Dariusz Janiszewski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kielce
Warszawa
Radom

Dariusz Janiszewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Dariusz Janiszewski

O mnie

Mgr ekonometrii UŁ udzieli korepetycji z ekonometrii, statystyki, badań operacyjnych, analizy sprawozdań finansowych oraz wyceny inwestycji. Pomogę przy analizach statystycznych i badaniach do prac lub referatów oraz rozwiązywaniu case study. Proponuję również pomoc przy obsłudze pakietu MS Office wraz z programowaniem VBA (poziom zaawansowany).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 11.2008
Uniwersytet Łódzki
Magister
Ekonometria i informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2023

Bardzo polecam każdemu kto potrzebuje pomocy. Możecie liczyć na dotrzymanie terminów, wyrozumiałość, fajne nastawienie, rzetelna pomoc i bardzo rozsądne ceny. :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2023

Zaangażowanie Pana Dariusza widać już na pierwszym kroku. Zawsze jest dostępny, jeżeli chodzi o kontakt, a projekt w którym mi pomógł zawierał większy zakres materiału, niż początkowo był planowany. Polecam, tym bardziej że cena w stosunku do otrzymanej pomocy jest naprawdę niewielka!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2023

Potrzebna mi była pomoc w trudnym projekcie ze statystyki, czas był krótki. Pan Dariusz pomógł mi w wykonaniu projektu, który przerósł moje oczekiwania. Super kontakt, uczciwość oraz wysokie kompetencje. Polecam i pozdrawiam

avatar
Joe
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2022

Najlepszy korepetytor. Bardzo jestem wdzięczny Panu Dariuszu za pomóc. Zdecydowanie wszystkim studentom polecam Pana Dariusza jako korepetytora.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2022

Pan Dariusz to osoba o ogromnej wiedzy i kompetencjach, jest rzetelny,, miły i solidny, dzięki niemu udało mi się zaliczyć bardzo trudny przedmiot. Polecam każdemu Pana Dariusza jako korepetytora. Naprawdę warto.

avatar
Rozanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2022

Bardzo Panu dziękuję.
Pan Dariusz jest profi + bardzo odpowiedzialny, uprzejmy i konkretny.
Miło było z Panem współpracować.
Dzięki Panu przedmiot mam zaliczony na 5.
Polecam Pana Dariusza jako korepetytora.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2022

Jestem pełen podziwu dla rzetelności, wiedzy merytorycznej i zaangażowania Pana Dariusza. Niech najlepszą opinią będzie fakt, że aby dotrzymać terminu człowiek ten jest w stanie wziąć wolne w pracy.
Chapeau bas i wielkie podziękowanie za pomoc.
Bez wahania POLECAM!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2022

Brak mi słów żeby podziękować. Świetny fachowiec! W jeden dzień napisał pracę zaliczeniową którą zaliczyłam najlepiej w grupie. Będę polecała każdemu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.