Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Kraków (Kraków)
Faktura VAT

O mnie

Zapraszam do zapisów na wakacyjne kursy!

Wakacje to idealny czas aby nadrobić zaległości językowe, odświeżyć znajomość gramatyki bądź zapisać się na kurs egzaminacyjny Cambridge. Zapraszam do współpracy:)Jestem nauczycielką oraz lektorką języka angielskiego z wieloletnim, bogatym doświadczeniem w nauczaniu zarówno w szkołach państwowych, szkołach językowych jak i zakładach pracy. Posiadam doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Stosuję indywidualne podejście do każdego ucznia oraz różnorodne metody nauczania i autentyczne, aktywizujące pomoce edukacyjne. Od kilku lat z sukcesami prowadzę własną działalność gospodarczą jako właściciel firmy Joanna Kawrow AngloLingua :-) oraz tworzę materiały edukacyjne dla platformy e-learning z OxfordOferuję:

*korepetycje na wszystkich poziomach zaawansowania dla osób w każdym wieku*przygotowanie do egzaminów: matura, egzamin gimnazjalny, FCE, CAE, BEC, LCCI, IELTS i inne*konwersacje*zajęcia z Business English (język biznesu)*język specjalistyczny z zakresu: Księgowość, Administracja, HR, PR, Finanse i Bankowość, Marketing, Logistyka, Medycyna, Turystyka, Farmakologia, Zaopatrzenie gastronomiczne -katering, BHP, Ratownictwo medyczne , Budownictwo i Inżynieria, Prawo*e-learning (nauka przez internet, Skype)*wypożyczanie materiałów do nauki*pomoc w przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych, CV, listów motywacyjnych i wyjazdów zagranicę*różnorodne metody nauczania*oraz tłumaczeniaOgłoszenie dotyczy zajęć indywidualnych u nauczyciela w Krakowie, zajęć firmowych grupowych w siedzibie klienta czyli in-company lub zajęć online w innych miastach przez SkypeCzas trwania zajęć dostosowany jest do potrzeb ucznia np. 60, 90, 120 min. Możliwość zajęć w parach: 40 zł/os.Kwalifikacje i doświadczenie zawodowe:- Dyplom magistra filologii angielskiej (spec. metodyka nauczania jęz. angielskiego)

- Liczne kursy i szkolenia metodyczne, również w Londynie i Oxfordzie, m.in otrzymałam certyfikat Qualified Teacher Status, UK - tytuł wykwalifikowanego nauczyciela i wpis do rejestru nauczycieli w Wielkiej Brytanii

- 10 lat pracy jako nauczyciel

- Lekcje angielskiego dla pracowników oraz usługi tłumaczeniowe dla m.in. takich firm jak : Gloucester City Council, UK, St.Clare’s Oxford, Worldwide School, Warszawa, Tauron, Urząd Nadzoru Technicznego Kraków, Energomontaż-Południe S.A, Hydrobudowa S.A., B2B - Open Source Solutions, Kraków, Orange, ING Bank Śląski, Alior Bank, Bank Millenium, Empik, TescoWystawiam faktury VAT

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Polecam lekcje angielskiego z Panią Joanną.Współpracujemy od ponad roku i w tym okresie mogłem znacząco udoskonalić poziom mojego języka.
Podejście Pani Joanny oceniam bardzo dobrze z uwagi na fakt, że dostosowuje materiał do aktualnych potrzeb.
Daję dobrą ocenę za elastyczność i podejście do nauki bo mogę dostosować termin spotkań i ich tempo.
Jakość i dobór materiałów do nauki również oceniam bardzo dobrze. Polecam

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2017

Powrót do nauki języka po długiej przerwie, dzięki zaangażowaniu i profesjonalnym przygotowaniu Pani Joanny, był przyjemny i bezstresowy. Duża ilość materiałów o zróżnicowanej tematyce oraz elastyczna współpraca pozwoliła na nowo wdrożyć się w konwersacje uzupełnione wiedzą gramatyczną, ponieważ Pani Joanna umiejętnie dostosowuje materiały do potrzeb i umiejętności ucznia. Szczerze polecam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2017

Pani Joanna jest profesjonalnie przygotowaną osobą staranie dobierającą poziom przerabianego materiału do indywidualnych możliwości ucznia, skuteczną a jednocześnie elastyczną i wyrozumiałą. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do zajęć on-line, lecz muszę przyznać że jest to bardzo wygodna i równie skuteczna formuła lekcji którą bez wahania polecam. Dzięki zajęciom z panią Joanną udało mi się wykonać zdecydowanie duży progres w opanowaniu języka. Polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2017

Ogólnie pisząc: pełen profesjonalizm. Jest wymagająca, oczekuje pełnej współpracy. Zawsze przygotowana do zajęć. Jestem bardzo zadowolony z efektów naszej współpracy. Osobiście odczuwam i wiem, że mój poziom językowy jest wyższy. Nabrałem pewności siebie w mówieniu i pisaniu. Dodatkowo istnieje możliwość odbywania zajęć w trybie on-line. Jest to świetna opcja pozwalająca zaoszczędzić czas. Polecam zajęcia każdemu kto chce być lepszy z języka angielskiego.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2016

Współpracujemy od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony z naszych "spotkań". Bardzo dobre przygotowanie materiałów i dostosowanie ich do mojej wiedzy. Lekcje mijają bardzo szybko, dzięki bardzo miłej atmosferze. Zajęcia on-line są oszczędnością czasu i przynoszą bardzo dobre efekty w opanowaniu języka. Polecam taką formę ale przede wszystkim prowadzącą zajęcia!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2016

Zdecydowanie polecam! Zawsze dobrze przygotowana do zajęć. Potrafi trafnie ocenić czyjeś słabe punkty i dobrać odpowiedni plan działań. Wykazuje pełne zaangażowanie i wyrozumiałość. Potrafi w skuteczny sposób zmusić kogoś do nauki co jest dla mnie bardzo ważne gdyż w ferworze codziennych spraw zawsze jest trudno znaleźć chwilę na naukę. Jak dotąd najlepszy nauczyciel angielskiego z jakim miałem przyjemność współpracować.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2016

Jestem bardzo zadowolona z zajęc z Panią Asią. Zajęcia są zawsze bardzo dobrze przygotowane, materiały dobierane starannie do moich potrzeb i poziomu. Zgodnie z moimi oczekiwaniami elementy takie jak reading czy dodatkowe materiały do ćwiczeń gramatycznych dostaję jako zadanie domowe by nie tracić czasu na zajęciach. Czas zajęć wykorzystywany jest wówczas dużo bardziej efektywnie i pozwala skupić sie np. na konwersacjach. Dodatkowo dostaję linki do programów/ filmów godnych polecenia co motywuje mnie by jeszcze więcej czasu spęczać z angielskim:) Jednym słowem- polecam:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2015

Serdecznie polecam Panią Joannę, w krótkim czasie opracowała ze mną dużą część materiału, dzięki czemu zdałam egzamin na wymarzoną ocenę ! :) Naprawdę szczerze polecam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2015

Pełen profesjonalizm. Bardzo dobre materiały do nauki. Gorąco polecam

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2015

Bardzo gorąco polecam korepetycje z Panią Joanną ! Ze strony Pani Joanny mogłam liczyć na 100 % profesjonalizmu, zaangażowania, a lekcje przebiegały w przemiłej atmosferze. Tylko dzięki pomocy Pani Joanny udało mi się zdać egzamin. Dodam, że lekcje odbywały się online - każdego, kto nie jest przekonany do takiej formy zajęć zapewniam, iż jest to na prawdę wygodne i skuteczne ! Bez wychodzenia z domu, marnowania czasu na dojazd, można uczyć się angielskiego z Panią Joanną online w miłej atmosferze i z pozytywnym skutkiem, czego jestem najlepszym przykładem. Jeszcze raz bardzo polecam !!!!!:)

avatar
Monika&Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2015

Pani Joanna jest bardzo profesjonalną i sympatyczną osobą, Swoją postawą zachęca do aktywnego uczestniczenia w zajęciach języka angielskiego. Na jej zajęciach nie można się nudzić, każda lekcja wygląda inaczej, poprzez wprowadzanie różnorodnych zadań, nagrań i konwersacji uczymy się szybciej i bardziej efektywnie. Gorąco polecamy.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2014

Pani Joanna jest profesjonalista w swojej dziedzinie, co ma przelozenie na efekty nauczania. Zajecia prowadzone sa w przyjaznej atmosferze, zadania sa dobierane indywidualnie do ucznia. Nauka jezyka staje sie przyjemnoscia ;) Szczerze polecam

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2014

Pani Joanna pomagała mi w przygotowaniach do egzaminu na poziomie B2. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, były realizowane na wysokim poziomie zarówno merytorycznym jak i organizacyjnym. Szczerze polecam wszystkim tym, dla których profesjonalizm oraz skuteczność są głównymi kryteriami przy wyborze lektora.

avatar
Zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2014

Z lekcji jestem bardzo zadowolony Pani Joanna podchodzi do ucznia bardzo indywidualnie. Na lekcjach jest dużo konwersacji na różne tematy. Lekcje prowadzone są z wykorzystaniem ciekawych materiałów ,chociaż jestem starej daty naprawdę można się nauczyć angielskiego w niedługim czasie i bez stresu. Serdecznie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.