Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Chemia40 - 45 / 60 min

Krystian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Od lat interesuję się naukami ścisłymi. Udzielę korków z chemii na poziomie gimnazjum. Gwarantuję korepetycje w miłej atmosferze. Udzielam u mnie albo u ucznia.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2021

Pan Krystian dysponuje ogromną wiedzą i potrafi ją przekazać w zrozumiały sposób. Każde zagadnienie nawet najtrudniejsze po zajęciach stawało się jasne. Osobiście korepetycje bardzo mi pomogły. Uzupełniły i usystematyzowały wiedzę wyniesioną ze szkoły dzięki czemu czułem się bardzo dobrze przygotowany do matury i uzyskałem satysfakcjonujący mnie wynik egzaminu. Polecam Pana Krystiana każdemu, a zwłaszcza osobom przygotowującym się do matury :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2014

Szczerze polecam! :) Pan Krystian bardzo dobrze
tłumaczy, jest wyrozumiały i widać, że faktycznie
podchodzi do tego z pasją :) Matematyka może być
trudna, ale nie z Panem Krystianem. ;-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.