Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Gdańsk
Sopot
Język polski40 - 45 / 60 min

Krystian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam! Z chęcią pomogę w zrozumieniu zawiłości językowych, zasad ortografii, jak i tekstów literackich oraz mogę pomóc w rozwinięciu talentu pisarskiego (opowiadania, listy, rozprawki, itd.), przygotowaniu do sprawdzianu, odrobieniu trudnej pracy domowej. W szkole podstawowej i gimnazjum uczestniczyłem w licznych konkursach. Interesuję się literaturą, ciągle odkrywam coś ciekawego w tym przedmiocie. Z radością podzielę się wiedzą z młodszymi kolegami i koleżankami.Jestem cierpliwym wykładowcą. Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji.
Dni i godziny lekcji są do ustalenia.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2014

Szczerze polecam! :) Pan Krystian bardzo dobrze
tłumaczy, jest wyrozumiały i widać, że faktycznie
podchodzi do tego z pasją :) Matematyka może być
trudna, ale nie z Panem Krystianem. ;-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.