Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
 
Dąbrowa Górnicza
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 80 / 60 min

EWA ADAMCZYK

Opis ogłoszenia

Oferuje lekcje angielskiego na najwyższym poziomie. Od 15 lat uczę wszystkie grupy wiekowe, dzieci, młodzież oraz dorosłych, przygotowuje do swobodnej konwersji w języku angielskim kładąc nacisk na mówienie.
Lekcje prowadzę w milej atmosferze,ucząc dzieci przez zabawę,a dorosłych z nastawieniem na konwersacje. Przygotowuje także do egzaminów, sprawdzian ósmoklasisty, matury,FCE, CAE. W codziennej pracy skupiam się na konwersacjach w języku angielskim, na przełamaniu bariery mówienia i pełnej swobodzie w posługiwaniu się tym językiem. Lekcje indywidualnie dostosowuje do potrzeb ucznia. Przygotowuje językowo osoby do pracy za granicami kraju.Specjalizuje się  językami branżowymi (logistycznym, prawniczym, medycznym, technicznym, biznesu…) Przygotuje specjalny program dla każdej firmy.
Zapraszam na lekcję próbną :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

EWA ADAMCZYK
ewa adamczyk
41-300 dąbrowa górnicza
NIP: 629-216-34-26

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2008
Wyższa Szkoła Lingwistyczna
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
08.2018
Podyplomowe studia nauczania języków obcych
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.