Mariusz Dobrosz

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hiszpański120 - 150 / 60 min

Mariusz Dobrosz

Opis ogłoszenia

Witaj. Nazywam się Mariusz Dobrosz i od 15 lat pomagam osobom w różnym wieku zrealizować bardzo ambitnie zakrojony cel, jakim jest opanowanie języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym C1 i C2. Specjalizuje się w nauczaniu hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym, choć również udzielam lekcji początkującycm i tym, którzy już podstawy opanowali.

Wbrew bardzo powszechnemu - a jednak błędnemu przekonaniu o tym, że do dobrego opanowania języka obcego wystarczy "cudowna metoda", nowoczesna aplikacja w telefonie, doświadczony lektor- często uświadamiam moich uczniów o kluczowych czynnikach warukujących sukces. Mam na myśli zaangażowanie, motywację i systematyczność, których z Twojej strony, w czasie naszej współpracy, zabraknąć nie powinno. 

O MOICH KWALIFIKACJACH I DOŚWIADCZENIU:

Jestem magistrem Filologii Hiszpańskiej, lektorem z ponad piętnastoletnim doświadczeniem, certyfikowanym metodykiem nauczania języków obcych, trenerem nauczycieli i lektorów. Pomimo iż obecnie mieszkam w Londynie, zrządzenie losu sprawiło, że to hiszpański jest dla mnie pierwszym językiem w codzienniej komunikacji. Więdzę zdobytą na studiach wzbogacałem regularnie szeregiem szkoleń i kursów doskonalących nauczycielski warsztat z zakresu dydaktyki nauczania, andragogiki, pedagogoki, prowadzenia szkoleń dla lektorów, szybkiego przyswajania wiedzy, akwizycji języka obcego w świetle najnowszych osiągnięć badań neurodydaktycznych, wykorzystania technologii w nauczaniu zdalnym.

Od pięciu lat zajmuje się nauczaniem w szkołach językowych w Londynie, prowadzę również własną szkołę językową, która specjalizuje się w nauczaniu języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym i języka hiszpańskiego w biznesie. Prowadzę rownież szkolenia i warsztaty z technik skutecznego, efektywnego nauczania i uczenia się jezyków obcych. Okazjonalnie wspólpracuję z biurami tłumaczen i z Okręgową Komisją Egzaminacyjną przy opracowaniu arkuszy egzaminacyjnych.

Wczesiej pracowałem w różnych szkolach jezykowych w Krakowie (Profi- Lingua, Empik, International Language Institute, Swiatowid), gdzie zdobywając doświadczenie, przepracowałem lacznie okolo 15 tys.godzin lekcyjnych. Posiadam szerokie doswiadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju zajęć- kursy ogólne na wszystkich poziomach, zajęcia z gramatyki dla studentów Filologii Hiszpańskiej, kursy konwersacyjne, z fonetyki, kursy przygotowujace do matury na poziomie rozszerzonym , kurs języka hiszpańskiego w biznesie i przygotowujące do egzaminów DELE.

Opinie uczniów i referencje ze Szkół z którymi wspópracuję znajdują się na stronie mojej szkoły językowej, na facebooku,  "Eureka -kursy języka hiszpańskiego i szkolenia metodyczne dla lektorów" oraz
"Mariusz Dobrosz kursy języka hiszpańskiego dla zaawansowanych"

_ OFERTA:

Zapraszam na lekcje online z j. hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania A1-C2:

 • regualarne lekcje
 • konwersacje
 • gramatyka
 • przygotowanie do egzaminów (DELE, matura rozszerzona,
 • praktyczna nauka języka hiszp. na Filologii Hiszpanskiej
 • pomoc w nadrobieniu zaleglosci szkolnych
 • pomoc w wyjściu ponad poziom zwany OK PLATEAU lub B2 PLATEAU

Jako trener i lektor, w nauczaniu stosuję podejście holistyczne- lekcje prowadzę w oparciu o najbardziej popularną metodę komunikacyjną. Zaklada ona rozwijanie wszystkich sprawności językowych: pisanie, rozumienie tekstu, rozumienie ze słuchu i przede wszystkim mówienie. 
Kolejnym komponentem stylu mojej pracy są elementy metoda DIY ( DO IT YOURSELF),którą stosuję, pracując z uczniami na poziomie zaawansowanym. Oznacza to, że poza lekcjami zaangażuję Cię w szereg projektów, ambitnych zadań, przyzwyczaję Cię do regularnego śledzenie serwisów informacyjnych w języku hiszpańskim, tak byś miał/a kontakt z językiem niemal codziennie.

Podczas współpracy ze mną, otrzymasz również fachowe wsparcie w zakresie skuteczych form uczenia się, bo prócz wieloletniego doświadczenia jako lektor, posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów z efektywnego nauczania i uczenia się, organizuję też szkolenia dla lektorów.Dowiesz się o:

 • podstawowych zasadach andragogiki i funkcjonowania mózgu, w kontekście efektywnej, wartościowej nauki
 • czynnikach i technikach decydujących o skutecznym zapamiętywaniu,
 • efektywnych formach pracy z tekstem, materiałami autentycznymi
 • niezawodnym systemie powtórek

 

CENA:
60 minut /150zł. za lekcję poza pakietem
90 minut/ 200zł za lekcję poza pakietem

Pakiet 10 lekcji 1200zł
Pakiet 10 lekcji dla dwóch osób 1800zł

ZAPRASZAM

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 17:00
Wtorek
Środa10:00 - 11:00
Czwartek08:00 - 12:00
Piątek18:00 - 21:00
Sobota11:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.