Mariusz Dobrosz

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Język portugalski120 - 150 / 60 min

Mariusz Dobrosz

Opis ogłoszenia

O MOICH KWALIFIKACJACH I DOŚWIADCZENIU :

Jestem magistrem Filologii Hiszpańskiej, lektorem j. portugalskiego i hiszpańskiego z piętnastoletnim doświadczeniem, certyfikowanym metodykiem nauczania języków obcych, trenerem nauczycieli i lektorów.

Więdzę zdobytą na studiach wzbogacałem regularnie szeregiem szkoleń i kursów doskonalących nauczycielski warsztat z zakresu dydaktyki nauczania, andragogiki, pedagogoki, prowadzenia szkoleń dla lektorów, szybkiego przyswajania wiedzy, akwizycji języka obcego w świetle najnowszych osiągnięć badań neurodydaktycznych, wykorzystania technologii w nauczaniu zdalnym.

Od pięciu lat zajmuje się nauczaniem w szkołach językowych w Londynie, prowadzę również własną szkołę językową, która specjalizuje się w nauczaniu języka hiszpańskiego i portugalskiego. Prowadzę rownież szkolenia i warsztaty z technik skutecznego, efektywnego nauczania i uczenia się jezyków obcych. Okazjonalnie wspólpracuję z biurami tłumaczen i z Okręgową Komisją Egzaminacyjną przy opracowaniu arkuszy egzaminacyjnych.

Wczesiej pracowałem w różnych szkolach jezykowych w Krakowie (Profi- Lingua, Empik, International Language Institute, Swiatowid), gdzie zdobywając doświadczenie, przepracowałem lacznie okolo 15 tys.godzin lekcyjnych.
Posiadam szerokie doswiadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju zajęć- kursy ogólne na wszystkich poziomach, zajęcia z gramatyki dla studentów Filologii Hiszpańskiej, kursy konwersacyjne, z fonetyki, kursy przygotowujace do matury na poziomie rozszerzonym , kurs języka hiszpańskiego i portugalskiego w biznesie.

Opinie uczniów i referencje ze szkół, z którymi wspópracuję znajdują się na stronie mojej szkoły językowej, na facebooku,  Eureka -kursy języka hiszpańskiego i szkolenia metodyczne dla lektorów oraz Mariusz Dobrosz kursy języka hiszpańskiego dla zaawansowanych.

OFERTA:

Zapraszam na lekcje online z j. portugalskiego (wersja europejska) na wszystkich poziomach zaawansowania:

  • regularne lekcje języka ogólnego
  • doraźna pomoc w przyswojeniu konkretnych zagadnień
  • język ogólny z elementami języka biznesu
  • przygotowanie do egzaminów
  • konwersacje
  • gramatyka

Lekcje prowadzę metodą komunikacyjną, która rozwija wszystkie sprawności językowe; czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i przede wszystkim mówienie. 
Poza podręćznikiem i własnymi materiałami, które pozwala na usystematyzowanie wiedzy, korzystam regularnie z zasobów internetu, wykorzystując artykuły prasowe, materiały video, podcasty. 

Prócz nauki portugalskiego otrzymasz ode mnie fachowe wsparcie w zakresie technik skutecznego uczenia się i lepszego zapamiętywania. Wskaże Ci te metody, które w świetle badań naukowych są najskuteczniejsze. 

Zapraszam.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.