Julia Perlikowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Warszawa
Banino
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć!

Zapraszam Cię na zajęcia z pasjonatką języka polskiego i literatury. Jestem finalistą Olimpiady, wszystkie matury miałam zaliczone na 100% i pomogę też osiągnąć taki wynik Tobie. Jeśli masz trudności z pisaniem, zrozumieniem lektur czy gramatyką chętnie Ci pomogę!

Pracuję na swoich materiałach, przygotowuję prezentacje, do których będziesz miał dostęp, aby powtórzyć wiadomości, a także na bieżąco możesz do mnie napisać, jeśli awaryjnie wypadnie Ci jakiś problem. Twoje zadowolenie i wyniki są moim priorytetem.

Moją specjalizacją jest przygotowanie pod wszelkiego typu egzaminy, również maturę rozszerzoną. Wyniki moich uczniów zaczynają się od 80 procent :)

Jestem przygotowana także na opornych uczniów. Nie czytałeś lektur? Jakoś damy radę. W tamtym roku wyprowadziłam ucznia z 34% na próbnym do 82% na głównym, wszystko da się zrobić. Im szybciej zaczniesz, tym szybciej nadrobimy materiał i oszczędzisz sobie stresu :) 

Serdecznie zapraszam do kontaktu, odpowiem jak najszybciej!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 06.2022
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Studia wschodnie - j. rosyjski z j. chińskim
10.2020 - aktualnie
Ateneum - Akademia Nauk Stosowanych
Filologia angielska, spec. nauczycielska
01.2022 - 03.2022
Московский Государственный Университет им. М.В. Ломоносова (МГУ)
востоковедение
Kursy i szkolenia
10.2022
Metoda Leo English
Doświadczenie
10.2020 - 01.2022
Uniwersytet Gdański
04.2022 - aktualnie
Szkoła Szóstka
Prowadzenie zajęć na wszystkich poziomach nauczania, od 3-latków po dorosłych, a także zajęć z konwersacji metodą Direct. Moją specjalizacją jest przygotowanie do testów ósmoklasisty oraz matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.