Joanna Hawes AngloLingua

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
 
Online
Kraków
Warszawa
Faktura VAT

Joanna Hawes AngloLingua

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/517 opinii
Dla użytkownika Joanna Hawes AngloLingua

O mnie

#onlinelessons #skypelessons #onlineenglishlessons #e-learningplatform #englishtranslations #eng-poltranslations #practicalenglishlessons #oxfordWitam serdecznie,Prowadzimy kursy online-  ucz się bezpiecznie i wygodnie z domu! Oferujemy dostęp do największej na świecie  platformy  e-learning Let’s Learn English z Oxfordu.  

Warto wykorzystać ten czas pandemii produktywnie, na przykład na doskonalenie znajomości języka angielskiego. Jeśli o mnie chodzi, jestem  magistrem filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu oraz trenerem języka angielskiego. Posiadam 15 letnie doświadczenie w pracy zarówno w szkołach państwowych jak i  prywatnych szkołach językowych, jak również w prowadzeniu kursów firmowych in-company (Business English, English for HR, English for Health and Safety), oraz w indywidualnym nauczaniu języka angielskiego osób dorosłych.  Od 7lat mam nieustanny kontakt z żywym językiem na co dzień z native-speakers, tworzę materiały edukacyjne oraz tłumaczenia dla platformy e-learning Let’s Learn English z Oxford oraz  prowadzę kursy językowe dla  dorosłych, głównie kursy biznesowe oraz specjalistyczne. Prowadzę lekcje z języka angielskiego (stacjonarnie oraz przez SKYPE) na wszystkich poziomach zaawansowania (General and Business English) dla klientów indywidualnych oraz firm ( kameralne grupy do 8 osób max.) Zajęcia odbywają się w całości po angielsku - oczywiście jeżeli poziom ucznia na to pozwala.Oferuję spersonalizowane zajęcia, dostosowane do Twoich potrzeb i celów.Chcesz nadrobić zaległości językowe, przełamać barierę w mówieniu, odświeżyć znajomość gramatyki bądź zapisać się na kurs egzaminacyjny Cambridge- zapraszam na kursy j.angielskiego!Podchodzę indywidualnie do każdego ucznia oraz stosuję różnorodne metody nauczania oraz autentyczne, aktywizujące pomoce edukacyjne. Wszystko to w przyjaznej, miłej atmosferze, przy kubku dobrej herbaty:) ponieważ nauczanie to nie tylko mój zawód, ale również pasja życiowa. Oferuję:-korepetycje na wszystkich poziomach zaawansowania dla osób w każdym wieku

-przygotowanie do egzaminów: matura, egzamin B2, FCE, CAE, BEC, IELTS

-konwersacje

- zajęcia z Business English (negocjacje, prezentacje, sztuka dyskusji, przygotowanie do podróży oraz spotkań służbowych, jak równiez small talk- codzienny język do rozmów w pracy)

- język specjalistyczny z zakresu:  Administracja, PR,  English for HR - Angielski dla Kadr, English for Flight Attendants, for Beauticians, English for Secretaries, for Marketing, Pharmacy, Catering, Tourism, Health and Safety, Paramedics, Engineering and Construction Sites) posiadam wiele ciekawych pomysłów i materiałów wspomagających taki rodzaj nauki.- e-learning (nauka przez internet, Skype) Moi uczniowie korzystają z dodatkowych ćwiczeń online dostępnych na platformie edukacyjnej Let’s Learn English w ramach metody ‘blended learning’.-wypożyczanie materiałów do nauki

pomoc w przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych, CV, listów motywacyjnych i wyjazdów zagranicę

-konwersacje 

- [*bogate doświadczenie w tłumaczeniach  zwykłych  oraz specjalistycznych, równiez stron internetowych  *]Prowadzę zajęcia stacjonarne na os. Kliny oraz Ruczaj w Krakowie.  W pozostałych miastach Polski prowadzę zajęcia online -przez Skype, w przypadku kursów firmowych grupowych w Krakowie, zajęcia odbywają się in-company, czyli na miejscu w firmie. Koszt zajęć jest zróżnicowany w zależności od liczby słuchaczy, częstotliwości  oraz rodzaju zajęć.Kursy są dopasowane do indywidualnych życzeń i potrzeb klientów.CENNIK

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

• język ogólny, konwersacje 100 zł/ 60 min

• języki specjalistyczne biznesowy, 110 zł/60 min

• przygotowanie do egzaminów językowych 110 zł/60 minKwalifikacje i doświadczenie zawodowe:

Dyplom magistra filologii angielskiej (specjalizacja: nauczanie j.angielskiego - Liczne kursy i szkolenia metodyczne, również w Londynie i Oxfordzie, m.in otrzymałam certyfikat Qualified Teacher Status, UK - tytuł wykwalifikowanego nauczyciela oraz wpis do rejestru nauczycieli w Wielkiej Brytanii- Certyfikaty CPE, CAE, FCE

15 lat pracy jako nauczyciel Lekcje angielskiego dla pracowników oraz usługi tłumaczeniowe dla m.in. takich firm jak : Gloucester City Council, UK, St.Clare’s Oxford, Worldwide School, Warszawa, Tauron, Urząd Nadzoru Technicznego Kraków, Energomontaż-Południe S.A, Hydrobudowa S.A., B2B - Open Source Solutions, Kraków, Orange, ING Bank Śląski, Alior Bank, Bank Millenium, Empik, Tesco, Reliability Solutions, Kraków, E-behapowiec, Warszawa, 1step2beUwaga:

- Wystawiam faktury VAT

- Nie piszę prac

- W przypadku konieczności odwołania zajęć uprzejmie proszę o informację minimum 24 godziny przed planowaną lekcją.Nie odbieram telefonów podczas zajęć, dlatego preferuję kontakt mailowy.W pierwszym mailu proszę określić swoje dostępne terminy, poziom języka oraz cel nauki.Można również wysłać sms-a - wówczas oddzwonię.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 07.2005
PWSZ- Instytut Języków Obcych w Nowym Sączu
Licencjat
Filologia angielska, specjalizacja nauczycielska
10.2006 - 07.2008
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia angielska, specjalizacja nauczycielska
Kursy i szkolenia
07.2008
Cambridge CPE Certificate of Proficiency- Native Speaker level
02.2009
QTS- Qualified Teacher Status Certificate, UK
05.2017
III Europejski Kongres Językowy PASE
05.2019
IATEFL Poland Business English Event at the Cracow University of Economics
09.2019
28th IATEFL Poland Conference, Gdańsk
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Gorąco polecam zajęcia z Panią Joanną - lekcje przygotowane są profesjonalnie, a tematyka zajęć dostosowana do zainteresowań ucznia - przerabiane ćwiczenia i słownictwo służą mi w życiu codziennym oraz zawodowym. Pani Joanna jest ciekawą i przemiłą osobą, przez co lekcje upływają w sympatycznej atmosferze.
Dziękuję za razem spędzony czas :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Lekcje prowadzone są na bardzo wysokim poziomie , atmosfera na zajęciach jest przyjemna i mobilizujaca, nie mam problemu z przełamaniem się w mówieniu co zawsze było moją słabą stroną. Materiały są bardzo ciekawe,aż chce się przychodzić na kolejne spotkania gdyż czuję,że robię zauważalne postępy.

Joanna Hawes AngloLingua

Dziękuję za miłe słowa i życzę powodzenia w osiagnięciu zamierzonych celów!
"Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn."
Benjamin Franklin

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Polecam zajęcia z p. Joanna. Zajęcia intensywne, ale szybko widać postępy w nauce języka. Wiedza, którą od razu można wykorzystać w codziennym życiu oraz interesujący materiały z bieżących wydarzeń.

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Polecam lekcje angielskiego z Panią Joanną.Współpracujemy od ponad roku i w tym okresie mogłem znacząco udoskonalić poziom mojego języka.
Podejście Pani Joanny oceniam bardzo dobrze z uwagi na fakt, że dostosowuje materiał do aktualnych potrzeb.
Daję dobrą ocenę za elastyczność i podejście do nauki bo mogę dostosować termin spotkań i ich tempo.
Jakość i dobór materiałów do nauki również oceniam bardzo dobrze. Polecam

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2017

Powrót do nauki języka po długiej przerwie, dzięki zaangażowaniu i profesjonalnym przygotowaniu Pani Joanny, był przyjemny i bezstresowy. Duża ilość materiałów o zróżnicowanej tematyce oraz elastyczna współpraca pozwoliła na nowo wdrożyć się w konwersacje uzupełnione wiedzą gramatyczną, ponieważ Pani Joanna umiejętnie dostosowuje materiały do potrzeb i umiejętności ucznia. Szczerze polecam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2017

Pani Joanna jest profesjonalnie przygotowaną osobą staranie dobierającą poziom przerabianego materiału do indywidualnych możliwości ucznia, skuteczną a jednocześnie elastyczną i wyrozumiałą. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do zajęć on-line, lecz muszę przyznać że jest to bardzo wygodna i równie skuteczna formuła lekcji którą bez wahania polecam. Dzięki zajęciom z panią Joanną udało mi się wykonać zdecydowanie duży progres w opanowaniu języka. Polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2017

Ogólnie pisząc: pełen profesjonalizm. Jest wymagająca, oczekuje pełnej współpracy. Zawsze przygotowana do zajęć. Jestem bardzo zadowolony z efektów naszej współpracy. Osobiście odczuwam i wiem, że mój poziom językowy jest wyższy. Nabrałem pewności siebie w mówieniu i pisaniu. Dodatkowo istnieje możliwość odbywania zajęć w trybie on-line. Jest to świetna opcja pozwalająca zaoszczędzić czas. Polecam zajęcia każdemu kto chce być lepszy z języka angielskiego.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2016

Współpracujemy od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony z naszych "spotkań". Bardzo dobre przygotowanie materiałów i dostosowanie ich do mojej wiedzy. Lekcje mijają bardzo szybko, dzięki bardzo miłej atmosferze. Zajęcia on-line są oszczędnością czasu i przynoszą bardzo dobre efekty w opanowaniu języka. Polecam taką formę ale przede wszystkim prowadzącą zajęcia!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2016

Zdecydowanie polecam! Zawsze dobrze przygotowana do zajęć. Potrafi trafnie ocenić czyjeś słabe punkty i dobrać odpowiedni plan działań. Wykazuje pełne zaangażowanie i wyrozumiałość. Potrafi w skuteczny sposób zmusić kogoś do nauki co jest dla mnie bardzo ważne gdyż w ferworze codziennych spraw zawsze jest trudno znaleźć chwilę na naukę. Jak dotąd najlepszy nauczyciel angielskiego z jakim miałem przyjemność współpracować.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2016

Jestem bardzo zadowolona z zajęc z Panią Asią. Zajęcia są zawsze bardzo dobrze przygotowane, materiały dobierane starannie do moich potrzeb i poziomu. Zgodnie z moimi oczekiwaniami elementy takie jak reading czy dodatkowe materiały do ćwiczeń gramatycznych dostaję jako zadanie domowe by nie tracić czasu na zajęciach. Czas zajęć wykorzystywany jest wówczas dużo bardziej efektywnie i pozwala skupić sie np. na konwersacjach. Dodatkowo dostaję linki do programów/ filmów godnych polecenia co motywuje mnie by jeszcze więcej czasu spęczać z angielskim:) Jednym słowem- polecam:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2015

Serdecznie polecam Panią Joannę, w krótkim czasie opracowała ze mną dużą część materiału, dzięki czemu zdałam egzamin na wymarzoną ocenę ! :) Naprawdę szczerze polecam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2015

Pełen profesjonalizm. Bardzo dobre materiały do nauki. Gorąco polecam

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2015

Bardzo gorąco polecam korepetycje z Panią Joanną ! Ze strony Pani Joanny mogłam liczyć na 100 % profesjonalizmu, zaangażowania, a lekcje przebiegały w przemiłej atmosferze. Tylko dzięki pomocy Pani Joanny udało mi się zdać egzamin. Dodam, że lekcje odbywały się online - każdego, kto nie jest przekonany do takiej formy zajęć zapewniam, iż jest to na prawdę wygodne i skuteczne ! Bez wychodzenia z domu, marnowania czasu na dojazd, można uczyć się angielskiego z Panią Joanną online w miłej atmosferze i z pozytywnym skutkiem, czego jestem najlepszym przykładem. Jeszcze raz bardzo polecam !!!!!:)

avatar
Monika&Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2015

Pani Joanna jest bardzo profesjonalną i sympatyczną osobą, Swoją postawą zachęca do aktywnego uczestniczenia w zajęciach języka angielskiego. Na jej zajęciach nie można się nudzić, każda lekcja wygląda inaczej, poprzez wprowadzanie różnorodnych zadań, nagrań i konwersacji uczymy się szybciej i bardziej efektywnie. Gorąco polecamy.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2014

Pani Joanna jest profesjonalista w swojej dziedzinie, co ma przelozenie na efekty nauczania. Zajecia prowadzone sa w przyjaznej atmosferze, zadania sa dobierane indywidualnie do ucznia. Nauka jezyka staje sie przyjemnoscia ;) Szczerze polecam

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2014

Pani Joanna pomagała mi w przygotowaniach do egzaminu na poziomie B2. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, były realizowane na wysokim poziomie zarówno merytorycznym jak i organizacyjnym. Szczerze polecam wszystkim tym, dla których profesjonalizm oraz skuteczność są głównymi kryteriami przy wyborze lektora.

avatar
Zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2014

Z lekcji jestem bardzo zadowolony Pani Joanna podchodzi do ucznia bardzo indywidualnie. Na lekcjach jest dużo konwersacji na różne tematy. Lekcje prowadzone są z wykorzystaniem ciekawych materiałów ,chociaż jestem starej daty naprawdę można się nauczyć angielskiego w niedługim czasie i bez stresu. Serdecznie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.