się jasne. Polecam.

Maciek

Matma nie musi być nudna. Zawsze staram się to udowodnić. :) Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2020

Bardzo polecam. Jak to się mówi, jestem typową humanistką i kompletnie nie mam głowy do matematyki. Całe szczęście, że znalazł się ktoś, kto pomógł mi ją ogarnąć, bo w zeszłym roku prawie nie zdałam przez ten przedmiot – i wtedy zapisałam się na korepetycje. Dzięki nim poprawiłam wszystkie złe oceny. Współpracujemy już od kilku miesięcy i mogę powiedzieć, że mam przyjemność uczyć się pod okiem wyjątkowego nauczyciela, który naprawdę zna się na rzeczy. Jestem bardzo wdzięczna i najmocniej dziękuję.

Maciek

Ja również dziękuję – za te miłe słowa. Opinie moich uczniów bardzo wiele dla mnie znaczą. Jestem szczęśliwy, że udało Ci się wybrnąć z tej trudnej sytuacji i trzymam kciuki za Twoją matematykę! Pozdrawiam. :)

avatar
Nela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2020

Bardzo przydatne lekcje, przez kilka zajęć dowiedziałam się z nich więcej niż ze szkoły w kilka miesięcy. Super komunikacja, fajnie ułożony program, wszystko zrozumiale wytłumaczone. Zajęcia prowadzone w sympatycznej atmosferze, nauczyciel jest bardzo wyrozumiały, wreszcie nie boję się odpowiedzieć na pytanie czy przyznać się, że czegoś nie rozumiem. Szkoda, że w szkole nie ma takich fantastycznych nauczycieli, bo może nawet zaczęłabym ją lubić!

Maciek

Kto pyta, nie błądzi. :) Cieszę się, że jesteś zadowolona z zajęć i dziękuję za przemiłe słowa. Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2020

Normalnie czarodziej! Nigdy bym nie przypuszczała, że Patryk sam z własnej woli zacznie odrabiać zadania domowe i nie będę musiała mu o tym przypominać. Nauczyciel tłumaczy bardzo klarownie i cierpliwie, a jak jedna metoda nie zadziała, to stosuje drugą, jest otwarty na różne rozwiązania. Ostatni sprawdzian online zdał z rewelacyjnym wynikiem. Przestałam słuchać skarg od nauczycielki ze szkoły, że syn nie chce się uczyć. Dziękuję najmocniej!

Maciek

Czary mary, sprawdzian zdany! Bardzo się cieszę, że Patryk przestał traktować matematykę jak zło konieczne, a zapałał do niej entuzjazmem. Dziękuję za miłe słowa. :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2020

Maja ma zajęcia online od marca zeszłego roku – szczerze mówiąc, nie byłam przekonana do takich lekcji, ale nie było wyboru. Okazało się jednak, że była to świetna decyzja, może nawet lepsza niż fizyczne zajęcia, bo odchodzi dojazd, który pewnie zajmowałby nam sporo czasu. Nauczyciel jest fantastyczny, doskonale tłumaczy każdy temat, ma ogromną, usystematyzowaną wiedzę, którą potrafi się podzielić w bardzo ciekawy sposób. Maja uwielbia te lekcje, a i ja jestem zadowolona, że coraz lepiej radzi sobie w szkole. :)

Maciek

Lekcje online mogą być dużym udogodnieniem. :) Cieszę się, że jest Pani zadowolona z naszej współpracy. Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2020

Świetny matematyk! Potrafi dotrzeć do ucznia i przekazać wiedzę w taki sposób, żeby ten ją zrozumiał. Sprawił, że matematyka przestała być dla mnie koszmarem, a stała się przedmiotem jak każdy inny, mimo że zawsze sprawiała mi najwięcej kłopotów ze wszystkich i nie sądziłem, że kiedykolwiek stanie się zrozumiała. Jednak przekonałem się, że niemożliwe może stać się możliwe przy odpowiedniej ilości pracy i z pomocą dobrego nauczyciela. :)

Maciek

Bardzo się cieszę, że matematyka już nie spędza Ci snu z powiek. :) Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam!

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2020

Syn jest bardzo zadowolony z zajęć i nie ociąga się, żeby odbyć lekcję online, a potem odrobić zadania - a jest to naprawdę zaskakujące, bo Krzyś zazwyczaj w ogóle nie chce się uczyć i trudno go zagonić do nauki. Z drugiego pokoju, gdzie syn ma lekcje, zawsze słyszę dużo śmiechu, rzetelne, zrozumiałe tłumaczenie danych zagadnień, a po wynikach Krzysia w szkole widzę, że korepetycje dają niebywałe rezultaty. Jako mamie, bardzo mi zależy na tym, by moje dziecko dobrze się uczyło, ale i na tym, by nie robiło tego na siłę i z grymasem na twarzy. Dzięki korepetycjom syn zaczął odrabiać zadania z matematyki z entuzjazmem, a mnie serce rośnie, gdy widzę, jakie robi postępy. Dziękujemy serdecznie za profesjonalne lekcje w przesympatycznej atmosferze.

Maciek

Krzyś rzeczywiście na początku nie bardzo chciał współpracować, ale po jakimś czasie się przekonał i teraz ochoczo rozwiązuje zadania, a czasem nawet prosi o dodatkowe! :) Cieszę się, że syn polubił matematykę oraz że jest Pani zadowolona z efektów nauki. Pozdrawiam i dziękuję za opinię!

avatar
Judyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2020

Zawsze miałam problem z matmą i nienawidziłam jej z całego serca. Nie sądziłam, że ktokolwiek kiedykolwiek zdoła mnie do niej przekonać - a jednak to się stało. Na korki chodziłam przez dwa lata, ale już po pierwszych zajęciach byłam zachwycona. Nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do matematyki! Po kilkunastu zajęciach zaczęłam postrzegać ją już nie jako zło konieczne, tylko dziedzina nauki, która może być ciekawa. Po roku korepetycji byłam już naprawdę wkręcona, na tyle, że postanowiłam napisać maturę z matematyki. Dzisiaj studiuję na Politechnice Warszawskiej, a matematyka jest ważną częścią mojej codzienności. Mój przykład doskonale pokazuje, że odpowiedni nauczyciel potrafi zdziałać cuda i przekonać nawet do najbardziej znienawidzonego przedmiotu. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszystko!

Maciek

Czytając ten komentarz, coraz szerzej się uśmiechałem. Niesamowicie miło czyta się takie słowa. Jestem z Ciebie dumny i życzę Ci jak najwięcej sukcesów! :)

avatar
Majka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2020

Na zajęcia przychodzę (a właściwie odpalam kamerkę, bo lekcje są zdalne) z wielką przyjemnością, co jeszcze rok temu byłoby nie do pomyślenia, bo szczerze nienawidziłam matematyki. Jednak tu jest inaczej niż w szkole. Nie gonimy z materiałem, jakby nauka to był maraton, nie muszę się stresować, że coś pójdzie mi nie tak, bo nikt na mnie nie krzyczy przy całej klasie, nie muszę w kółko wykonywać zadań z tego samego worka, bo tym razem, w przeciwieństwie do tych ze szkoły, są one różnorodne i ciekawe! NIgdy nie sądziłam, że lubię matematykę, ale te zajęcia są naprawdę świetne i polecam je każdemu, kto nie ogarnia, tak jak ja na początku. Zrobiłam takie postępy, że nauczycielka w szkole dziwi się, że ja to rzeczywiście ja. ;)

Maciek

W końcu matematyka to królowa nauk, a królowa raczej siedzi na tronie, a nie biega jak szalona. ;) Przekonałem się, że porządne przerobienie materiału da o wiele lepsze rezultaty niż gonienie z nim. Cieszę się niezmiernie, że metody do Ciebie trafiają i że polubiłaś matematykę! Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za opinię. :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2020

To, co mi się bardzo podoba w zajęciach online, to to, że nie są to zwykłe lekcje na Skype, ale są wzbogacone o narzędzia, które bardzo ułatwiają naukę, jak tablica wirtualna, po której obie strony mogą pisać. Pierwszy raz w życiu nie stresuję się, jak mam coś napisać na tablicy, bo ani mnie nikt nie okrzyczy, ani nie wstawi złej oceny, ani nie jestem obserwowany przez całą klasę. Jestem bardzo usatysfakcjonowany i jedyne, czego żałuję to to, że nauka w szkole nie jest tak fajna.

Maciek

I nawet nie musisz podchodzić do tablicy, bo tablica jest już przed Tobą! Pamiętam, że moja nauczycielka od matematyki wzbudzała postrach w całym liceum. Gdy sam zacząłem uczyć, poprzysiągłem sobie, że moje metody będą inne, o wiele bardziej przyjazne. Cieszę się, że się sprawdzają. :) Pozdrawiam!

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2020

Na korepetycje „chodzę” (bo zajęcia są online) od września i już wiem, że znalazłam odpowiedniego nauczyciela na przynajmniej najbliższy rok. Długo szukałam dobrego korepetytora, ale nie było to takie proste, bo albo atmosfera słaba, albo nauczyciel nie potrafił tłumaczyć tak, żebym wszystko zrozumiała, a teraz jest idealnie pod każdym względem. Dziękuję za pomoc w nadrobieniu zaległości!

Maciek

Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z wspólnej nauki i dziękuję za miłą opinię. :) Do zobaczenia w piątek!

avatar
Leila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2020

Naprawdę polecam. Nie byłam przekonana do lekcji online, ale obecna sytuacja nie pozostawiła mi wyboru. Okazało się jednak, że taka forma korepetycji jest nawet lepsza niż zajęcia stacjonarne. W szkole jedyne co wynosiłam z lekcji matematyki to plecak i książki. Z korepetycji wynoszę wiedzę. :D Cieszę się, że tu trafiłam – i zdecydowanie zostanę na dłużej. :)

Maciek

No, a na nasze zajęcia nawet tego ciężkiego plecaka nie musisz nosić! Również jestem zadowolony z naszej współpracy, dziękuję za miłe słowa i gorąco pozdrawiam!

avatar
Kasia i Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2020

Nauczyciel z ogromną wiedzą matematyczną, potrafiący wszystko sprawnie i jasno wytłumaczyć.Rewelacyjnie ułożony program, który pozwolił mojemu synowi fantastycznie napisać egzamin ósmoklasisty. Pomoc w liceum również się przyda, więc Jurek nadal chodzi na korepetycje, a my mamy spokojne sumienie, bo wiemy, że jest w dobrych rękach i każdy jego matematyczny problem zostanie szybko rozwiązany. Bardzo polecamy te zajęcia, bo bez nich nasz syn nie byłby na tak dobrym poziomie z matematyki.

Maciek

Również dzięki temu, że Jurek chce współpracować i garnie się do pracy, jest na takim poziomie. :) Dziękuję za polecenie i pozdrawiam!

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2020

Jestem zachwycona, jakie postępy poczyniła Karolina po roku zajęć. Rok temu niemal nie zdała do następnej klasy przez matematykę, a teraz jest jedna z najlepszych w klasie. To pokazuje, że jak się trafi na inspirującego nauczyciela, to można góry przenosić. I podszkolić się z matematyki. :) Pozdrawiamy serdecznie!

Maciek

A jak się matematykę polubi, to ta góra do przeniesienia nawet nie jest tak ciężka. :) Ważne jest też dobre nastawienie: POTRAFIĘ PRZENIEŚĆ TĘ GÓRĘ! Również jestem dumny z Karoliny. Pozdrawiam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2020

Cieszę się, że wysłałam Kubę na korepetycje, bo z matematyki naprawdę mu nie szło. Już po kilku zajęciach widzę różnicę i odetchnęłam z ulgą. Jest szansa, że po kilku miesiącach dobrze napisze egzamin ósmoklasisty.

Maciek

Ja bym powiedział, że jest nawet duża szansa. Jeszcze sporo pracy przed nami, ale czasu też mamy niemało, więc egzamin nam niestraszny. :)

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2020

Zapisałam syna na korepetycje, bo Tymek ma teraz zajęcia w szkole przez internet, a trudno opanować w ten sposób całą klasę… Na korepetycjach online jest tylko on i nauczyciel, dzięki czemu wszystko doskonale rozumie. Atmosfera wydaje się bardzo przyjacielska, bo co chwilę słyszę jakieś śmiechy z drugiego pokoju. Syn ma w tym roku egzamin ósmoklasisty, ale z takim nauczycielem nie boję się, że mu się nie powiedzie, bo Tymek już znacznie się podciągnął z matematyki.

Maciek

Nauka nie musi być nudna, ba! Najlepiej żeby taka nie była, a zamiast tego dawała frajdę. :) Dziękuję za opinię!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2020

Nie taka matma zła, jak ją malują… Po kilku miesiącach korków czuję że wreszcie wiem, o co w niej chodzi. Matma ze mną nie wygra! Polecam korepetycje, pomogły mi przełamać niechęć i spojrzeć na ten przedmiot z innej perspektywy.

Maciek

Cieszę się, że matma przestała być Twoim koszmarem sennym. :) Dzięki za polecenie i pozdrawiam! Widzimy się już we wtorek!

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2020

Trudno się uczyć w szkole online, bo mamy liczną klasę, duże tempo, dużo materiału, coś komuś nie działa, coś się zacina itd, ogólny chaos. Ale jak mam korepetycje jeden na jednego wygląda to zupełnie inaczej i jest bardzo komfortowe, bo o wszystko mogę zapytać, przepracować to, co chcę, nadrobić materiał ze szkoły, który nie zawsze ogarniam. Dzięki tym korkom nie martwię się o tegoroczną maturę, bo wiem, że będę dobrze przygotowana. Super mi się pracuje i nie muszę się stresować, że z czymś nie zdążę, bo zawsze przerabiamy coś tyle czasu ile potrzebuję.

Maciek

O maturę nie musisz się martwić, bo idzie Ci naprawdę świetnie. Matma z Tobą nie wygra. :) Dzięki za opinię i do zobaczenia na zajęciach!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2020

Ile mi już matma nerwów napsuła, to jest niepojęte. Szczęście, że znalazłem te korki, bo bym wszystkie nerwy stracił i osiwiał. Teraz wreszcie ogarniam temat i nie czuję, że zaraz zemdleję, gdy muszę podejść do tablicy. Polecam

Maciek

Niebiosy ratujcie, za młody jesteś na siwienie! Dobrze, że spotkaliśmy się na zajęciach. :)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2020

Pozdrawiam z politechniki w Gdańsku, gdzie dostałam się dzięki korkom. :) Mieszkam we Wrzeszczu, więc na zajęcia do Gdyni miałabym kawałek, ale okazało się, że mogę mieć lekcje zdalne, co było bardzo komfortowym rozwiązaniem. Potem przez pandemię i tak musiałabym przejść na taką formę, ale moim zdaniem jest o wiele wygodniejsza od zwykłych zajęć. Dzięki korkom wszystkie swoje braki wypełniłam zdobytą wiedzą, zaległości nadrobiłam, przyswoiłam dużo materiału i doszlifowałam stare zagadnienia. Matura zdana lepiej, niż kiedykolwiek mi się marzyło. :)

Maciek

Wiedziałem, że się dostaniesz, ale i tak puchnę z dumy. :) Rewelka, gratuluję! Dzięki za opinię!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2020

Zapisałam Zosię na matematykę i widzę, że jest bardzo zadowolona z lekcji. Nauczyciel bardzo kompetentny, potrafi wszystko jasno wytłumaczyć i przy tym nie wzbudza strachu i nie stresuje ucznia. I ja, I Zosia jesteśmy bardzo zadowolne.

Maciek

Nie o to chodzi w nauce, by siać postrach. ;) Cieszę się, że wrażenia są pozytywne, mnie również miło współpracuje się z Zosią. :)

avatar
Maniek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2020

Wszędzie koronawirus, wszystko pozamykane, ale korki nadal działają i kamień z serca, bo strasznie się boję o moją maturę. Fajnie, że tu trafiłem.

Maciek

Nie musisz się tak strasznie bać, jesteś na dobrym poziomie, a do matury jeszcze daleko. Mamy duuużo czasu na przygotowania. :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Mamy teraz nauczanie zdalne, które w mojej szkole jest beznadziejne i niczego się nie da nauczyć. Zapisałem się na korki – też są zdalnie, ale są zupełnym przeciwieństwem zajęć w szkole, bo bardzo dużo mi dają. Przerabiamy na nich bieżący materiał i dzięki nim nie jestem do tyłu i myślę, że nie muszę się martwić o tegoroczną maturę. :)

Maciek

Też tak myślę. :) Masz otwartą głowę i zapał do pracy, z takim podejściem bez problemu opanujesz materiał!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Trochę miałem wątpliwości, czy nauka matmy online się sprawdzi, ale okazało się, że martwiłem się bezpodstawnie. Zdecydowałem się na ten system z przymusu, bo koronawirus, ale odkryłem, że jest to najlepsze możliwe rozwiązanie. Nie trzeba dojeżdżać, można siedzieć wygodnie w domu i się uczyć, a lekcje online pod względem skuteczności niczym nie różnią się od tradycyjnych. Zacząłem korki jakoś w kwietniu, teraz od września ciśniemy dalej, bo w tym roku będę zdawać maturę i chcę mieć jak najlepszy wynik. Wiem, że z takim super nauczycielem nie będzie to trudne.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Krystian chodzi na korepetycje od kilku miesięcy (wyłączając wakacje) i od tego roku szkolnego kontynuujemy współpracę z Panem Maciejem, bo efekty, jakie widzę, są zdumiewające. Żaden nauczyciel, jakiego syn miał dotychczas, nie był w stanie zachęcić go do pracy i przekonać, że matematyka nie jest taka straszna, jak ją malują. Teraz Krystiana nie trzeba już zmuszać do odrobienia pracy domowej ani załamywać rąk, że dostał kolejną jedynkę ze sprawdzianu, bo odkąd chodzi na korepetycje, takie sytuacje się nie zdarzają. Jestem pozytywnie zaskoczona i szczęśliwa, że trafiliśmy na takiego nauczyciela, jak Pan Maciej, wiem, że mój syn jest w najlepszych rękach.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2020

Nauczyciel tak pełen zapału i chęci do pracy, że aż mi się to zaczęło udzielać. Nigdy nie lubiłem matmy, ale jeśli wszystkie lekcje będą takie super, jak te dotychczasowe trzy, to chyba zmienię zdanie na temat tego przedmiotu. ;)

Maciek

Marto, dzięki za miłe słowa, postaram się, żeby Twój entuzjazm nie opadł. :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Poprawka za pasem, ale po wakacyjnej gruntownej powtórce z Maćkiem czuję się, jakbym już ją zdał. Przerobiliśmy wszystko, co sprawiało mi trudności, jak funkcje czy (zwłaszcza) zadania z treścią. Po zrobieniu ogromnej ilości zadań odkryłem, jak bardzo są one schematyczne i że wiele z nich można wziąć na logikę. Maciek wytłumaczył mi wszystko jak nikt inny, wszystko zrozumiałem i teraz nie ma mowy, że zawalę. ! :D

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2020

51% z matury! A tak się bałam, że nie zdam! Pewnie gdybym wcześniej zaczęła chodzić na korki, a nie na ostatnią chwilę, byłoby jeszcze lepiej, ale ZDAŁAM! Jeszcze nigdy nie spotkałam tak fajnego nauczyciela, który nie tylko wymaga, ale przede wszystkim potrafi dobrze uczyć i tłumaczyć różne rzeczy, tak że bez problemu zrozumiesz. Jestem mega wdzięczna za pomoc!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Julia w zeszłym roku nie zdała matury z matematyki (miała 20%) i w tym roku przystąpiła do egzaminu jeszcze raz – tym razem po gruntownej nauce u Pana Macieja. Na wyniki czekaliśmy w napięciu, które jednak opadło po zobaczeniu 65 procent! Nie wiem, jak Panu dziękować, jestem bardzo wdzięczna za Pański entuzjazm do pracy, umiejętność odczarowania nawet najmniej przez ucznia lubianego przedmiotu i za to, że wkłada Pan w pracę całe swoje serce, co widać po rezultatach. Serdecznie dziękuję.

avatar
Seba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Chodziłem na zajęcia przed maturą. Wynik 83% mówi sam za siebie. :) Pozdrawiam i polecam :)

avatar
Michu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Maciek odczarował matmę. W sensie nie żebym zaczął ją lubić, ale wreszcie nie jest dla mnie czarną magią i zacząłem ją naprawdę ogarniać. Polecam gościa, nie pożałujecie.

avatar
Merry
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2020

Dzięki Maćkowi matura z matmy nie była dla mnie straszna! Czekam na wyniki w sierpniu, ale wg odpowiedzi z neta, zdałam na 70 %!!! A przedtem totalnie nie ogarniałam tematu. Dzięki! :D

Maciek

Rok temu pisałam poprawkę z matmy, którą zdałam tylko dzięki Maćkowi. W tym roku, po kilku miesiącach korepetycji, napisałam maturę z matmy na 65%!!! DZIĘKI!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

W bardzo trudnym okresie spowodowanym pandemią szkoła całkowicie mnie zawiodła. Liczba matematyk została bardzo ograniczona, a ja miałam zdawać rozszerzoną matematykę. Maciek uratował mnie z tej opresji. Gdy rozpoczęliśmy nasze spotkania online, zobaczyłam, co oznaczają prawdziwe zajęcia przez internet. Maciek w odróżnieniu od nauczycieli ze szkoły używa programów i tabletu, dzięki czemu lekcje są tak samo efektywne, jak normalnie, gdybyśmy byli w jednej klasie. Dla mnie wszystko podziałało super i czułam się bardzo dobrze przygotowana, a teraz już tylko trzymam kciuki i czekam na wyniki!

avatar
Lidzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Chodziłam na zajęcia przez jakiś rok. W czerwcu pisałam maturę i nie sądziłam, że tak dobrze mi pójdzie! Oczywiście nie znam jeszcze wyników, ale sprawdziłam odpowiedzi w necie i będę mieć ok. 60 %!!! Dzięki Maćku! A tak się bałam, że nie zdam hahaha

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Już po kilku zajęciach miałem takie: woow, pierwszy raz w życiu ogarniam majcę! Zawsze byłem beznadziejny w te klocki, a teraz ucząc się z Maćkiem zaczynam mieć nadzieję, że jednak nie wszystko stracone i zdam maturę. Mega super uczucie, utrzeć matmie nosa. Maciek tłumaczy tak, że wszystko wydaje się łatwiejsze niż w szkolnych podręcznikach czy na lekcjach. Polecam. : ) 

avatar
Marietta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Mój Kajtek jest zachwycony zajęciami z panem Maciejem. Chodzi dopiero do podstawówki, ale już wykazuje się zdolnościami matematycznymi. Bierze udział w konkursach, takich jak Kangurek, odrabia zadania naprzód, a teraz postanowił wziąć udział w konkursie kuratoryjnym. Pod okiem pana Macieja szlifuje swoje umiejętności, żeby wypaść jak najlepiej. Nauczyciel stopniowo zwiększa poziom zadań i podnosi poprzeczkę, motywuje Kajtka do pracy, zadaje prace domowe, które syn chętnie wykonuje. Poza typowymi zadaniami na lekcjach pojawia się wiele zagadek logicznych, które syn rozwiązuje z entuzjazmem. Dziękujemy za profesjonalizm, miłą atmosferę i fantastyczne podejście do nauczania. :)

avatar
Tosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Maciek przygotował mnie do matury – geometria, funkcje, logarytmy, ciągi i wszystkie inne zagadnienia, które kiedyś rozumiałam tak po kiju, teraz mam w jednym palcu (o dziwo nie w tym środkowym – Maciek pomógł mi polubić matematykę i już nie żywię do niej negatywnych uczuć ;)). Super jest to, że zaczęłam odczuwać satysfakcję z dobrze odrobionych zadań. A do znacznej części rozwiązań dochodzę sama i już nie potrzebuję wiecznego naprowadzania, jak to było na początku, jak zaczęłam chodzić na zajęcia. Widzę spory progres i jestem pewna, że mój wynik z matury znacząco przekroczy 30%!

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Syn uczy się u pana Macieja od września i poczynił niesamowite postępy z matematyki. Jest w ósmej klasie, więc to ważne, żeby dobrze się przygotował do egzaminu, ale jestem spokojna, bo wiem, że jest w dobrych rękach. :-) 

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2020

Poprawiłem kartkówkę z ciągów z pały na 5! Maciek jesteś najlepszy! Odkąd chodzę na korki rodzice wreszcie nie marudzą, że mam słabe oceny z majcy i mogę grać w Fifę ze spokojem xD

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Teraz, gdy grasuje koronawirus, schizowałam, że nie przygotuję się dobrze do matury z matmy (o ile się odbędzie), ale na szczęście jest coś takiego jak e-learning. Uczę się z Maćkiem przez internet i jestem zachwycona taką formą nauki. Nie muszę wychodzić z domu, jeździć autobusem, marznąć na dworze, narażać się na koronę. Lekcje przebiegają przyjemnie i sprawnie, powtórzyłam już sobie bardzo dużo materiału i mogę uczyć się matmy, siedząc w miękkim łóżku. Żyć, nie umierać

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Matma może być spoko, jeśli ma się spoko nauczyciela - a Maciek jest bardzo spoko. ;D Nauczył mnie geometrii analitycznej, która na lekcjach w szkole wydawała mi się nie do pojęcia. Teraz śmigam równo po zadankach i nie mam problemu z obliczeniem długości odcinka, wektoru, wyznaczeniem prostych prostopadłych i równoległych i tak dalej. Cieszę się, że tu trafiłem, zajęcia są naprawdę fajowe. :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2020

Jeszcze kilka tygodni temu strasznie się stresowałam, że nie zdam matury, bo matma nigdy mi nie wychodziła i miałam schizy, że będę musiała pisać poprawkę. Znalazłam na stronie Maćka i opis wydał mi się obiecujący, więc zadzwoniłam i umówiłam się na lekcję próbną, by się przekonać, jak duże są moje braki. Okazało się, że całkiem spore, ale usłyszałam, że jak się przyłożę do nauki, to będę w stanie je nadrobić. Nie uwierzyłam, ale nie pozostało mi nic innego, jak zaufać Maćkowi. Nie zawiodłam się. :) W te kilka tygodni zdążyliśmy przerobić bardzo dużo materiału (i, co najważniejsze, zaczęłam go ogarniac!!!!). Przestałam się stresować, bo do matury jeszcze trzy miesiące i jestem pewna, że zdążę w tym czasie wszystko sobie z Maćkiem powtórzyć i poukładać w głowie. Polecam mocno!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2020

Córka chodzi na zajęcia od kilku tygodni i już widzę rezultaty. Pan Maciej jest osobą bardzo kompetentną, zawsze przygotowaną do zajęć i niezwykle sympatyczną, co przekłada się na podejście Mai do zajęć. Przychodzi na nie pełna entuzjazmu i zawsze opowiada, czego się nauczyła. Cieszę się, że poznałyśmy pana Maćka, a trafiłyśmy na niego z polecenia – syn koleżanki zdał maturę na 80% i bardzo chwalił sobie zajęcia. :) 

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2020

Patryk w zeszłym roku był zagrożony z matematyki i musiałam zapisać go na zajęcia dodatkowe, żeby jakoś narobił materiał. Dzięki pomocy, ogromnej wiedzy i cierpliwości pana Maćka w niedługim czasie udało mu się podwyższyć ocenę i zdał do następnej klasy. Patryk wciąż chodzi na zajęcia i jestem zaskoczona, jak wielkie postępy zrobił. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i na pewno jeszcze długo będziemy ją utrzymywać.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

Od września chodzę na zajęcia i zdążyłam nauczyć się tyle, co przez cały zeszły rok (teraz jestem w drugiej liceum). Bardzo dobrze pracuje mi się z Maćkiem, zawsze wracam z lekcji zmotywowana i przepełniona nadzieją, że bez problemu zdam maturę. W szkole nie ma na to czasu, by do każdego podejść indywidualnie, a tempo pracy sprawia, że kompletnie nie nadążam za materiałem, ale pociesza mnie fakt, że zawsze mogę liczyć na pomoc Maćka, który jest najbardziej inspirującym nauczycielem matematyki, jakiego poznałam. Dziękuję!

avatar
Krysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2019

Miły, kompetentny korepetytor z zamiłowaniem do tego, co robi. Uczenie sprawia mu wielką frajdę – z tego powodu uwielbiam przychodzić do niego na zajęcia. To nie są nudne lekcje, jakie znam ze szkoły. To są lekcje ciekawe, prowadzone z pasją, zaangażowaniem i humorem. Maciek tryska optymizmem, który udziela się i mi – dzięki niemu nauka matematyki zaczęła sprawiać mi przyjemność!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2019

Ostatnio dostałam jedynkę z kartkówki z logarytmów, chociaż wydawało mi się, że to rozumiem... Podobnie było z równościami i nierównościami. Niby na lekcji potrafię rozwiązać zadania, ale na sprawdzianie kompletnie mi to nie wychodzi. Zawsze trafię na jakieś zadania z kosmosu, których nikt o zdrowych zmysłach by nie ułożył (ani nie rozwiązał)... Zapisałam się na korki, żeby zacząć sobie powtarzać materiał przed maturą i zaczęliśmy właśnie takie zadania z kosmosu rozwiązywać. Teraz, kiedy dowiedziałam się, jak sobie z nimi poradzic, nic mnie już nie zaskoczy. :D Dzięki, Maćku, naprawdę bardzo mi pomogłeś!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2019

Syn chodzi na zajęcia od roku i fizyka przychodzi mu z coraz większą łatwością. Pamiętam ze szkoły, że fizyka potrafi przyprawić o ból głowy, więc tym bardziej podziwiam pana Macieja, że potrafi jej uczyć w taki sposób, by była zrozumiała. Odkąd Kacper zaczął chodzi na korepetycje, ma bardzo dobre oceny z fizyki, a gdy prosi mnie, bym go przepytała przed sprawdzianem, jest mi w stanie wszystko wytłumaczyć. Polecamy zajęcia z panem Maciejem, nauczyciel jest naprawdę godzien zaufania.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

Nie wiem, co mnie podkusiło żeby wybrać rozszerzoną matematykę w liceum. Straciłem na nią więcej nerwów niż na cokolwiek innego w moim życiu. Po kolejnej zawalonej pracy klasowej poddałem się i zacząłem szukać korków, by jakos nadrobić braki. Udało mi się to po kilku lekcjach z Maćkiem i przestałem żałować wyboru rozszerzonej matmy. Chodziłem na korki do końca liceum i napisałem maturę na 80%. Dziękuję!!

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Choć matma wciąż nie jest moim ulubionym przedmiotem, dzięki Maćkowi wreszcie ją zrozumiałem! Nie muszę już ukrywać się za zeszytem i udawać niewidzialnego, gdy matematyczka typuje nieszczęśliwców do tablicy. Od czasu do czasu nawet sam się zgłaszam i zgarniam jakiegoś plusa czy piątkę, co wcześniej mi się nie zdarzało. Zacząłem dostawać dobre oceny ze sprawdzianów i wszyscy pytają, czy znalazłem nowy, bezbłędny sposób na ściąganie. A ja mówię, że po prostu zacząłem chodzić na korki ;D

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2019

Nie ogarniałam kompletnie układów równań i zadań z niewiadomą. Wkurzałam się, że ludzie układający te zadania każą mi obliczać jakieś “x” zamiast napisać po prostu, o co im chodzi. Po co się bawić w jakieś tajemnice! Dziś iksy są dla mnie proste jak dwa dodać dwa. W układach równań też już czaję, o co kaman. Wystarczy wiedzieć, że jest kilka ich typów i umieć zastoswoać któryś z nich. W sumie teraz całkiem lubię te zadania. W końcu je rozumiem! Jak będę miała jakieś problemy z matmą na pewno jeszcze przyjdę na zajęcia!!!
PS: poleciłam Cię mojej psiapsi, którą jest totalną nogą z matmy, wiec pewnie się odezwie. Wytłumaczyłam jej Twoim sposobem te iksy i ona też je ogarnęła, także zabłysnęłyśmy na kartkówce i babka z matmy się zastanawiała, co się stało, że nagle to umiemy. ;>

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Jestem pod wielkim wrażeniem kompetencji pana Macieja. Mój syn to urodzony humanista – j. polski nigdy nie sprawiał mu problemu, ale matematyka nieraz przyprawiała go o ból głowy. Zdarzało się nawet (i to dosyć często), że robił wszystko, by nie musieć iść do szkoły – a to wszystko ze stresu przed lekcjami matematyki. W te wakacje musiał napisać z matematyki poprawkowy egzamin. W końcu zrozumiałam, że sam sobie nie poradzi i potrzebuje korepetycji. Zaczęłam szukać nauczyciela dla niego i tak trafiłam na pana Macieja. Szybko i sprawnie określił, z czym syn ma problem i zaczęli nadrabiać zaległości. Tomek w końcu wyszedł na prostą, nadrobił materiał i zdał poprawkę! Bardzo polecam.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Świetny nauczyciel, obeznany w temacie. Ma dobre podejście do ucznia i potrafi zachęcić do matematyki, co wg mnie jest wielkim wyczynem. Żaden z moich dotychczasowych nauczycieli nie dał mi takiego kopa do działania, jak Maciek. Nie krzyczy, nie ma pretensji, jak coś mi nie wyjdzie, nie demotywuje. Tłumaczy przejrzyście i nie muszę sto razy pytać o to samo. Udało mi się zdać poprawkę z matematyki bez problemu! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Maciek to super nauczyciel. Dzięki niemu przez rok zrobiłem olbrzymi przeskok i udało mi się zdać maturę z matematyki na 100% podstawa i 84% rozszerzenie. Tłumaczy matematykę w niezwykle prosty i przejrzysty sposób, choć nie oszczędza uczniów, więc roboty jest dużo – zarówno na lekcjach, jak i w domu. Ale nikt nie mówił, że będzie lekko. Jednak za harówkę są efekty – dostałem się na studia – informatykę na politechnice :) Polecam wszystkim zdecydowanie!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Świetnie prowadzone zajęcia, widać zaangażowanie nauczyciela i chęć wyjaśnienia niezrozumiałych tematów. Bardzo dobrze przygotował mnie do matury. Bardzo mocno polecam Maćka!!!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Maćka poznałam rok temu dzięki przyjaciółce – poleciła mi go, gdy dostałam kolejną jedynkę ze sprawdzianu z matematyki i groziło mi niezdanie do następnej klasy. Na pierwsze zajęcia przyszłam raczej niechętnie, bo nie sądziłam, że ktokolwiek zdoła mnie przekonać do tego przedmiotu. Maciek cierpliwie wytłumaczył mi każde zagadnienie, którego nie byłam w stanie pojąć. Dzięki niemu zrozumiałam, że matma jest całkiem logiczna i wbrew pozorom, da się ją zrozumieć! Za kilka dni piszę egzamin ósmoklasisty – nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem, ale zupełnie nie boję się o mój wynik. Dzięki wielkie, Maćku!!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Zajęcia są rewelacyjne! Od zawsze miałam problemy z matematyką, a kolejni nauczyciele tylko zniechęcali mnie do tego przedmiotu. Teraz wiem, że matematyka może być zrozumiała, dzięki Maćkowi nadrobiłam złe oceny i wyszłam na prostą, a co najważniejsze, przedmiot nie jest już dla mnie czarną magią i nie stresuje się tak przed sprawdzianami. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.