Arek Maciejewski

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online

Arek Maciejewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii
Dla użytkownika Arek Maciejewski

O mnie

„ … to nie trudne obliczenia a sztuka myślenia”Zainteresowania: rozwiązywanie niestandardowych problemów, puzle.Matematyka, Fizyka, Teoria informacji i jej analiza, Biofizyka, Programowanie.>>>>>>>>>> >>>>>>>>>> edukacja i praca naukowa: <<<<<<<<<< <<<<<<<<<<

Uniwersytet Techniczny w Tampere (Finlandia) (Wydział Fizyki) 01.01.2013-30.09.2013 , pracownik naukowy i doktorant, fizyka obliczeniowa. (nie przedłużałem umowy o pracę).

Uniwersytet Techniczny w Tampere (Finlandia) (Wydział Fizyki) 01.01.2011-31.12.2012 , pracownik naukowy i doktorant, fizyka obliczeniowa.

Uniwersytet Techniczny w Tampere (Finlandia) (Wydział Fizyki) 01.04.2010-31.12.2010 , pracownik naukowy, fizyka biologiczna.

Uniwersytet Techniczny w Tampere (Finlandia) (Wydział Fizyki) 01.04.2009-30.09.2009 , pracownik naukowy, fizyka biologiczna.

Uniwersytet Jagielloński (Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii) 2004-2010, doktorant biofizyka obliczeniowa

Uniwersytet Jagielloński (Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, Wydział Chemii) 2003-2004 Program „MOST”

Politechnika Łódzka (Wydział Chemii) 2002-2003, pojedyncze kursy.

Polska Akademia Nauk, Łódź, (Dział biofizyki molekularnej i medycznej) 2002 – studencka praktyka wakacyjna

Uniwersytet Łódzki (Wydział Biologii i Ochrony Środowiska) 1997 – 2004, student biologii, specjalizacja: biofizyka, (dodatkowo wybrane kursy i pracownie na specjalizacji: biochemia, mikrobiologia).

>>>>>>>>>> >>>>>>>>>> PUBLIKACJE: <<<<<<<<<< <<<<<<<<<<

1. Arkadiusz Maciejewski et al. Refined opls all-atom force field for saturated phosphatidylcholine bilayers at full hydration. The Journal of Phys. Chem. B, 118(17):4571–4581, 2014. (ponad 100 cytacji).

2. Kirsi H Pietiläinen, … Arkadiusz Maciejewski, et al. Association of lipidome remodeling in the adipocyte membrane with acquired obesity in humans. PLoS biology, 9(6):e1000623, 2011. (ponad 160 cytacji).Proszę o wysyłanie wiadomości na e-mail: arek@amac5 eu (kropka zamiast spacji :-)

Telefon mam najczęściej wyłączony.Serdecznie zapraszam,

Arek Maciejewski

Biofizyka-korepetycje[dot]pl

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - 10.2004
Uniwersytet Łódzki
Magister
biofizyka
10.2004 - 10.2010
Uniwersytet Jagielloski
biofizyka obliczeniowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2008 - 09.2013
Tampere Univ. of Tech., Finlandia.
fizyka biologiczna, fizyka obliczeniowa.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2024

Baaardzo polecam Pana Arka, w prosty sposob potrafi wytlumaczyc trudne zagadnienia z biofizyki poprzez np: porownania.. Jeden z najlepszych korepetytorow z ktorymi mialam/mam przyjemnosc współpracowac :))

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2024

Świetnie prowadzone korepetycje, profesjonalizm, jasność, konkret i - co bardzo ważne - wymagania oparte na dogłębnej znajomości tematu. Ponadto na szczególną pochwałę zasługują umiejętności tłumaczenia - pan Maciejewski potrafi cierpliwie i jasno tłumaczyć ten trudny przedmiot, jakim jest biofizyka. Serdecznie polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2023

Ocena korepetycji z matematyki dyskretnej jest taka jak ocena z projektu, b. dobra. Początkowo bałem się zwrócić o pomoc. Nie czekajcie na ostatnią chwilę (kto pierwszy ten lepszy).
LoL :-)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2023

Pan Arek jest wyjątkowo kompetentnym nauczycielem, którego zajęcia z metod numerycznych były niezwykle pomocne dla mojego postępu w nauce. Pomógł mi również podczas pisania programów w c++. Efektem naszej współpracy była bardzo dobra ocena z projektu, co dowodzi, że Pan Arek jest profesjonalnym nauczycielem, który potrafi skutecznie pomóc studentom w zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Z całego serca polecam.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2023

Zgłosiłem się do Arka w czerwcu aby przygotować się do egzaminu z algebry macierzy. Wróciłem ponownie w lipcu aby przerobić ze zrozumieniem mechanikę, ponieważ na studiach tak pędziliśmy z materiałem, że na nic nie było czasu. Na korepetycjach szybko weszliśmy w fizykę w ujęciu rachunku różniczkowego i całkowego. Arek pokazał skąd biorą się np. wzory na całkowanie przez podstawienie czy przez części, tak aby nie uczyć się ich na pamięć tylko w razie potrzeby wyprowadzić. Na fizyce dokładnie widać co kryje się za obliczeniami matematycznymi. Obecnie kontynuujemy fizykę i rozszerzamy matematykę poza to co jest na studiach a daje do myślenia, jest ciekawe i ma praktyczne zastosowanie. Czasami rozwiązujemy też niestandardowe problemy. Podczas lekcji jest przyjemna atmosfera co pozwala lepiej dojść co w danym zagadnieniu jest problematyczne do zrozumienia i przerobić bym szybko zrozumiał.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2023

Opinia o korepetycjach z assemblera jest bardzo pozytywna. Prowadzący jest bardzo doświadczonym programistą, który potrafi przekazać swoją wiedzę w przystępny i zrozumiały sposób. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, a tempo pracy jest dostosowane do moich potrzeb i możliwości. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tych korepetycji i polecam je innym osobom, które chcą nauczyć się tego języka.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2022

Przyciągnęły mnie na korepetycje do Pana Arka mega pozytywne opinie na tej stronie. Okazały się one trafne w 100%. Pan Arek pomógł mi zrozumieć w bardzo krótkim czasie zagadnienie z biofizyki które jak na pierwsze ćwiczenie nie było odpowiednie do posiadanej wiedzy z liceum.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2022

Bardzo polecam korepetycje z Panem Arkiem, w przystępny sposób wytłumaczył mi wszystkie zagadnienia tak, że chemia kwantowa okazała się bardzo przyjemna ;). Pan Arek zawsze był przygotowany do zajęć, a nawet dodatkowo przedstawiał ciekawostki z dziedziny. Same zajęcia były bardziej formą rozmowy, niż samego monologu prowadzącego, dzięki czemu szybciej udało mi się zapamiętać nowe informacje.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2022

Bardzo polecam korepetycję z Panem Arkiem. Jako student medycyny pomógł mi opanować zagadnienia z biofizyki. Świetny kontakt i przejrzyste tłumaczenie.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2021

Korepetycje - świetne ,). W krótkim (nawet bardzo) okresie czasu Pan Arek pomógł mi opanować najtrudniejsze dla mnie zagadnienia z biofizyki do końcowego kolokwium, które udało mi się bardzo dobrze napisać. Bardzo ceniłam sobie wyrozumiałość i przejrzyste tłumaczenie tematów.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2021

Jako student uczelni technicznej, szczerze POLECAM Pana Arka. Jego pomoc przy modelowaniu matematycznym okazała się nieoceniona. Doskonały kontakt, pełen profesjonalizm.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2021

Jako student Politechniki serdecznie polecam. Pan Arek pomógł mi w numerycznym rozwiązywaniu równań różniczkowych. Pełen profesjonalizm oraz dobry i szybki kontakt. Pozdrawiam

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2021

Bardzo dobrze wspominam korepetycje z Panem Arkiem. Dzięki niemu byłam w stanie zdać biofizykę na studiach co nie było takie oczywiste przy mojej wiedzy początkowej. Zawsze był to bardzo mile spędzony czas :) Pan Arek bardzo dobrze tłumaczy i ma ogromne pokłady cierpliwości :)

avatar
Robert Jozwiak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2021

Jako lekarz patomorfolog postanowiłem po latach odświerzyć wiedzę z zakresu fizyki oraz biofizyki.
Ogromnie sobie cenię zajęcia z Arkadiuszem jest zawsze perfekcyjnie przygotowany. W ciągu kilku miesięcy powtórzyliśmy fizykę z elementami biofizyki oraz matematyki.
Każdemu kto szuka kompetentnego i cierpliwego nauczyciela polecam zajęcia u Arka.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2021

Pan bardzo dobrze przygotowany do korków, z materiałami i zadaniami. Komunikacja bardzo sprawna. Widać że wie co mówi.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.