Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Lublin

O mnie

Jestem absolwentką filologii polskiej oraz doktorem nauk humanistycznych. Przez kilka ostatnich lat pracowałam z dziećmi i młodzieżą jako korepetytor języka polskiego. Przygotowuję uczniów i maturzystów do egzaminów. Pomagam w pisaniu wypracowań i prac dyplomowych. Oferuję korektę tekstów.

Studiowałam na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu. Jestem koordynatorką zespołu profesjonalistów przygotowujących do egzaminów do szkół teatralnych i wystąpień publicznych. Zapewniam konsultacje: reżysera, choreografa, kompozytora, aktorów dramatycznych, aktorów lalkarzy, aktorów teatru tańca. Przygotowujemy do egzaminów w językach: polskim, angielskim i włoskim.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2017
Uniwersytet Rzeszowski
Magister
filologia polska
10.2017 - 06.2023
Uniwersytet Rzeszowski
Doktor
Literaturoznawstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.