Arek Maciejewski

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biofizyka180 - 550 / 60 min

Arek Maciejewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii

Opis ogłoszenia

Biophysics in English.
Biophysics in English for medical students.

Witam! jestem biofizykiem

BIOFIZYKA:

 • Medyczna
 • Doświadczalna
 • Obliczeniowa
 • Teoretyczna

BioFizyka - Korepetycje

 • Ćwiczenia
 • Sprawozdania
 • Kolokwia
 • Zaliczenia
 • Egzaminy
 • Obrazowanie medyczne: USG, EKG, EEG, TK, NMR/MRI, SPECT, PET

BioFizyka -Projekty badawcze

 • konsultacje naukowe (dla pracowników naukowych, przemysłu i biznesu)
 • nowoczesne techniki obrazowania (dla Lekarzy)

Pomogłem studentom Medycyny:

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny ,
 • Collegium Medicum - Uniwersytet Jagielloński
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Gdański Uniwersytet medyczny
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

Także w oparciu o skrypty do ćwiczeń poszczególnych uczelni.

Dlaczego korepetycje u mnie? ( Dla studentów MEDYCYNY)

 • Płytka miażdżycowa narasta latami, natomiast zawał może mieć przebieg bardzo gwałtowny podczas uniesienia emocjonalnego lub wysiłku fizycznego. Jeżeli chcesz zrozumieć biofizyczny mechanizm zawału, który może być wytłumaczony na podstawie równania Bernoulliego (i nie tylko to), zapraszam na korepetycje
 • Biofizyka tworzy podwaliny pod fizjologię (królową nauk medycznych), a zrozumienie fizjologii jest konieczne „na klinice”.
 • Nie ma książki bez błędów, dwuznacznych sformowań. Wzorów które w literaturze polskiej i specjalistycznej literaturze anglojęzycznej są inaczej oznaczane i zapisywane co prowadzi do frustracji i dezorientacji.
 • Pamięć ma swoje granice. Lepiej zrozumieć zagadnienie, a pozostały czas wykorzystać na przedmioty, które naprawdę wymagają pamięciówki.

Zastanów się czy nie warto wybrać korepetycji u specjalisty.

 

Proszę unikać STRESU i nie czekać na ostatnią chwilę!
Rozwiązywania zadań nie da się nauczyć na pamięć.

Dla dociekliwych, którzy chcą zrozumieć.
Dla Tych, którzy bezproblemowo chcą zaliczyć ten kurs.
Dla Tych, którzy chcą wiedzieć, czym zajmuje się biofizyka

.
W trakcie Kolokwiów/Zaliczeń/Egzaminów nie pomagam.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam.
Arek Maciejewski
arek@biofizyka-korepetycje pl (kropka zamiast spacji :-) 
biofizyka-korepetycje pl

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2024

Baaardzo polecam Pana Arka, w prosty sposob potrafi wytlumaczyc trudne zagadnienia z biofizyki poprzez np: porownania.. Jeden z najlepszych korepetytorow z ktorymi mialam/mam przyjemnosc współpracowac :))

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2024

Świetnie prowadzone korepetycje, profesjonalizm, jasność, konkret i - co bardzo ważne - wymagania oparte na dogłębnej znajomości tematu. Ponadto na szczególną pochwałę zasługują umiejętności tłumaczenia - pan Maciejewski potrafi cierpliwie i jasno tłumaczyć ten trudny przedmiot, jakim jest biofizyka. Serdecznie polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2023

Ocena korepetycji z matematyki dyskretnej jest taka jak ocena z projektu, b. dobra. Początkowo bałem się zwrócić o pomoc. Nie czekajcie na ostatnią chwilę (kto pierwszy ten lepszy).
LoL :-)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2023

Pan Arek jest wyjątkowo kompetentnym nauczycielem, którego zajęcia z metod numerycznych były niezwykle pomocne dla mojego postępu w nauce. Pomógł mi również podczas pisania programów w c++. Efektem naszej współpracy była bardzo dobra ocena z projektu, co dowodzi, że Pan Arek jest profesjonalnym nauczycielem, który potrafi skutecznie pomóc studentom w zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Z całego serca polecam.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2023

Zgłosiłem się do Arka w czerwcu aby przygotować się do egzaminu z algebry macierzy. Wróciłem ponownie w lipcu aby przerobić ze zrozumieniem mechanikę, ponieważ na studiach tak pędziliśmy z materiałem, że na nic nie było czasu. Na korepetycjach szybko weszliśmy w fizykę w ujęciu rachunku różniczkowego i całkowego. Arek pokazał skąd biorą się np. wzory na całkowanie przez podstawienie czy przez części, tak aby nie uczyć się ich na pamięć tylko w razie potrzeby wyprowadzić. Na fizyce dokładnie widać co kryje się za obliczeniami matematycznymi. Obecnie kontynuujemy fizykę i rozszerzamy matematykę poza to co jest na studiach a daje do myślenia, jest ciekawe i ma praktyczne zastosowanie. Czasami rozwiązujemy też niestandardowe problemy. Podczas lekcji jest przyjemna atmosfera co pozwala lepiej dojść co w danym zagadnieniu jest problematyczne do zrozumienia i przerobić bym szybko zrozumiał.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2023

Opinia o korepetycjach z assemblera jest bardzo pozytywna. Prowadzący jest bardzo doświadczonym programistą, który potrafi przekazać swoją wiedzę w przystępny i zrozumiały sposób. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, a tempo pracy jest dostosowane do moich potrzeb i możliwości. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tych korepetycji i polecam je innym osobom, które chcą nauczyć się tego języka.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2022

Przyciągnęły mnie na korepetycje do Pana Arka mega pozytywne opinie na tej stronie. Okazały się one trafne w 100%. Pan Arek pomógł mi zrozumieć w bardzo krótkim czasie zagadnienie z biofizyki które jak na pierwsze ćwiczenie nie było odpowiednie do posiadanej wiedzy z liceum.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2022

Bardzo polecam korepetycje z Panem Arkiem, w przystępny sposób wytłumaczył mi wszystkie zagadnienia tak, że chemia kwantowa okazała się bardzo przyjemna ;). Pan Arek zawsze był przygotowany do zajęć, a nawet dodatkowo przedstawiał ciekawostki z dziedziny. Same zajęcia były bardziej formą rozmowy, niż samego monologu prowadzącego, dzięki czemu szybciej udało mi się zapamiętać nowe informacje.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2022

Bardzo polecam korepetycję z Panem Arkiem. Jako student medycyny pomógł mi opanować zagadnienia z biofizyki. Świetny kontakt i przejrzyste tłumaczenie.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2021

Korepetycje - świetne ,). W krótkim (nawet bardzo) okresie czasu Pan Arek pomógł mi opanować najtrudniejsze dla mnie zagadnienia z biofizyki do końcowego kolokwium, które udało mi się bardzo dobrze napisać. Bardzo ceniłam sobie wyrozumiałość i przejrzyste tłumaczenie tematów.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2021

Jako student uczelni technicznej, szczerze POLECAM Pana Arka. Jego pomoc przy modelowaniu matematycznym okazała się nieoceniona. Doskonały kontakt, pełen profesjonalizm.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2021

Jako student Politechniki serdecznie polecam. Pan Arek pomógł mi w numerycznym rozwiązywaniu równań różniczkowych. Pełen profesjonalizm oraz dobry i szybki kontakt. Pozdrawiam

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2021

Bardzo dobrze wspominam korepetycje z Panem Arkiem. Dzięki niemu byłam w stanie zdać biofizykę na studiach co nie było takie oczywiste przy mojej wiedzy początkowej. Zawsze był to bardzo mile spędzony czas :) Pan Arek bardzo dobrze tłumaczy i ma ogromne pokłady cierpliwości :)

avatar
Robert Jozwiak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2021

Jako lekarz patomorfolog postanowiłem po latach odświerzyć wiedzę z zakresu fizyki oraz biofizyki.
Ogromnie sobie cenię zajęcia z Arkadiuszem jest zawsze perfekcyjnie przygotowany. W ciągu kilku miesięcy powtórzyliśmy fizykę z elementami biofizyki oraz matematyki.
Każdemu kto szuka kompetentnego i cierpliwego nauczyciela polecam zajęcia u Arka.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2021

Pan bardzo dobrze przygotowany do korków, z materiałami i zadaniami. Komunikacja bardzo sprawna. Widać że wie co mówi.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.