Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia

Krystian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Krystian

O mnie

Jestem absolwentem II LO, im. Adama Mickiewicza w Gdyni, klasy humanistycznej. Aktualnie studiuję na Rosjoznawstwie na UG. Ze względu na to, że nie mam problemów z przyswajaniem materiału, mogę udzielać korepetycji zarówno z przedmiotów ścisłych jak i humanistycznych. Jestem otwarty na ludzi, szybko nawiązuję kontakt. Dodatkowym atutem jest fakt, że znam kryteria, wymagania szkolne, dzięki czemu wiem, na co należy zwrócić nacisk.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2014

Szczerze polecam! :) Pan Krystian bardzo dobrze
tłumaczy, jest wyrozumiały i widać, że faktycznie
podchodzi do tego z pasją :) Matematyka może być
trudna, ale nie z Panem Krystianem. ;-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.