Bełchatowskie Centrum Korepetycji i Kursów Imperium Wiedzy Karolina Figlus-Zielińska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bełchatów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam;
Nauczyciel elektroniki i elektrotechniki z doświadczeniem udzieli korepetycji z tych przedmiotów na wszystkich poziomach nauczania.
Pomogę Ci napisać każdą pracę. Przygotuję do wszelkich egzaminów czy kolokwium oraz poprawek.
Doświadczenie, skuteczność, jak również sumienność sprawiają, że każdy uczeń, który do tej pory miał problemy z tymi przedmiotami i korzystał z mojej pomocy, zdał na wysokich wynikach stosowne egzaminy. Nie piszę tego dla lepszej rekomendacji- sam się przekonaj.
Posiadam własne materiały szkoleniowe, kserówki- wszystko w cenie zajęć.
Możliwe korepetycje w grupach;
W celu umówienia na lekcje- proszę o kontakt telefoniczny.

Zapraszam i pozdrawiam.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Bełchatowskie Centrum Korepetycji i Kursów Imperium Wiedzy Karolina Figlus-Zielińska
ul. Wojska Polskiego 146
97-400 Bełchatów
NIP: 769-216-09-00

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 30
avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Polecam panią Karolinę. Jest bardzo wytrwała do osób które w koło przerabiają ten sam temat, bardzo dobrze tłumaczy.
Gorąco polecam:)

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
25 września 2017

Chciałabym zapytać o jakąś opinię o nauczycielu matematyki którego zatrudnia Pani Karolina - jako dobrze pamiętam Pan Baczyński. Czy może miał ktoś z nim zajęcia?

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
17 września 2017

Pani Karolina nie potrafiła dotrzeć do mojego syna. Bardzo się denerwuje gdy dziecko nie rozumie.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Szczerze polecam korepetycje u p. mgr Karoliny, która zawsze bez problemu dopasowywała mi godziny lekcji. Wdzięczny jestem także za wysoką jakość angielskiego i fizyki (na te uczęszczałem),przykładem niech będzie choćby fakt, że z matury próbnej z angielskiego rozszerzonego na poziomie 46% udało mi się nadrobić u p Karoliny do ostatecznych 90% na prawdziwej maturze :))

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Ekspresowa pomoc w ciężkich przypadkach. Egzamin zdany! Pozostaje mi tylko podziękować :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2015

Złota kobieta !!! Nie od dziś miałem problemy z matematyką. W przeszłość byłem na pograniczu oblania całego roku . Lecz z Panią Karoliną w ciągu 2 miesięcy objechałem cały rok i zdałem ! Dziś jestem w klasie maturalnej. Chodziłem do innych korepetytorów i historia się powtórzyła. Dzięki Pani i 4h nauki nadrobiłem materiału i zaliczyłem półrocze. Brzmi nie wiarygodnie ale to prawda ! Myślę że z Panią Karoliną matura z matematyki to naprawdę bzdura ! Dziękuję :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2015

Jeszcze niedawno wydawało mi się, że nie można polubić i zrozumieć chemii.. dziś uważam inaczej, dzięki korepetycjom i profesjonalnemu podejściu do sprawy chemia stała się łatwiejsza. Nauczyciel ma dobre podejście do ucznia a dodatkowo jest bardzo cierpliwy, za co ogromny pozytyw!! Oby więcej takich nauczycieli..

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2014

Najlepsza nauczycielka jaką znam,chodziłem do niej przez dwa lata i zawsze pomagała mi wyjść z "matematycznej opresji" i egzaminy zaliczalem bardzo pozytywnie.Dziękuje Karolino ;)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2013

Pani Karolina to najwspanialsza nauczycielka pod słońcem :-)) Zawsze znajduje czas, by pomóc, choćby po nocach, a zrobi co obiecała. Ma cierpliwość nawet do bardzo niesfornych i upartych uczniów, bo do takich należy mój syn, ale Pani Karolinka jest bardzo wytrwała i zawsze chętnie poświęca nam czas nawet po zajęciach, za co bardzo jej dziękuję. Rezultaty widać niemalże od pierwszych zajęć :-) Co do telefonów, to zawsze odbiera, albo za chwilkę oddzwania, więc kontakt z Panią Karolinką jest zawsze :-) Polecam Panią Karolinę wszystkim, którzy potrzebują pomocy w nauce i bardzo ją wychwalam, bo szczerze na to zasługuje :-)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2013

Ta kobieta potrafi zdziałać cuda, sam uczęszczałem na korepetycje do pani Karoliny. Poprzednie lekcje u innych osób nie przynosiły większych rezultatów dopiero u pani Karoliny połapałem się w tym wszystkim. Poleciłem tą korepetytorkę znajomym i każdy ma podobne zdanie jak moje a te złe opinie??? Wyssane z palca bzdury, które tylko niepotrzebnie psują opinię uczciwej rzetelnej i wykształconej kobiety. Pani Karolina wiele dla mnie zrobiła pomagając mi w nauce i za to serdecznie jej dziękuję. Oby tak dalej;-)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2012

Super nauczycielka !!
Opinia że nie ma czasu bo robi doktorat - bzdura
raczej świadczy o tym że podnosi swe kwalifikacje żeby móc lepiej nauczać. Złe opinie to po prostu od zazdrośników którzy nie mają uczniów i zazdroszczą zarobionych przez nią pieniędzy. Bardzo sympatyczna, umie nawiązać kontakt z uczniem . A co do telefonów- zawsze odbiera :)

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2012

Jestem zaskoczony komentarzami wystawionymi na profilu Pani Karoliny, ponieważ miałem przyjemność korzystania z cyklu nauczania u tej Pani. Wiedza i umiejętność przekazania jej jest wysoko dydaktyczna, potwierdzam to swoimi wynikami które pozwoliły mi czerpać naukę w dalszym cyklu studiowania. Polecałem Panią Karolinę moim młodszym kolegom maturzystom, i żaden nie był zawiedziony lub zniechęcony do przedmiotu matematyka. Polecam, ponieważ cena za wiedzę którą dostarcza nam Pani nie jest duża, a rezultaty widać na sprawdzianach, kolokwiach, w życiu. Pozdrawiam

avatar
Zadowolony Uczeń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2012

Poniższe komentarze co do osoby pani Karoliny są z pewnością oszczerstwem i pomówieniem ze strony je wystawiających. Osobiście chodziłem na lekcje do Pani Karoliny przez kilka lat jak również moi znajomi, którym poleciłem lekcje z tą Panią. Wszyscy jesteśmy bardzo z nich zadowoleni, bo powychodziliśmy z wszelkich 'kłopotów matematycznych' więc nie rozumiem skąd takie opinie? Pani Karolina ma bardzo dużo STAŁYCH uczniów co potwierdza ZNACZNA WIĘKSZOŚĆ POZYTYWNYCH OPINII! Tak więc POLECAM z pełną odpowiedzialnością a jestem pewien, że już po pierwszej lekcji z tą Panią każdy potwierdzi moją a nie poprzednie dwie opinie! POLECAM!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
29 listopada 2012

Cóż, chyba coś jest w opinii poprzedniczki. Pani Karolina okazała się osobą niesłowną. Umówiwszy się na telefon, po prostu nie odbierała, nie racząc oczywiście oddzwonić.

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
25 listopada 2012

Pani jest niezdecydowana czy chce prowadzić zajęcia, po 3 zajęciach dostałam telefon, że Pani Karolina uległa wypadkowi i nie wie kiedy wróci do zdrowia, po czym okazało się, że Pani mgr nadal prowadzi zajęcia tylko zrezygnowała z mojego nauczania bez uprzedzenia mnie o tym. Przez to mam miesiąc do tyłu jeśli chodzi o przygotowanie do matury. Osobiście nie polecam, OSZUSTKA!!! Należy uważać, bo to naprawdę strata czasu. W dodatku Pani nie ma czasu na prowadzenie korepetycji, gdyż robi doktorat i jest bardzo zapracowana, zajęcia ( 3 na które była łaskawa mnie Pani Karolina zaprosić) odbywały się po godzinie 20. Ostrzegam!!!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2012

Pani Karolina potrafi zdziałać cuda!!! W 2 miesiące opanowałem materiał na egzamin klasyfikacyjny ( 2 technikum ) i zaliczyłem go jako jedyny. Matematyka tłumaczona przez p Karolinę staję się banalnie prosta.Bardzo polecam lekcje z p Karoliną.:)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2012

Jak najbardziej polecam . :) Pani Karolina ma bardzo dobre podejście,atmosfera na zajęciach jest bardzo miła, aż chce sie na nie chodzic . ;) W 100% zgadzam sie z moja poprzedniczka , dodatkowych materiałów było naparwde bardzo duzo,nigdy nie było tak bym wyszła od Pani Karoliny kiedy nie dokończyłysmy jakiegos typu zadań z danego działu , zostawałam nawet 15 min. dłuzej, a Pani Karolina robiła to całkiem bezinteresownie . Matmatyka wcale nie jest tak straszna , musi ja ktos tylko dobrze wytłumaczyć , w moim przyapdku bynajmniej tak było , zdałam mature, a wyniku jaki z niej uzyskałam nawet sie nie spodziewałam . ;) Polecam . ;)

avatar
Kinia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2012

Polecam :) Bardzo dobra korepetytorka, miła atmosfera, przystępna cena. Pani posiada dużo swoich notatek, w ciągu godziny przerabia dużo materiału. Jest wymagająca - ale bardzo skuteczna. Dobrze i przejrzyście tłumaczy, do każdego ucznia podchodzi indywidualnie, według poziomu jego wiedzy.
Lekcje u Pani Karoliny zaczęłam trzy miesiące przed maturą i zdałam ją całkiem nieźle, chociaż zawsze matematyka była moim słabym punktem.
Baaardzo polecam :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2012

Polecam korepetycje u pani Karoliny. Zajęcia odbywają się z miłej atmosferze, bez żadnego stresu. Zakres tłumaczony jest tak, aby każdy zrozumiał:) Polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2012

Polecam pomoc tej Pani. Super korepetytorka! Niespotykane umiejętności przekazywania wiedzy, bezstresowa atmosfera i wielka cierpliwość! W mgnieniu oka pojąłem to, co przez wiele tygodni sprawiało mi ogromne problemy. Polecam!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2012

Jak najbardziej polecam pomoc tej Pani, pełen profesjonalizm, duża cierpliwość i super efekty dla mnie. Polecam z pełną odpowiedzialnością;)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2012

Jak najbardziej polecam, bardzo sympatyczna Pani. Jasno wytłumaczony materiał, dobrze zdana matura, korepetytorka dostosowuje się do ucznia, miła, bezstresowa atmosfera.

avatar
Maturzysta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2011

Profesjonalna pomoc, matura zdana na poziomie rozszerzonym na ponad 80% i dodatkowo 'taka ludzka' Pani nauczyciel, że i lekcje bardzo przyjemne. Polecam jeszcze raz.

avatar
MoniŚ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2011

Wszystko w jak najlepszym porządku, lekcje godne polecenia, wszystko jasno wytłumaczone, korepetytorka stara się dostosować czas do ucznia, praca w grupach też dostosowana do potrzeb indywidualnych; naprawdę polecam gorąco. POLECAM!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2011

Bardzo dobra korepetytorka. POLECAM!!!

avatar
Student
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2011

Co tu duzo pisac. Z czystym sumieniem polecam. Wszystko jasno wytlumaczone, duzo materialow i nie mala cierpliwosc. Egzaminy i kolokwia na studiach pozaliczane najlepiej az wykladowcy niektorzy zdziwieni. Wszystko w terminie.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2011

Profesjonalna i godna polecenia pomoc. Tłumaczy dokładnie i zrozumiale. Miła atmosfera. Polecam.

avatar
Tomas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2011

Polecam Bardzo dobra korepetytorka !!!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2011

Polecam. Wszystko jasno wytłumaczone, poparte materiałami. Często zostawałaem dłużej i nie płaciłem dodatkowo a egzaminy zdane na 4 i 5 :) Dziękuję.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2011

Bardzo dobra korepetytorka, dokładna. Polecam gorąco!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.