Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Język angielski40 - 45 / 60 min

Krystian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam. Język angielski towarzyszy mi od zerówki. Brałem udział w wielu konkursach związanych z angielskim. Biegle się nim porozumiewam za granicą. Poza tym przedmiot ten mnie od zawsze fascynował i z chęcią podzielę się wiedzą z młodszymi kolegami i koleżankami. Jestem otwarty na ludzi i cierpliwy. Znam wymagania programowe i wiem, co sprawia uczniom problem.Jestem cierpliwym wykładowcą. Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji.
Dni i godziny lekcji są do ustalenia.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2014

Szczerze polecam! :) Pan Krystian bardzo dobrze
tłumaczy, jest wyrozumiały i widać, że faktycznie
podchodzi do tego z pasją :) Matematyka może być
trudna, ale nie z Panem Krystianem. ;-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.