Ostatnia aktywność:
9 dni temu
Warszawa
Kosmetologia70 / 60 min

Dany

Opis ogłoszenia

Witam, serdecznie zapraszam na indywidualne zajęcia samoobrony i walki wręcz pod okiem licencjonowanego doświadczonego instruktora skierowane w szczególności do kobiet. Podczas
zajęć skupiamy się nad takimi elementami jak: poprawa wydolności, koordynacji ruchowej, rozciąganie, nauka technik walki, nauka taktyki walki. W czasie nauki bazujemy na najskuteczniejszych technikach stylów: boks, muay thai, kickboxing, kravmaga, a natężenia treningowe i poziom dobieramy indywidualnie do osobyćwiczącej, dlatego też zajęcia są pożyteczną formą nauki i zdrowej aktywności fizycznej. Dzięki tajnikom skutecznych technik będziesz mogła skutecznie odeprzeć atak większego i silniejszego napastnika/ Jeżeli od dawna chciałaś poznać sposoby neutralizacji zagrożeń i poczuć się pewniej w życiu codziennym,to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! Elastyczne terminy oraz lokalizacje, przystępna cena, przyjazna atmosfera, Zapraszam!

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.