Julia Perlikowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Warszawa
Banino

O mnie

Jestem osobą, która stara się chwytać w życiu okazje i maksymalnie je wykorzystywać, jestem otwarta na wyzwania i wiem, co oznacza ciężka praca. Bliska jest mi sprawa edukacji młodych osób. Pomagam im odkrywać świat języków obcych oraz polskiego jako obcego. Do swojej pracy podchodzę odpowiedzialnie, z zaangażowaniem i zawsze jestem przygotowana do zajęć. Wykorzystuję kreatywne sposoby nauki i na bieżąco podnoszę swoje kompetencje. Uważam, że każdy ma w sobie ogrom potencjału. Prywatnie mam dwa koty, które są bardzo oporne na naukę.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 06.2022
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Studia wschodnie - j. rosyjski z j. chińskim
10.2020 - aktualnie
Ateneum - Akademia Nauk Stosowanych
Filologia angielska, spec. nauczycielska
01.2022 - 03.2022
Московский Государственный Университет им. М.В. Ломоносова (МГУ)
востоковедение
Kursy i szkolenia
10.2022
Metoda Leo English
Doświadczenie
10.2020 - 01.2022
Uniwersytet Gdański
04.2022 - aktualnie
Szkoła Szóstka
Prowadzenie zajęć na wszystkich poziomach nauczania, od 3-latków po dorosłych, a także zajęć z konwersacji metodą Direct. Moją specjalizacją jest przygotowanie do testów ósmoklasisty oraz matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.