Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Joanna

O mnie

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, stypendystką Ministra Kultury i Sztuki oraz studentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza na wydziale Neofilologii (Filologia Włoska) na ostatnim roku studiów magisterskich.

Ostatnie pół roku studiowałam na Uniwersytecie w Katanii (na Sycylii). Moją mocną stroną są konwersacje i nieszablonowe podejście metodyczne.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2017

Zachęcam do zajęć językowych z Asią. Lekcje są prowadzone dla dzieci jak i osób dorosłych chcących wyjechać na Erazmusa albo do pracy z językiem włoskim. Jest to osoba sympatyczna, otwarta i komunikatywna, na lekcjach oprócz nauki samego języka porusza również tematy kultury, sztuki i kuchni włoskiej co jest bardzo wciągające :) Szczerze polecam!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2017

Pani Joanna jest nie tylko super nauczycielką, ale też potrafi zarazić swoją pasją do Włoch. Bardzo polecam zajęcia - zwłaszcza entuzjastom włoskiej kuchni - dużo się można dowiedzieć!

avatar
Carlo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2017

Bardzo lubię lekcje z Asią. Zawsze jest pełna entuzjazmu i świeżych pomysłów. Dużo rozmawiamy i po każdej lekcji mam wrażenie, że coraz lepiej mówię po włosku. Asia nie idzie na skróty, szczególnie podoba mi się jej podejście do zagadnień gramatycznych: klarowne i bez przesadnego komplikowania. Serdecznie polecam Asię każdemu!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2017

Szczerze mogę polecić Joanne jako korepetytorkę, prowadzi zajęcia profesjonalnie i kreatywnie. Zdecydowanie widać, że kocha to co robi. Gorąco polecam!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2017

Polecam zajęcia z Panią Joanną, to świetna nauczycielka - kompetentna, dobrze przygotowana i cierpliwa.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.