Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Chwaszczyno
Gdańsk
Rumia
Wejherowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka75 / 60 min

Maciek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/537 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Telefon: 695 714 050.

Drogi uczniu!

 • Czy czujesz stres na każdej lekcji, bo nie nadążasz za nowymi rzeczami z matmy, a tych            z poprzednich klas za nic nie pamiętasz ?
 • Jesteś ukierunkowany na inne przedmioty niż matematyka i zadajesz sobie pytanie: „Po co mi to?”
 • Nie czujesz się pewnie przed maturą, testem ósmoklasisty lub innym egzaminem, a na myśl, że możesz go zawalić, skręca Cię w żołądku?
 • Irytujesz się , bo chciałbyś robić inne rzeczy, zamiast ciągle wałkować matematykę – zwłaszcza, że dużych efektów samodzielnej pracy nie widać?
 • Słysząc: „ Jak było w szkole?”, najchętniej teleportowałbyś się do swojego pokoju, tylko by znowu nie przerabiać tego tematu?

JEŚLI TAK, BĘDĘ MÓGŁ CI POMÓC. :-)

Wyobrażasz sobie, co by się stało, gdybyś w ciągu kolejnych tygodni otrzymał serię pozytywnych ocen ?

Gdybyś nagle zaczął zdawać próbne egzaminy powyżej wyniku , który Cię do tej pory interesował, nie poświęcając przy tym całego swojego wolnego czasu na matematykę?

Na pytanie: „Jak w szkole?” mógłbyś w końcu odpowiedzieć mamie z uśmiechem. Pomyśl, jak dobrze to wpłynęłoby na Wasze relacje?

Czy nie dogadywałbyś się lepiej z rodzicami, gdybyś mógł zawsze przychodzić z pozytywnymi wieściami? Pewnie tak! Nie mówiąc już o tym, że pewnie chętniej sypnęliby groszem na kino. ;)

Dostałbyś się na swoją wymarzoną uczelnię . Z pierwszej listy. Z dużym zapasem. Przy czym wynik
z matematycznej części byłby Twoją mocną kartą. Po tak fantastycznym starcie byłbyś dużo bardziej pewny siebie, mierzyłbyś wyżej, ukończyłbyś studia lepiej i finalnie otrzymałbyś lepsze oferty pracy .

Jednak nie o samą przyszłość chodzi, a także o to, jak czujesz się obecnie . Mianowicie znacząco zmniejszyłbyś stres związany ze sprawdzianami. Czekając na lekcję przed matematyczną salą, mógłbyś poczuć się dużo bardziej wyluzowany i pomóc kolegom, którzy nie ogarniają. ;) Podobnie przed salą egzaminacyjną. ;) 

Wreszcie miałbyś czas na rzeczy, o których do tej pory mogłeś pomarzyć. Wreszcie mógłbyś bez kłótni z rodzicami pograć dłużej w Counter Strike’a, obejrzeć serial albo poczytać książkę.

Brzmi to dla Ciebie jak marzenie?

Dlaczego wobec tego do tej pory tego nie osiągnąłeś? Dlaczego być może Twój poprzedni korepetytor nie dał rady?

WYNIKA TO Z 3 BŁĘDÓW:

1. Przede wszystkim ilość materiału wynikająca z podstawy programowej jest za duża , aby można było ją opanować i mieć sporo wolnego czasu dla siebie. Standardowe podejście polegające
na próbie opanowania wszystkiego niestety tu zawodzi. Jednak mam na to rozwiązanie. 

Słyszałeś o zasadzie Pareto?

Mówi ona o tym, że 20% jednostek odpowiada za 80% efektów, np.:

 • 20% ludzi na świecie ma 80% pieniędzy,
 • 20% uczniów zadaje 80% spośród wszystkich pytań w trakcie lekcji,
 • 20% kolegów z Twojej klasy angażuje się w 80% zajęć dodatkowych. - itd. 

Od początku swojej nauczycielskiej kariery (ponad 7 lat) śledzę wymagania CKE , wytyczne testu ósmoklasisty, podstawy programowe i omawiam arkusze maturalne z egzaminatorami. Wiem, które zagadnienia odpowiadają za większość Twojego wyniku na sprawdzianie, teście 8-klasisty czy maturze. Wiem, które 20% może stanowić 80% Twojego wyniku. :-)  

Wiem także na czym się skupić, abyś nie ślęczał nad książkami, a jednocześnie nigdy nie dał się zaskoczyć.

2. Kolejny wielki problem to fakt, że niemal nikt nie pamięta materiału dłużej niż miesiąc
po sprawdzianie. Jak sobie z tym poradzić? Długo szukałem odpowiedzi, ale najlepszą znalazłem
w: „Harvardzkim Poradniku Skutecznego Uczenia Się”, z którego wynika, iż jedynym sposobem zapamiętania czegoś na trwałe są dobrze zaplanowane powtórki.

Powinny one odbyć się po:

 • 24 godzinach,
 • tygodniu,
 • miesiącu,
 • trzech miesiącach.

Na początku miałem wątpliwości, czy to się sprawdzi, czy to nie jest tylko teoria, ale dzisiaj jestem pewien, że to gwarantuje zapamiętanie wiedzy na stałe .

Będę pamiętał za Ciebie o Twoich powtórkach, gdy zapiszesz się na lekcje do mnie. :)

3. Ostatnim błędem, przez który nie rozumiemy matematyki jest fakt, iż jesteśmy w niej za mało biegli .

Rozwiązujemy zadania sporadycznie, mamy braki w tematach z poprzednich klas. Z tym przedmiotem nie da się tak, że nauczymy się jednego tematu. Wszystko się przeplata i materiał
ze szkoły podstawowej wykorzystujemy w szkole średniej.

Dlatego jedynym realnym sposobem jest regularne wykonywanie zadań i dobry nauczyciel musi potrafić tego dopilnować.

Nie obiecuję, że będzie lekko, ale uwierz mi, że warto!

Dysponuję wszelkimi potrzebnymi podręcznikami, zbiorami zadań i arkuszami egzaminów próbnych. Śledzę wymagania CKE , podstawy programowe i omawiam arkusze maturalne z egzaminatorami,
co pozwala mi być na bieżąco z materiałem. 

Albert Einstein powiedział kiedyś: “Obłęd: powtarzać w kółko tą samą czynność oczekując innych rezultatów.”, a także: “Logika zaprowadzi cię z punku A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi cię wszędzie.” Na moich zajęciach korzystam z tych dwóch prawd.

Jeśli nie zrozumiesz czegoś za pierwszym razem - wytłumaczę Ci to ponownie, tym razem w inny sposób. Lewa półkula Twojego mózgu odpowiada za analityczne myślenie, prawa - za kreatywne. Gdy zachęci się obie te części do współpracy, osiąga się niesamowite wyniki! Właśnie dlatego
w swoich metodach nauczania łączę logikę z wyobraźnią - tak, byś efektywnie przyswajał sobie wiedzę. 

W swojej pracy wykorzystuję ciekawe taktyki, skojarzenia, techniki pamięciowe - robię wszystko, co w mojej mocy, by matematyka nie była dla ucznia zmorą, a przedmiotem, który jednak da się polubić - i nie stracić przy tym wszystkich nerwów. Moi podopieczni przychodzą na zajęcia pełni zapału
i z otwartymi umysłami - bo wiem, jak skutecznie zachęcić ich do nauki .

Często zdarza się, że uczeń miał w planach przyjść tylko na jedne zajęcia, by powtórzyć materiał przed sprawdzianem - a został na kilka miesięcy, bo tak dobrze nam się razem pracowało. :) Dbam
o to, by na zajęciach panowała przyjemna atmosfera. Jestem wyrozumiały, ale i wymagający - bo wiem, że tylko taka postawa przynosi rezultaty. Jeśli będziesz ze mną współpracował i uczył się
z lekcji na lekcję – gwarantuję, że osiągniesz sukces

GDZIE I KIEDY MOŻEMY UMÓWIĆ SIĘ NA ZAJĘCIA:

 • lekcje na Skype - prowadzę zajęcia profesjonalnie, z użyciem specjalnego tabletu graficznego, czyli innymi słowy, jestem w stanie rozrysować wszystko "na ekranie ucznia". Zupełnie jakbyśmy siedzieli obok siebie w jednej ławce. ;-)
 • Prowadzę zajęcia indywidualne i w mini-grupkach (2-4os.) w centrum Gdyni
 • Zajęcia mogą odbywać się w stałych lub elastycznych godzinach między 8:00 - 22:00 (pn – sob)

CENNIK

 • Zajęcia na Skype, poziom podstawowy - 75zł/60 min
 • Zajęcia na Skype, poziom rozszerzony - 80zł/h/60min
 • Zajęcia indywidualne w centrum Gdyni - poziom podst. - 75zł/h
 • Zajęcia indywidualne w centrum Gdyni - poziom rozsz. - 80zł/h
 • Zajęcia indywidualne w centrum Gdyni - poziom akademicki. - 90zł/h

Matematyka to królowa nauk, a ja sprawię, że Ty zostaniesz królem - lub królową - matematyki. :)

 

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 37
avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2020

Zapisałam Zosię na matematykę i widzę, że jest bardzo zadowolona z lekcji. Nauczyciel bardzo kompetentny, potrafi wszystko jasno wytłumaczyć i przy tym nie wzbudza strachu i nie stresuje ucznia. I ja, I Zosia jesteśmy bardzo zadowolne.

avatar
Maniek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2020

Wszędzie koronawirus, wszystko pozamykane, ale korki nadal działają i kamień z serca, bo strasznie się boję o moją maturę. Fajnie, że tu trafiłem.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Mamy teraz nauczanie zdalne, które w mojej szkole jest beznadziejne i niczego się nie da nauczyć. Zapisałem się na korki – też są zdalnie, ale są zupełnym przeciwieństwem zajęć w szkole, bo bardzo dużo mi dają. Przerabiamy na nich bieżący materiał i dzięki nim nie jestem do tyłu i myślę, że nie muszę się martwić o tegoroczną maturę. :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Trochę miałem wątpliwości, czy nauka matmy online się sprawdzi, ale okazało się, że martwiłem się bezpodstawnie. Zdecydowałem się na ten system z przymusu, bo koronawirus, ale odkryłem, że jest to najlepsze możliwe rozwiązanie. Nie trzeba dojeżdżać, można siedzieć wygodnie w domu i się uczyć, a lekcje online pod względem skuteczności niczym nie różnią się od tradycyjnych. Zacząłem korki jakoś w kwietniu, teraz od września ciśniemy dalej, bo w tym roku będę zdawać maturę i chcę mieć jak najlepszy wynik. Wiem, że z takim super nauczycielem nie będzie to trudne.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Krystian chodzi na korepetycje od kilku miesięcy (wyłączając wakacje) i od tego roku szkolnego kontynuujemy współpracę z Panem Maciejem, bo efekty, jakie widzę, są zdumiewające. Żaden nauczyciel, jakiego syn miał dotychczas, nie był w stanie zachęcić go do pracy i przekonać, że matematyka nie jest taka straszna, jak ją malują. Teraz Krystiana nie trzeba już zmuszać do odrobienia pracy domowej ani załamywać rąk, że dostał kolejną jedynkę ze sprawdzianu, bo odkąd chodzi na korepetycje, takie sytuacje się nie zdarzają. Jestem pozytywnie zaskoczona i szczęśliwa, że trafiliśmy na takiego nauczyciela, jak Pan Maciej, wiem, że mój syn jest w najlepszych rękach.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2020

Nauczyciel tak pełen zapału i chęci do pracy, że aż mi się to zaczęło udzielać. Nigdy nie lubiłem matmy, ale jeśli wszystkie lekcje będą takie super, jak te dotychczasowe trzy, to chyba zmienię zdanie na temat tego przedmiotu. ;)

Maciek

Marto, dzięki za miłe słowa, postaram się, żeby Twój entuzjazm nie opadł. :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Poprawka za pasem, ale po wakacyjnej gruntownej powtórce z Maćkiem czuję się, jakbym już ją zdał. Przerobiliśmy wszystko, co sprawiało mi trudności, jak funkcje czy (zwłaszcza) zadania z treścią. Po zrobieniu ogromnej ilości zadań odkryłem, jak bardzo są one schematyczne i że wiele z nich można wziąć na logikę. Maciek wytłumaczył mi wszystko jak nikt inny, wszystko zrozumiałem i teraz nie ma mowy, że zawalę. ! :D

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2020

51% z matury! A tak się bałam, że nie zdam! Pewnie gdybym wcześniej zaczęła chodzić na korki, a nie na ostatnią chwilę, byłoby jeszcze lepiej, ale ZDAŁAM! Jeszcze nigdy nie spotkałam tak fajnego nauczyciela, który nie tylko wymaga, ale przede wszystkim potrafi dobrze uczyć i tłumaczyć różne rzeczy, tak że bez problemu zrozumiesz. Jestem mega wdzięczna za pomoc!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Julia w zeszłym roku nie zdała matury z matematyki (miała 20%) i w tym roku przystąpiła do egzaminu jeszcze raz – tym razem po gruntownej nauce u Pana Macieja. Na wyniki czekaliśmy w napięciu, które jednak opadło po zobaczeniu 65 procent! Nie wiem, jak Panu dziękować, jestem bardzo wdzięczna za Pański entuzjazm do pracy, umiejętność odczarowania nawet najmniej przez ucznia lubianego przedmiotu i za to, że wkłada Pan w pracę całe swoje serce, co widać po rezultatach. Serdecznie dziękuję.

avatar
Seba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Chodziłem na zajęcia przed maturą. Wynik 83% mówi sam za siebie. :) Pozdrawiam i polecam :)

avatar
Michu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Maciek odczarował matmę. W sensie nie żebym zaczął ją lubić, ale wreszcie nie jest dla mnie czarną magią i zacząłem ją naprawdę ogarniać. Polecam gościa, nie pożałujecie.

avatar
Merry
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2020

Dzięki Maćkowi matura z matmy nie była dla mnie straszna! Czekam na wyniki w sierpniu, ale wg odpowiedzi z neta, zdałam na 70 %!!! A przedtem totalnie nie ogarniałam tematu. Dzięki! :D

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

W bardzo trudnym okresie spowodowanym pandemią szkoła całkowicie mnie zawiodła. Liczba matematyk została bardzo ograniczona, a ja miałam zdawać rozszerzoną matematykę. Maciek uratował mnie z tej opresji. Gdy rozpoczęliśmy nasze spotkania online, zobaczyłam, co oznaczają prawdziwe zajęcia przez internet. Maciek w odróżnieniu od nauczycieli ze szkoły używa programów i tabletu, dzięki czemu lekcje są tak samo efektywne, jak normalnie, gdybyśmy byli w jednej klasie. Dla mnie wszystko podziałało super i czułam się bardzo dobrze przygotowana, a teraz już tylko trzymam kciuki i czekam na wyniki!

avatar
Lidzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Chodziłam na zajęcia przez jakiś rok. W czerwcu pisałam maturę i nie sądziłam, że tak dobrze mi pójdzie! Oczywiście nie znam jeszcze wyników, ale sprawdziłam odpowiedzi w necie i będę mieć ok. 60 %!!! Dzięki Maćku! A tak się bałam, że nie zdam hahaha

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Już po kilku zajęciach miałem takie: woow, pierwszy raz w życiu ogarniam majcę! Zawsze byłem beznadziejny w te klocki, a teraz ucząc się z Maćkiem zaczynam mieć nadzieję, że jednak nie wszystko stracone i zdam maturę. Mega super uczucie, utrzeć matmie nosa. Maciek tłumaczy tak, że wszystko wydaje się łatwiejsze niż w szkolnych podręcznikach czy na lekcjach. Polecam. : ) 

avatar
Marietta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Mój Kajtek jest zachwycony zajęciami z panem Maciejem. Chodzi dopiero do podstawówki, ale już wykazuje się zdolnościami matematycznymi. Bierze udział w konkursach, takich jak Kangurek, odrabia zadania naprzód, a teraz postanowił wziąć udział w konkursie kuratoryjnym. Pod okiem pana Macieja szlifuje swoje umiejętności, żeby wypaść jak najlepiej. Nauczyciel stopniowo zwiększa poziom zadań i podnosi poprzeczkę, motywuje Kajtka do pracy, zadaje prace domowe, które syn chętnie wykonuje. Poza typowymi zadaniami na lekcjach pojawia się wiele zagadek logicznych, które syn rozwiązuje z entuzjazmem. Dziękujemy za profesjonalizm, miłą atmosferę i fantastyczne podejście do nauczania. :)

avatar
Tosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Maciek przygotował mnie do matury – geometria, funkcje, logarytmy, ciągi i wszystkie inne zagadnienia, które kiedyś rozumiałam tak po kiju, teraz mam w jednym palcu (o dziwo nie w tym środkowym – Maciek pomógł mi polubić matematykę i już nie żywię do niej negatywnych uczuć ;)). Super jest to, że zaczęłam odczuwać satysfakcję z dobrze odrobionych zadań. A do znacznej części rozwiązań dochodzę sama i już nie potrzebuję wiecznego naprowadzania, jak to było na początku, jak zaczęłam chodzić na zajęcia. Widzę spory progres i jestem pewna, że mój wynik z matury znacząco przekroczy 30%!

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Syn uczy się u pana Macieja od września i poczynił niesamowite postępy z matematyki. Jest w ósmej klasie, więc to ważne, żeby dobrze się przygotował do egzaminu, ale jestem spokojna, bo wiem, że jest w dobrych rękach. :-) 

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2020

Poprawiłem kartkówkę z ciągów z pały na 5! Maciek jesteś najlepszy! Odkąd chodzę na korki rodzice wreszcie nie marudzą, że mam słabe oceny z majcy i mogę grać w Fifę ze spokojem xD

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Teraz, gdy grasuje koronawirus, schizowałam, że nie przygotuję się dobrze do matury z matmy (o ile się odbędzie), ale na szczęście jest coś takiego jak e-learning. Uczę się z Maćkiem przez internet i jestem zachwycona taką formą nauki. Nie muszę wychodzić z domu, jeździć autobusem, marznąć na dworze, narażać się na koronę. Lekcje przebiegają przyjemnie i sprawnie, powtórzyłam już sobie bardzo dużo materiału i mogę uczyć się matmy, siedząc w miękkim łóżku. Żyć, nie umierać

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Matma może być spoko, jeśli ma się spoko nauczyciela - a Maciek jest bardzo spoko. ;D Nauczył mnie geometrii analitycznej, która na lekcjach w szkole wydawała mi się nie do pojęcia. Teraz śmigam równo po zadankach i nie mam problemu z obliczeniem długości odcinka, wektoru, wyznaczeniem prostych prostopadłych i równoległych i tak dalej. Cieszę się, że tu trafiłem, zajęcia są naprawdę fajowe. :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2020

Jeszcze kilka tygodni temu strasznie się stresowałam, że nie zdam matury, bo matma nigdy mi nie wychodziła i miałam schizy, że będę musiała pisać poprawkę. Znalazłam na stronie Maćka i opis wydał mi się obiecujący, więc zadzwoniłam i umówiłam się na lekcję próbną, by się przekonać, jak duże są moje braki. Okazało się, że całkiem spore, ale usłyszałam, że jak się przyłożę do nauki, to będę w stanie je nadrobić. Nie uwierzyłam, ale nie pozostało mi nic innego, jak zaufać Maćkowi. Nie zawiodłam się. :) W te kilka tygodni zdążyliśmy przerobić bardzo dużo materiału (i, co najważniejsze, zaczęłam go ogarniac!!!!). Przestałam się stresować, bo do matury jeszcze trzy miesiące i jestem pewna, że zdążę w tym czasie wszystko sobie z Maćkiem powtórzyć i poukładać w głowie. Polecam mocno!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2020

Córka chodzi na zajęcia od kilku tygodni i już widzę rezultaty. Pan Maciej jest osobą bardzo kompetentną, zawsze przygotowaną do zajęć i niezwykle sympatyczną, co przekłada się na podejście Mai do zajęć. Przychodzi na nie pełna entuzjazmu i zawsze opowiada, czego się nauczyła. Cieszę się, że poznałyśmy pana Maćka, a trafiłyśmy na niego z polecenia – syn koleżanki zdał maturę na 80% i bardzo chwalił sobie zajęcia. :) 

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2020

Patryk w zeszłym roku był zagrożony z matematyki i musiałam zapisać go na zajęcia dodatkowe, żeby jakoś narobił materiał. Dzięki pomocy, ogromnej wiedzy i cierpliwości pana Maćka w niedługim czasie udało mu się podwyższyć ocenę i zdał do następnej klasy. Patryk wciąż chodzi na zajęcia i jestem zaskoczona, jak wielkie postępy zrobił. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i na pewno jeszcze długo będziemy ją utrzymywać.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

Od września chodzę na zajęcia i zdążyłam nauczyć się tyle, co przez cały zeszły rok (teraz jestem w drugiej liceum). Bardzo dobrze pracuje mi się z Maćkiem, zawsze wracam z lekcji zmotywowana i przepełniona nadzieją, że bez problemu zdam maturę. W szkole nie ma na to czasu, by do każdego podejść indywidualnie, a tempo pracy sprawia, że kompletnie nie nadążam za materiałem, ale pociesza mnie fakt, że zawsze mogę liczyć na pomoc Maćka, który jest najbardziej inspirującym nauczycielem matematyki, jakiego poznałam. Dziękuję!

avatar
Krysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2019

Miły, kompetentny korepetytor z zamiłowaniem do tego, co robi. Uczenie sprawia mu wielką frajdę – z tego powodu uwielbiam przychodzić do niego na zajęcia. To nie są nudne lekcje, jakie znam ze szkoły. To są lekcje ciekawe, prowadzone z pasją, zaangażowaniem i humorem. Maciek tryska optymizmem, który udziela się i mi – dzięki niemu nauka matematyki zaczęła sprawiać mi przyjemność!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2019

Ostatnio dostałam jedynkę z kartkówki z logarytmów, chociaż wydawało mi się, że to rozumiem... Podobnie było z równościami i nierównościami. Niby na lekcji potrafię rozwiązać zadania, ale na sprawdzianie kompletnie mi to nie wychodzi. Zawsze trafię na jakieś zadania z kosmosu, których nikt o zdrowych zmysłach by nie ułożył (ani nie rozwiązał)... Zapisałam się na korki, żeby zacząć sobie powtarzać materiał przed maturą i zaczęliśmy właśnie takie zadania z kosmosu rozwiązywać. Teraz, kiedy dowiedziałam się, jak sobie z nimi poradzic, nic mnie już nie zaskoczy. :D Dzięki, Maćku, naprawdę bardzo mi pomogłeś!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2019

Syn chodzi na zajęcia od roku i fizyka przychodzi mu z coraz większą łatwością. Pamiętam ze szkoły, że fizyka potrafi przyprawić o ból głowy, więc tym bardziej podziwiam pana Macieja, że potrafi jej uczyć w taki sposób, by była zrozumiała. Odkąd Kacper zaczął chodzi na korepetycje, ma bardzo dobre oceny z fizyki, a gdy prosi mnie, bym go przepytała przed sprawdzianem, jest mi w stanie wszystko wytłumaczyć. Polecamy zajęcia z panem Maciejem, nauczyciel jest naprawdę godzien zaufania.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

Nie wiem, co mnie podkusiło żeby wybrać rozszerzoną matematykę w liceum. Straciłem na nią więcej nerwów niż na cokolwiek innego w moim życiu. Po kolejnej zawalonej pracy klasowej poddałem się i zacząłem szukać korków, by jakos nadrobić braki. Udało mi się to po kilku lekcjach z Maćkiem i przestałem żałować wyboru rozszerzonej matmy. Chodziłem na korki do końca liceum i napisałem maturę na 80%. Dziękuję!!

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Choć matma wciąż nie jest moim ulubionym przedmiotem, dzięki Maćkowi wreszcie ją zrozumiałem! Nie muszę już ukrywać się za zeszytem i udawać niewidzialnego, gdy matematyczka typuje nieszczęśliwców do tablicy. Od czasu do czasu nawet sam się zgłaszam i zgarniam jakiegoś plusa czy piątkę, co wcześniej mi się nie zdarzało. Zacząłem dostawać dobre oceny ze sprawdzianów i wszyscy pytają, czy znalazłem nowy, bezbłędny sposób na ściąganie. A ja mówię, że po prostu zacząłem chodzić na korki ;D

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2019

Nie ogarniałam kompletnie układów równań i zadań z niewiadomą. Wkurzałam się, że ludzie układający te zadania każą mi obliczać jakieś “x” zamiast napisać po prostu, o co im chodzi. Po co się bawić w jakieś tajemnice! Dziś iksy są dla mnie proste jak dwa dodać dwa. W układach równań też już czaję, o co kaman. Wystarczy wiedzieć, że jest kilka ich typów i umieć zastoswoać któryś z nich. W sumie teraz całkiem lubię te zadania. W końcu je rozumiem! Jak będę miała jakieś problemy z matmą na pewno jeszcze przyjdę na zajęcia!!!
PS: poleciłam Cię mojej psiapsi, którą jest totalną nogą z matmy, wiec pewnie się odezwie. Wytłumaczyłam jej Twoim sposobem te iksy i ona też je ogarnęła, także zabłysnęłyśmy na kartkówce i babka z matmy się zastanawiała, co się stało, że nagle to umiemy. ;>

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Jestem pod wielkim wrażeniem kompetencji pana Macieja. Mój syn to urodzony humanista – j. polski nigdy nie sprawiał mu problemu, ale matematyka nieraz przyprawiała go o ból głowy. Zdarzało się nawet (i to dosyć często), że robił wszystko, by nie musieć iść do szkoły – a to wszystko ze stresu przed lekcjami matematyki. W te wakacje musiał napisać z matematyki poprawkowy egzamin. W końcu zrozumiałam, że sam sobie nie poradzi i potrzebuje korepetycji. Zaczęłam szukać nauczyciela dla niego i tak trafiłam na pana Macieja. Szybko i sprawnie określił, z czym syn ma problem i zaczęli nadrabiać zaległości. Tomek w końcu wyszedł na prostą, nadrobił materiał i zdał poprawkę! Bardzo polecam.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Świetny nauczyciel, obeznany w temacie. Ma dobre podejście do ucznia i potrafi zachęcić do matematyki, co wg mnie jest wielkim wyczynem. Żaden z moich dotychczasowych nauczycieli nie dał mi takiego kopa do działania, jak Maciek. Nie krzyczy, nie ma pretensji, jak coś mi nie wyjdzie, nie demotywuje. Tłumaczy przejrzyście i nie muszę sto razy pytać o to samo. Udało mi się zdać poprawkę z matematyki bez problemu! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Maciek to super nauczyciel. Dzięki niemu przez rok zrobiłem olbrzymi przeskok i udało mi się zdać maturę z matematyki na 100% podstawa i 84% rozszerzenie. Tłumaczy matematykę w niezwykle prosty i przejrzysty sposób, choć nie oszczędza uczniów, więc roboty jest dużo – zarówno na lekcjach, jak i w domu. Ale nikt nie mówił, że będzie lekko. Jednak za harówkę są efekty – dostałem się na studia – informatykę na politechnice :) Polecam wszystkim zdecydowanie!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Świetnie prowadzone zajęcia, widać zaangażowanie nauczyciela i chęć wyjaśnienia niezrozumiałych tematów. Bardzo dobrze przygotował mnie do matury. Bardzo mocno polecam Maćka!!!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Maćka poznałam rok temu dzięki przyjaciółce – poleciła mi go, gdy dostałam kolejną jedynkę ze sprawdzianu z matematyki i groziło mi niezdanie do następnej klasy. Na pierwsze zajęcia przyszłam raczej niechętnie, bo nie sądziłam, że ktokolwiek zdoła mnie przekonać do tego przedmiotu. Maciek cierpliwie wytłumaczył mi każde zagadnienie, którego nie byłam w stanie pojąć. Dzięki niemu zrozumiałam, że matma jest całkiem logiczna i wbrew pozorom, da się ją zrozumieć! Za kilka dni piszę egzamin ósmoklasisty – nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem, ale zupełnie nie boję się o mój wynik. Dzięki wielkie, Maćku!!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Zajęcia są rewelacyjne! Od zawsze miałam problemy z matematyką, a kolejni nauczyciele tylko zniechęcali mnie do tego przedmiotu. Teraz wiem, że matematyka może być zrozumiała, dzięki Maćkowi nadrobiłam złe oceny i wyszłam na prostą, a co najważniejsze, przedmiot nie jest już dla mnie czarną magią i nie stresuje się tak przed sprawdzianami. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.