Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Dąbrowa Górnicza
Katowice
Faktura VAT

O mnie

Witam, jestem właścicielem marki ENGLISH CLUB KLUB JĘZYKOWY w Dąbrowie Górniczej. Lubimy o sobie mówić: Klub Językowy i miejsce rozwoju językowego. Nasze mury to również centrum nawiązywania przyjaźni, ciekawych spotkań, wyzwań językowych i niezapomnianych podróży. W końcu chyba nie w każdej szkole możesz wypić kawę z prowadzącym, a do tego wybrać się latem na piknik, plac zabaw czy do restauracji i po prostu porozmawiać? W języku obcym oczywiście! :) W English Club języka uczymy przy okazji. Przy okazji miłego spotkania, przy okazji wypadu do lasu, przy okazji wspólnej integracji podczas wyjazdu czy obozów. Potrafimy znaleźć język z każdym. I skutecznie ten język rozwiązujemy! W swojej pracy stawiamy na swobodę komunikacji i płynność mówienia po angielsku. W English Club przygotowujemy również do egzaminów FCE, CAE, matury, egzaminu ósmoklasisty, do pracy poza granicami kraju, czy pracy w kraju z językiem angielskim. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania, zapraszamy dzieciaki, młodzież i dorosłych. Stawiamy nacisk na konwersacje. Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby które chcą podnieść swoje kompetencje językowe w mowie, zdać egzamin, dostać się do wymarzonej szkoły, dostać awans, zmienić pracę lub otworzyć się na podróżowanie i codzienne posługiwanie się językiem angielskim oraz innymi językami obcymi:)

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2003 - 06.2008
Uniwersytet śląski
filologia angielska/Businesss English
10.2003 - 06.2008
Wyższa Szkoła Lingwistyczna
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
08.2018
Podyplomowe studia nauczania języków obcych
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.