Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski70 / 60 min

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Hej, ciao!
Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych oraz filologiem i doktorem literatury włoskiej.
Od lat fascynuje mnie Sycylia i południe Włoch. Języka zaczęłam się uczyć z powodu tej właśnie pasji. Zaprowadziło mnie to na studia magisterskie i na studia w mojej ukochanej Katanii u stóp Etny.
Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby uczyć się włoskiego na poziomie A1-C1 aby wyruszyli w tę podróż ze mną.

Dodatkowo oferuję konwersacje online z dodatkowym u działem włoskiego madre lingua , szczególnie przydatne na wyższych poziomach (B2-C2). Cena konwersacji 80zł za 90 minut, oferujemy dojrzałe i nowoczesne materiały jako podstawę zajęć a także materiały przygotowawcze do CILS 3.

Oferuję też lekcje dla architektów uwzględniające specyfikę branżową (zwroty i wyrażenia, tematyka, opisywanie rysunków). Z uwagi na własne doświadczenia ( jestem architektem wnętrz ) i specjalizację (projektowanie sklepów) oraz doświadczenia pracy z Włochami (projektantami i klientami), mogę pomóc Wam przygotować się do spotkań, przygotowywania dokumentacji, a nawet przyszłej pracy we Włoszech.

cena lekcji to 70zl u mnie lub 65zl na skype za 60 minut
80zl za 90 minut i 90 za 120 minut
jeśli lekcje odbywają się 2x w tygodniu to cena llekcji to 60zl za 60 minut (skype) lub 50zł jeśli 2×2h (skype)

Do zobaczenia, a presto! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2017

Zachęcam do zajęć językowych z Asią. Lekcje są prowadzone dla dzieci jak i osób dorosłych chcących wyjechać na Erazmusa albo do pracy z językiem włoskim. Jest to osoba sympatyczna, otwarta i komunikatywna, na lekcjach oprócz nauki samego języka porusza również tematy kultury, sztuki i kuchni włoskiej co jest bardzo wciągające :) Szczerze polecam!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2017

Pani Joanna jest nie tylko super nauczycielką, ale też potrafi zarazić swoją pasją do Włoch. Bardzo polecam zajęcia - zwłaszcza entuzjastom włoskiej kuchni - dużo się można dowiedzieć!

avatar
Carlo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2017

Bardzo lubię lekcje z Asią. Zawsze jest pełna entuzjazmu i świeżych pomysłów. Dużo rozmawiamy i po każdej lekcji mam wrażenie, że coraz lepiej mówię po włosku. Asia nie idzie na skróty, szczególnie podoba mi się jej podejście do zagadnień gramatycznych: klarowne i bez przesadnego komplikowania. Serdecznie polecam Asię każdemu!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2017

Szczerze mogę polecić Joanne jako korepetytorkę, prowadzi zajęcia profesjonalnie i kreatywnie. Zdecydowanie widać, że kocha to co robi. Gorąco polecam!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2017

Polecam zajęcia z Panią Joanną, to świetna nauczycielka - kompetentna, dobrze przygotowana i cierpliwa.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.