Mariusz Dobrosz

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
Online
Warszawa
Gdynia
Gdańsk
Sopot

O mnie

Magister Filologii HIszpańskiej , lektor języka hiszpańskiego i portugalskiego z piętnastoletnim doświadczeniem w nauczaniu na wszystkich poziomach zaawansowania, certyfikowany metodyk i trener nauczycieli języków obcych w zakresie niektórych kompetencji miękkich, technik i metod skutecznego motywowania i uczenia ukierunkowanego na osiągalny cel .Od 2017 właściciel szkoły języka hiszpańskiego Eureka w Londynie.Poza studiami filologicznymi o specjalizacji nauczycielskiej , ukończylem szereg kursów metodycznych organizowanych przez renomowane centra kształcenia nauczycieli, w tym: kurs trenera lektorów i nauczycieli, podstawowy kurs z psychologii , skutecznej komunikacji, technik negocjacyjnych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.