Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Lublin

O mnie

Jestem absolwentką filologii polskiej. Obecnie przygotowuję pracę doktorską z zakresu literaturoznawstwa. Przez kilka ostatnich lat pracowałam z dziećmi i młodzieżą jako korepetytor języka polskiego. Przygotowuję uczniów do egzaminów ósmoklasistów oraz maturzystów. Pomagam w pisaniu wypracowań.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2017
Uniwersytet Rzeszowski
Magister
filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.