Mariusz Dobrosz

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Warszawa
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witaj. Nazywam się Mariusz Dobrosz i od 15 lat pomagam osobom w różnym wieku zrealizować bardzo ambitnie zakrojony cel, jakim jest opanowanie języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym C1 i C2. Specjalizuje się w nauczaniu hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym, choć również udzielam lekcji tym, którzy już podstawy opanowali.

Wbrew bardzo powszechnemu, a jednak błędnemu przekonaniu o tym, że do dobrego opanowania języka obcego wystarczy "cudowna metoda", nowoczesna aplikacja w telefonie, doświadczony lektor- często uświadamiam moich uczniów o kluczowych czynnikach warukujących sukces. Mam na myśli zaangażowanie, motywację i systematyczność, których z Twojej strony, w czasie naszej współpracy, zabraknąć nie powinno. 

O MOICH KWALIFIKACJACH I DOŚWIADCZENIU:

Jestem magistrem Filologii Hiszpańskiej, lektorem z ponad piętnastoletnim doświadczeniem, certyfikowanym metodykiem nauczania języków obcych, trenerem nauczycieli i lektorów. Pomimo iż obecnie mieszkam w Londynie, zrządzenie losu sprawiło, że to hiszpański jest dla mnie pierwszym językiem w codzienniej komunikacji. Więdzę zdobytą na studiach wzbogacałem regularnie szeregiem szkoleń i kursów doskonalących nauczycielski warsztat z zakresu dydaktyki nauczania, andragogiki, pedagogoki, prowadzenia szkoleń dla lektorów, szybkiego przyswajania wiedzy, akwizycji języka obcego w świetle najnowszych osiągnięć badań neurodydaktycznych, wykorzystania technologii w nauczaniu zdalnym.

Od pięciu lat zajmuje się nauczaniem w szkołach językowych w Londynie, prowadzę również własną szkołę językową, która specjalizuje się w nauczaniu języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym i języka hiszpańskiego w biznesie. Prowadzę rownież szkolenia i warsztaty z technik skutecznego, efektywnego nauczania i uczenia się jezyków obcych. Okazjonalnie wspólpracuję z biurami tłumaczen i z Okręgową Komisją Egzaminacyjną przy opracowaniu arkuszy egzaminacyjnych.

Wczesiej pracowałem w różnych szkolach jezykowych w Krakowie (Profi- Lingua, Empik, International Language Institute, Swiatowid), gdzie zdobywając doświadczenie, przepracowałem lacznie okolo 15 tys.godzin lekcyjnych. Posiadam szerokie doswiadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju zajęć- kursy ogólne na wszystkich poziomach, zajęcia z gramatyki dla studentów Filologii Hiszpańskiej, kursy konwersacyjne, z fonetyki, kursy przygotowujace do matury na poziomie rozszerzonym , kurs języka hiszpańskiego w biznesie i przygotowujące do egzaminów DELE.

Opinie uczniów i referencje ze Szkół i firm, z którymi wspópracuję znajdują się na stronie mojej szkoły językowej, na facebooku,  "Eureka -kursy języka hiszpańskiego i szkolenia metodyczne dla lektorów " oraz
" Mariusz Dobrosz kursy języka hiszpańskiego dla zaawansowanych ". Nie proszę uczniów o wystawienie opinii w niniejszym serwisie ponieważ zezwala on na dodawania tych pozytywnych praktycznie bez weryfikacji i teoretycznie sam autor ogłoszenia może je opublikować.

OFERTA:

Zapraszam na lekcje online z j. hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym B2-C2:

  • regualarne lekcje
  • konwersacje
  • gramatyka
  • przygotowanie do egzaminów DELE, matura rozszerzona,
  • praktyczna nauka języka hiszp. na Filologii Hiszpanskiej
  • pomoc w wyjściu ponad poziom zwany OK PLATEAU lub B2 PLATEAU

Jako trener i lektor, w nauczaniu stosuję podejście holistyczne- lekcje prowadzę w oparciu o najbardziej popularną metodę komunikacyjną. Zaklada ona rozwijanie wszystkich sprawności językowych: pisanie, rozumienie tekstu, rozumienie ze słuchu i przede wszystkim mówienie. 
Kolejnym komponentem stylu mojej pracy są elementy metoda DIY ( DO IT YOURSELF),którą stosuję, pracując z uczniami na poziomie zaawansowanym. Oznacza to, że poza lekcjami zaangażuję Cię w szereg projektów, ambitnych zadań, przyzwyczaję Cię do regularnego śledzenie serwisów informacyjnych w języku hiszpańskim, tak byś miał/a kontakt z językiem niemal codziennie. 

Podczas współpracy ze mną, otrzymasz również fachowe wsparcie w zakresie skuteczych form uczenia się, bo prócz wieloletniego doświadczenia jako lektor, posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów z efektywnego nauczania i uczenia się, organizuję też szkolenia dla lektorów.Dowiesz się o:

  • podstawowych zasadach andragogiki i funkcjonowania mózgu, w kontekście efektywnej, wartościowej nauki
  • czynnikach i technikach decydujących o skutecznym zapamiętywaniu,
  • efektywnych formach pracy z tekstem, materiałami autentycznymi
  • niezawodnym systemie powtórek

Zanim skontaktujesz się ze mną , zważ, że statystycznie zdecydowana  większość prób opanowania języka obcego, na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, kończy się niepowodzeniem. W znacznej mierze wynika to z niewłaściwego podejścia ucznia, który upatruje sukcesu w prostej drodze na skróty, zamiast zaplanować to wyzwanie z uwzględnieniem niezbędnego czasu na systematyczną naukę między lekcjami i stosowanie skutecznych, sprawdzonych metod. Zdarza się również, że niewłaściwe postrzeganie tego, jak powinna przebiegać nauka języka obcego upowszechniają w ogłoszeniach sami lektorzy i nauczyciele, w celu podniesienia skuteczności swojego marketingu;  "gwarantowane, szybkie efekty", "skuteczna metoda wlasna", "B2 w rok", " zapomnij o nudnej gramatyce"  - to slogany, do których warto podchodzić z należytą rezerwą. Powiem Ci, co zrobić, żebyś nie był kolejną osobą wliczaną do tej  pesymistycznej statystyki wspomnianej wyżej.
W związku z tym, będę oczekiwał od Ciebie systematyczności i czasu na pracę własną między naszymi sesjami. Jeśli jesteś na poziomie średniozaawansowanym B1/B2, będziesz musiał odbyć przynajmniej półtorej godziny zajęć w tygodniu, byśmy mogli mówić o sensowności Twojej nauki. Zanim rozpoczniemy wspólpracę, poproszę Cię o półgodzinne spotkanie online. Zadam Ci kilka pytań, które pozwolą mi zorientować się, jakie są Twoje cele, potrzeby, preferencje w kwestii form uczenia się. 
Lekcje prowadzę przez Zoom, zawsze z włączoną kamerą- moją i ucznia. Oczekuję, że zaplanujesz lekcję na czas, w którym będziesz czuł/a się swobodnie, który pozwoli Ci na skupienie i koncentrację.

CENA:
60 minut /150zł. za lekcję poza pakietem
90 minut/ 200zł za lekcję poza pakietem

Pakiet 10 lekcji 1300zł
Pakiet 10 lekcji dla dwóch osób 1800zł

ZAPRASZAM

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.