Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski70 - 100 / 60 min

Anna Puzio

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim, mam doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą w zakresie prowadzenia korepetycji z języka polskiego.

Udzielam korepetycji z języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych i średnich w formie: pomocy w odrabianiu zadań domowych oraz pracy nad bieżącym materiałem, przygotowania do pisania sprawdzianów, testów, ale też dłuższych form wypowiedzi oraz w nadrabianiu zaległości. Oferuję także solidną pomoc w przygotowaniach do matury z języka polskiego oraz tworzeniu i korekcie rozmaitych prac pisemnych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2017
Uniwersytet Rzeszowski
Magister
filologia polska
10.2017 - 06.2023
Uniwersytet Rzeszowski
Doktor
Literaturoznawstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.