Mariusz Dobrosz

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
Online
Warszawa
Gdynia
Gdańsk
Sopot

Opis ogłoszenia

Witaj. Nazywam się Mariusz Dobrosz i od 15 lat pomagam osobom w różnym wieku zrealizować bardzo ambitnie zakrojony cel, jakim jest opanowanie języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym C1 i C2.
Wbrew bardzo powszechnemu - a jednak błędnemu przekonaniu o tym, że do dobrego opanowania języka obcego wystarczy "cudowna metoda", nowoczesna aplikacja w telefonie, doświadczony lektor- często uświadamiam moich uczniów o kluczowych czynnikach warukujących sukces. Mam na myśli zaangażowanie, motywację i systematyczność, których z Twojej strony, w czasie naszej współpracy zabraknąć nie powinno.

[*O MOICH KWALIFIKACJACH I DOŚWIADCZENIU:

Jestem magistrem Filologii Hiszpańskiej, lektorem z ponad piętnastoletnim doświadczeniem, certyfikowanym metodykiem nauczania języków obcych, trenerem nauczycieli i lektorów. Pomimo iż obecnie mieszkam w Londynie, zrządzenie losu sprawiło, że to hiszpański jest dla mnie pierwszym językiem w codzienniej komunikacji. Więdzę zdobytą na studiach wzbogacałem regularnie szeregiem szkoleń i kursów doskonalących nauczycielski warsztat z zakresu dydaktyki nauczania, prowadzenia szkoleń dla lektorów, szybkiego przyswajania wiedzy, akwizycji języka obcego w świetle najnowszych osiągnięć badań neurodydaktycznych, wykorzystania technologii w nauczaniu zdalnym.

Od pięciu lat zajmuje się nauczaniem w szkołach językowych w Londynie, prowadzę również własną szkołę językową, która specjalizuje się w nauczaniu języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym i języka hiszpańskiego w biznesie. Prowadzę rownież szkolenia i warsztaty z technik skutecznego, efektywnego nauczania i uczenia się jezyków obcych. Okazjonalnie wspólpracuję z biurami tłumaczen i z Okręgową Komisją Egzaminacyjną przy opracowaniu arkuszy egzaminacyjnych.

Wczesiej pracowałem w różnych szkolach jezykowych w Krakowie (Profi- Lingua, Empik, International Language Institute, Swiatowid), gdzie zdobywając doświadczenie, przepracowałem lacznie okolo 15 tys.godzin lekcyjnych. Posiadam szerokie doswiadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju zajęć- kursy ogólne na wszystkich poziomach, zajęcia z gramatyki dla studentów Filologii Hiszpańskiej, kursy konwersacyjne, z fonetyki, kursy przygotowujace do matury na poziomie rozszerzonym , kurs języka hiszpańskiego w biznesie i przygotowujące do egzaminów DELE.

Opinie uczniów i referencje ze Szkół z którymi wspópracuję znajdują się na stronie mojej szkoły językowej, na facebooku,  _Eureka szkola jezyka hiszpańskiego i portugalskiego.
_ oraz
_Mariusz Dobrosz kursy języka hiszpańskiego dla zaawansowanych

_ OFERTA:

Zapraszam na lekcje online z j. hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania:

  • regualarne lekcje
  • konwersacje
  • gramatyka
  • przygotowanie do egzaminów (DELE, TELC,matura rozszerzona,
  • praktyczna nauka języka hiszp. na Filologii Hiszpanskiej
  • pomoc w nadrobieniu zaleglosci szkolnych

Lekcje prowadzę w oparciu o najbardziej popularną metodę komunikacyjną, która zaklada rozwijanie wszystkich sprawności językowych: pisanie, rozumienie tekstu, rozumienie ze słuchu, mówienie. Najczesciej jednak skupiam sie na doskonaleniu tej ostatniej umiejętnosci. W zależnosci od sytuacji ucznia, istnieje możliwosc dostosowania technik i programu nauczania do Jego potrzeb.
Nauka odbywa sié przy uzyciu najnowszych materialow dydaktycznych popularnych wydawnictw hiszpanskich.
Poza podręcznikiem, który pozwala na usystematyzowanie i uporządkowanie nauki, wykorzystuję regularnie zasoby internetu. Materiały autentyczne jak: artykuły prasowe, serwisy informacyjne, filmy dokumentalne, reportaże, seriale (dla chętnych) są bardze czesto wykorzystywane na moich lekcjach i są podstwa do motywujacych ćwiczeń doskonalenia mówienia i wzbogacania słownictwa.

Zajęcia ze mną mogą mieć charakter coachingu językowego, co oznacza że prócz nauki hiszpańskiego w oparciu o najwyższe standardy, uświadamiam moich Uczniów o:

  • [*podstawowych zasadach andragogiki i funkcjonowania mózgu, w kontekście efektywnej, wartościowej nauki *]
  • czynnikach i technikach decydujących o skutecznym zapamiętywaniu,
  • efektywnych formach pracy z tekstem, materiałami autentycznymi
  • [*niezawodnym systemie powtórek *]

Problemy, z którymi styka się uczeń w procesie nauki języka, poddaję szczególowej analizie, wzkazując na ich możliwe przyczyny i sugeruję drogę do ich pokonania

CENA:
60 minut /150zł.
90 minut/ 200zł

ZAPRASZAM

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.