Ostatnia aktywność:
24 dni temu
Warszawa
Sporty walki70 / 60 min

Dany

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na indywidualne lekcje Krav Magi dzięki którym nauczysz się łatwych i skutecznych metod samoobrony w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Krav Maga jest systemem walki stworzonym przez MOSAD (siły obronne Izraela) polegającym na zlepku najskuteczniejszych technik zaczerpniętych ze sportów walki. Uniwersalność , prostota tego systemu w połączeniu z elementami taktyki i treningu mentalnego sprawiają że większości technik może nauczyć się każdy w dowolnym wieku czy stanie wytrenowania. Twój proces nauczania będzie przebiegał maksymalnie szybko dzięki indywidualnemu charakterowi zajęć. Treningi prowadzone są w miejscu uzgodnionym z klientem przez licencjonowanego instruktora samoobrony. Zapraszamy!

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.