Julia Perlikowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Warszawa
Banino
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć!

Potrzebujesz szybkiej powtórki do egzaminu? A może masz jeszcze trochę czasu, ale chcesz zacząć przygotowywać się wcześniej? Ze wszystkim damy radę!

Jestem lektorem języka angielskiego od kilku lat, przede wszystkim zajmuję się przygotowaniem do egzaminów, ale jeśli masz problemy z materiałem szkolnym lub chcesz typowe zajęcia z konwersacji nie ma najmniejszego problemu :)

Zapewniam materiały własne i uśmiech na zajęciach! Prowadzę angielski na każdym poziomie, od 3-latków po dorosłych. Ukończyłam kurs Leo English, co oznacza, że mogę prowadzić zajęcia dla Twojego dziecka innowacyjną metodą cały czas mówiąc po angielsku, a ono mnie zrozumie! 

Moi uczniowie osiągają bardzo wysokie wyniki, atmosfera na zajęciach jest luźna, ale konkretna. Jeśli chcesz kogoś kto cierpliwie wszystko Ci wytłumaczy i będzie cały czas dbać o Twój rozwój to świetnie trafiłeś. 

Odezwij się, odpowiem jak najszybciej!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 06.2022
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Studia wschodnie - j. rosyjski z j. chińskim
10.2020 - aktualnie
Ateneum - Akademia Nauk Stosowanych
Filologia angielska, spec. nauczycielska
01.2022 - 03.2022
Московский Государственный Университет им. М.В. Ломоносова (МГУ)
востоковедение
Kursy i szkolenia
10.2022
Metoda Leo English
Doświadczenie
10.2020 - 01.2022
Uniwersytet Gdański
04.2022 - aktualnie
Szkoła Szóstka
Prowadzenie zajęć na wszystkich poziomach nauczania, od 3-latków po dorosłych, a także zajęć z konwersacji metodą Direct. Moją specjalizacją jest przygotowanie do testów ósmoklasisty oraz matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.