Dariusz Janiszewski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kielce
Warszawa
Radom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Mgr ekonometrii UŁ udzieli korepetycji z ekonometrii, statystyki, badań operacyjnych, analizy sprawozdań finansowych oraz wyceny inwestycji. Pomogę przy analizach statystycznych i badaniach do prac lub referatów oraz rozwiązywaniu case study. Proponuję również pomoc przy obsłudze pakietu MS Office wraz z programowaniem VBA (poziom zaawansowany).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2024

Niezwykle uzdolniony korepetytor, wspaniale wszystko przygotował, nauczył i wytłumaczył. Obroniła się bezbłędnie. Jestem pewna, że wiedza uzyskana przy tym projekcie nie pójdzie w las. Naprawdę serdecznie polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
16 stycznia 2024

Pan Dariusz to bezapelacyjnie osoba o ogromnej wiedzy i zaangażowaniu. Materiał był zawsze opracowany na 100% a nawet lepiej. Terminowość natomiast byla sporym problemem. Zadania nie były wykonywane na czas a podawane terminy realizacji i deklaracje nie były spełnione i sam Pan Dariusz przyznał racje. Były to powtarzające się sytuacje a w konsekwencji raz niestety nie udało się zaliczyć projektu. Niemniej braku wiedzy, zaangażowania i serdeczności napewno Panu Dariuszowi nie można zarzucić.

avatar
Inga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2023

Serce na dłoni za pomoc! Dziękuję za tak duże zaangażowanie, zero tłumaczenia bo wszystko było w projekcie i do tego 100% punktów których mi tak bardzo brakowało. Po stokroć dziękuję!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2023

Polecam Pana Dariusza! Szybko sprawnie jednym słowem SUPER!

avatar
Aurora
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2023

SUPER, SUPER, SUPER!
Jeśli masz problem, to nie zastanawiaj się, tylko dzwoń!
Kultura osobista i jakość pomocy rozkazuje mi wręcz polecać tą osobę :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2023

Polecam serdecznie Pana Dariusza! Bezproblemowy kontakt. Cena bardzo korzystna. Wiedza na wysokim poziomie. Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
18 września 2023

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii zdecydowałam się na podjęcie współpracy z Panem Dariuszem. Na początku kontakt był dobry, jednak po paru dniach Pan Dariusz przestał odpisywać na maile, nie odbierał telefonów, nie odpisywał na smsy. Mieliśmy do zrobienia projekt. Jednak w konsekwencji nie zostały uwzględnione moje uwagi, nie zostało mi wszystko wytłumaczone, jak było to obiecane na początku. Potem umówiliśmy się na korepetycje do egzaminu, jednak i tym razem, nie było kontaktu z Panem Dariuszem, mimo wcześniejszej rozmowy i konkretnych ustaleń. Także nie mogę polecić tego korepetytora, bo oprócz wydanych pieniędzy bardziej można wyjść z siebie oczekując na jakikolwiek kontakt oraz duży stres.

Dariusz Janiszewski

Jest to niezwykle złośliwa i bardzo niespodziewana opinia. Pani Marta Kot zamówiła u mnie projekt z ekonometrii. Oczywiście zgodnie z ustaleniami wyjaśniłem go bardzo szczegółowo. Mimo to, przed samym egzaminem przez dwa dni dzwoniła Pani do mnie co chwilę (w godzinach kiedy byłem w pracy!!!) i dopytywała o szczegóły. Cierpliwie odpowiadałem, pamiętając że to egzamin i jest z tym związany duży stres. Łączny czas rozmów z pytaniami przekroczył 3 godziny!!! Pani Marta Kot ani razu nie zapytała czy może te konsultacje są jakkolwiek dodatkowo płatne, ale uznałem że jest miłą osobą i zwyczajnie chciałem pomóc.

Pani Marto, te oszczerstwa są poniżej krytyki, ponieważ kontakt ze mną był przez cały czas - kłamie Pani w żywe oczy. Co więcej, uwzględniłem i zmodyfikowałem wszystkie uwagi o których Pani wspominała - chciała Pani zrobić we własnym projekcie kopię gotowca, a więc wiele Pani uwag nie miało sensu, niemniej wspomniałem o tym i na Pani ewidentne życzenie włączyłem je do projektu.

Umówiliśmy się na korepetycje do egzaminu? Zaproponowałem pomoc we wrześniu samemu, z własnej inicjatywy!!! Zupełnie za darmo, żeby pomóc! Nie dostałem od Pani żadnej wiadomości, nic!!! TA OPINIA Z PANI STRONY JEST SZCZYTEM ABSOLUTNEJ BEZCZELNOŚCI!!! Przez takie osoby jak Pani, odechciewa się robić cokolwiek ponad standard, odechciewa się starać...

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2023

Bardzo serdecznie polecam współpracę z panem Dariuszem. Niskie ceny, stały kontakt, sumienna, rzetelna praca.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2023

Pan Dariusz jest niesamowitym człowiekiem i korepetytorem. Bardzo pomógł w zadaniach ze statystyki. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie. Serdecznie polecam tego korepetytora.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2023

Brak mi słów żeby podziękować. Świetny specjalista. Super kontakt, terminowość i ogromne zaangażowanie. Jestem pod wrażeniem. Będę polecał każdemu !

Potrzebujesz pomocy ? Pisz , Dariusz na pewno Ci pomoże !

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2023

Bardzo polecam każdemu kto potrzebuje pomocy. Możecie liczyć na dotrzymanie terminów, wyrozumiałość, fajne nastawienie, rzetelna pomoc i bardzo rozsądne ceny. :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2023

Zaangażowanie Pana Dariusza widać już na pierwszym kroku. Zawsze jest dostępny, jeżeli chodzi o kontakt, a projekt w którym mi pomógł zawierał większy zakres materiału, niż początkowo był planowany. Polecam, tym bardziej że cena w stosunku do otrzymanej pomocy jest naprawdę niewielka!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2023

Potrzebna mi była pomoc w trudnym projekcie ze statystyki, czas był krótki. Pan Dariusz pomógł mi w wykonaniu projektu, który przerósł moje oczekiwania. Super kontakt, uczciwość oraz wysokie kompetencje. Polecam i pozdrawiam

avatar
Joe
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2022

Najlepszy korepetytor. Bardzo jestem wdzięczny Panu Dariuszu za pomóc. Zdecydowanie wszystkim studentom polecam Pana Dariusza jako korepetytora.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2022

Pan Dariusz to osoba o ogromnej wiedzy i kompetencjach, jest rzetelny,, miły i solidny, dzięki niemu udało mi się zaliczyć bardzo trudny przedmiot. Polecam każdemu Pana Dariusza jako korepetytora. Naprawdę warto.

avatar
Rozanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2022

Bardzo Panu dziękuję.
Pan Dariusz jest profi + bardzo odpowiedzialny, uprzejmy i konkretny.
Miło było z Panem współpracować.
Dzięki Panu przedmiot mam zaliczony na 5.
Polecam Pana Dariusza jako korepetytora.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2022

Jestem pełen podziwu dla rzetelności, wiedzy merytorycznej i zaangażowania Pana Dariusza. Niech najlepszą opinią będzie fakt, że aby dotrzymać terminu człowiek ten jest w stanie wziąć wolne w pracy.
Chapeau bas i wielkie podziękowanie za pomoc.
Bez wahania POLECAM!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2022

Brak mi słów żeby podziękować. Świetny fachowiec! W jeden dzień napisał pracę zaliczeniową którą zaliczyłam najlepiej w grupie. Będę polecała każdemu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.