Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
 
Online
Dąbrowa Górnicza
Faktura VAT

O mnie

Witam, jestem nauczycielem i lektorem języka angielskiego z 15 letnim stażem we wszystkich typach szkół. W swojej pracy stawiam na swobodę komunikacji i płynność mówienia po angielsku. Przygotowuje do egzaminów FCE, CAE, matury, egzaminu gimnazjalnego, ósmoklasisty,wyjazdów do pracy poza granicami kraju. Uczę na wszystkich poziomach zaawansowania, zapraszam dzieciaki, młodzież i dorosłych. Stawiam nacisk na konwersacje. Specjalizuje się językiem biznesu i językach branżowych i specjalistycznych. Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby które chcą podnieść swoje kompetencje językowe w mowie, dostać awans, zmienić pracę lub otworzyć się na podróżowanie i codzienne posługiwanie się językiem angielskim:)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2008
Wyższa Szkoła Lingwistyczna
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
08.2018
Podyplomowe studia nauczania języków obcych
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.