Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Chwaszczyno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 - 45 / 60 min

Maciek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Efektywne korepetycje i zajęcia grupowe.

Matematyka to moja pasja, od ponad pięciu lat prowadzę zajęcia dydaktyczne, na których tłumaczę ten przedmiot w skuteczny, przejrzysty, sposób. Co roku tworzę autorskie programy indywidualne, dopasowane do potrzeb i możliwości ucznia, tak, aby osiągnąć realne zamierzane cele. Większość moich uczniów osiąga prawdziwe matematyczne sukcesy i dostaje się na upragnione uczelnie.

"Nie ma złych uczniów, są tylko mizerne metody nauczania."
Sebastian Leitner

Ceny:

40-45 zł/h – zajęcia w wyposażonej sali w centrum Gdyni

---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------

Oferuję:

  • materiały w cenie zajęć
  • skuteczne, nowoczesne metody nauczania
  • dostosowanie do indywidualnych potrzeb ucznia
  • pełną dyspozycyjność czasową
  • nieustanną motywację do działania
  • dobrą znajomość wymagań egzaminacyjnych
  • pomoc online
  • świetny kontakt z dziećmi i młodzieżą

Zajęcia odbywają się w przestronnej sali w Gdyni przy ul. Węglowej. Zapisy na zajęcia trwają, a liczba miejsc jest ograniczona, gorąco zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Maćka poznałam rok temu dzięki przyjaciółce – poleciła mi go, gdy dostałam kolejną jedynkę ze sprawdzianu z matematyki i groziło mi niezdanie do następnej klasy. Na pierwsze zajęcia przyszłam raczej niechętnie, bo nie sądziłam, że ktokolwiek zdoła mnie przekonać do tego przedmiotu. Maciek cierpliwie wytłumaczył mi każde zagadnienie, którego nie byłam w stanie pojąć. Dzięki niemu zrozumiałam, że matma jest całkiem logiczna i wbrew pozorom, da się ją zrozumieć! Za kilka dni piszę egzamin ósmoklasisty – nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem, ale zupełnie nie boję się o mój wynik. Dzięki wielkie, Maćku!!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Zajęcia są rewelacyjne! Od zawsze miałam problemy z matematyką, a kolejni nauczyciele tylko zniechęcali mnie do tego przedmiotu. Teraz wiem, że matematyka może być zrozumiała, dzięki Maćkowi nadrobiłam złe oceny i wyszłam na prostą, a co najważniejsze, przedmiot nie jest już dla mnie czarną magią i nie stresuje się tak przed sprawdzianami. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.