Joanna Hawes AngloLingua

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
 
Online
Kraków
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Trening językowy BUSINESS ENGLISH, KONWERSACJE  przez Skype/Zoom na wszystkich poziomach zaawansowania .Ustalamy indywidualny program nauki, w którym stosuję metodę komunikacyjną oraz blended-learning - nowoczesny i niezwykle skuteczny trening językowy na którym nauczysz się mówić!

Bezpieczne i wygodne  kursy online w ramach najskuteczniejszej metody nauczania ‘‘blended learning’‘ . W praktyce oznacza ona praktyczne, indywidualnie dopasowane do potrzeb ucznia  zajęcia z nauczycielem wg ściśle ustalonego celu, pracę przede wszystkim na materiałach autentycznych oraz wybranych materiałach z renomowanych podręczników, które pobudzają wyobraźnię,  stymulują do rozmowy oraz ciekawie wprowadzają użyteczne słownictwo czy gramatykę niezbędnych do komunikacji w różnych sytuacjach życiowych :  w szkole, pracy, na wakacjach, jak również ćwiczenie  wymowy i intonacji oraz dostęp do autentycznych dialogów, video, filmów, artykułów, dodatkowych  zadań egzaminacyjnych oraz ćwiczeń gramatycznych na platformie e-learningowej. Jest to rozwinięcie ‘metody immersji’, która jest osiągnięciem ostatnich lat, a która polega na całkowitym zanurzeniu się w języku, czyli stworzeniu naturalnych warunków do nauki języka, zbliżonego do tych, które towarzyszą nam podczas nauki języka ojczystego. 

Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze a gramatyka wplatana jest w konwersacje. Rozmawiamy na tematy, kóre Cię interesują, dlatego nauka jest dużo szybsza i przyjemniejsza! Zero nudy :)

Dzięki metodzie ‘immersji tematycznej’, osiągniesz   efekty szybciej  niż w tradycyjnej szkole językowej. Jestem  trenerem języka angielskiego oraz tłumaczem z 18 letnim doświadczeniem w pracy w placówkach  państwowych i prywatnych szkołach językowych, jak również w prowadzeniu kursów firmowych in-company  oraz w indywidualnym nauczaniu języka angielskiego osób dorosłych, młodzieży i dzieci.  Od 7lat mam nieustanny kontakt z żywym językiem na co dzień z native-speakers, tworzę materiały edukacyjne oraz tłumaczenia dla platformy e-learning Let’s Learn English z Oxford oraz  prowadzę kursy językowe dla  dorosłych, głównie kursy biznesowe oraz specjalistyczne. Przygotowuję   własne scenariusze lekcji , których celem jest przede wszystkim  rozwijanie umiejętności mówienia w języku angielskim. Ponadto pozwalają one również na skuteczne i systematyczne poszerzanie zasobu słownictwa oraz  poprawne stosowanie języka angielskiego w praktyce . Nauczę Cię nie tylko mówić ale też myśleć po angielsku.

 Dokładam wszelkich starań aby każda lekcja była ciekawa i pożyteczna. Nadrzędnym celem każdego mojego kursu jest osiagnięcie przez moich uczniów umiejętności swobodnego komunikowania się w języku angielskim . Pragnę pomóc Ci w  spełnieniu Twoich  marzeń językowych, czy to zdanie egzaminu na wymarzoną ocenę, wyjazd na studia zagraniczne, dostanie lepszej pracy.przełamać barierę oraz nabrać płynności w mówieniu, dlatego zajęcia od początku odbywają się w całości po angielsku - oczywiście jeżeli poziom ucznia na to pozwala, również w komunikacji poza zajęciami motywuję uczniów do pisania po angielsku, nawet jeśli dopiero zaczynają swoją przygodę z tym językiem. Zapewniam  przyjemną i beztresową atmosferę, ponieważ nauczanie to nie tylko mój zawód, ale również pasja życiowa. Angielski jest moją pasją od najmłodzszych lat, i staram się ‘zarażać‘  pasją do angielskiego moich uczniów. Znajomość  języka oraz kultury kraju Shakespear’a otwiera wszystkie drzwi, otacza nas wszędzie w XXIw. 

Po każdych zajęciach zostawiam Cię z zadaniem domowym oraz wskazówkami co do tego, jak dodatkowo możesz szlifować materiał poznany podczas lekcji. Pamiętaj, że praca domowa to nie sposób na to, aby zniechęcić Cię do nauki, a przedłużenie naszych zajęć , które sprawia, że pozostajesz w kontakcie z angielskim nawet, gdy nie ma mnie obok. Praca samodzielna to niezbędny element kursów , które prowadzę i musisz mi zaufać, że absolutnie kluczowy do tego, aby odnieść sukces:)

Oferta nauki języka angielskiego kierowana jest do  uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i szkół średnich , studentówosób dorosłych i firm , obejmuje:
1) Kurs angielskiego ogólnego (General English)
2) Naukę angielskiego biznesowego ( Business English) obejmujące m.in negocjacje, prezentacje, sztuka dyskusji, przygotowanie do rozmów o pracę, podróży oraz spotkań służbowych, jak równiez small talk-  [*soft skills. *] Podszkolenie gramatyki oraz wielu praktycznych wyrażeń w realnym kontekście tematyki biznesowej w świecie rekinów biznesu. 

3) Naukę angielskiego specjalistycznego ( Professional Specialist English)  m.in English [*for HR, English for Aviation, for IT and Marketing and Sales, English for Medecine and Pharmacy, Finances and Banking, Tourism, Health and Safety, Paramedics, Engineering and Construction Sites)
] 4) Przygotowanie do egzaminów:  [*egzamin B2 z lektoratu , FCE, CAE,CPE, IELTS ] ,  egzamin LCCI English for Busniess ( kurs LCCI )
4) Kurs angielskiego dla firm 
5) Kursy maturalne
6) Kursy przygotowujące do egzaminu ośmioklasisty
7) Konwersacje
 8) Tłumaczenia pisemne oraz ustne 
9) Dostęp do platformy  e-learning - Moi uczniowie korzystają z dodatkowych ćwiczeń online dostępnych na platformie edukacyjnej Let’s Learn English w ramach ‘metody blended learning’.

Prowadzę zajęcia indywidualne stacjonarnie na os. Kliny Zacisze w Krakowie. W pozostałych miastach Polski prowadzę zajęcia online -przez Skype, w przypadku kursów firmowych grupowych w Krakowie, zajęcia odbywają się in-company, czyli na miejscu w firmie lub przez Skype.

 

Zaufali mi specjaliści z firm takich jak: 
Gloucester City Council, UK, St.Clare’s Oxford, Worldwide School, Warszawa, Tauron, Urząd Nadzoru Technicznego Kraków, Energomontaż-Południe S.A, Hydrobudowa S.A., B2B - Open Source Solutions, Kraków, Orange, ING Bank Śląski, Alior Bank, Bank Millenium, Empik, Tesco, Reliability Solutions, Kraków, E-behapowiec, Warszawa, 1step2be

Wystawiam faktury VAT

W przypadku konieczności odwołania zajęć, proszę o informację minimum 24 godziny przed planowaną lekcją. Odwołanie poniżej 24 godzin przed zajęciami jest równoznaczne z pokryciem pełnej kwoty za lekcję.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego ( 666 937 687 ), przez portal e-korepetycje lub Skype (nick: anglo_lingua )
W pierwszej rozmowie  proszę określić swoje dostępne terminy, poziom języka oraz cel nauki. Można również wysłać sms-a - wówczas oddzwonię.

[*I’m looking forward to hearing from you soon:)

Serdecznie zapraszam*]

 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Joanna Hawes AngloLingua
Ul. Chałubińskiego 64
30-689 Kraków
NIP: 7342695546

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 07.2005
PWSZ- Instytut Języków Obcych w Nowym Sączu
Licencjat
Filologia angielska, specjalizacja nauczycielska
10.2006 - 07.2008
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia angielska, specjalizacja nauczycielska
Kursy i szkolenia
07.2008
Cambridge CPE Certificate of Proficiency- Native Speaker level
02.2009
QTS- Qualified Teacher Status Certificate, UK
05.2017
III Europejski Kongres Językowy PASE
05.2019
IATEFL Poland Business English Event at the Cracow University of Economics
09.2019
28th IATEFL Poland Conference, Gdańsk
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 20
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2021

Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Joannę, która przygotowywała moją córkę do egzaminu ósmoklasisty przez cały rok szkolny. Efekt? Egzamin napisany na 100%. Zajęcia są prowadzone w super atmosferze. Pani Joanna stara się podchodzić indywidualnie do każdego ucznia. Kontakt zarówno z uczniem jak i z rodzicem jest wzorowy. Bardzo, bardzo zasłużone 5 gwiazdek! Zdecydowanie polecam :)

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2021

Gorąco Polecam Panią Joannę. Angielski na wybitnym poziomie. Lekcje bardzo ciekawe. Indywidualne podejście do ucznia.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2020

Najlepszy nauczyciel z jakim zdarzyło mi się kiedykolwiek pracować! Pani Joanna jest bardzo wymagająca dzięki czemu postępy są widoczne w zaskakująco krótkim czasie. Mnóstwo ciekawych tematów i nacisk na słabe strony ucznia. To osoba która chyba każdego nauczy angielskiego! Dzięki miłej i przyjaznej atmosferze lekcje upływają szybko i bardzo ciekawie! Gorąco POLECAM

Joanna Hawes AngloLingua

Miło mi to słyszeć. Pozdrawiam serdecznie i życzę samych sukcesów oraz zadowolenia w dalszej karierze jako kadrowiec!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Gorąco polecam zajęcia z Panią Joanną - lekcje przygotowane są profesjonalnie, a tematyka zajęć dostosowana do zainteresowań ucznia - przerabiane ćwiczenia i słownictwo służą mi w życiu codziennym oraz zawodowym. Pani Joanna jest ciekawą i przemiłą osobą, przez co lekcje upływają w sympatycznej atmosferze.
Dziękuję za razem spędzony czas :)

Joanna Hawes AngloLingua

Dziękuję bardzo Pani Justyno. Współpraca z Pania była dla mnie również przyjemnością. Życzę wszyskiego najlepszego w dalszej karierze dentystycznej jak również w życiu prywatnym:)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Lekcje prowadzone są na bardzo wysokim poziomie , atmosfera na zajęciach jest przyjemna i mobilizujaca, nie mam problemu z przełamaniem się w mówieniu co zawsze było moją słabą stroną. Materiały są bardzo ciekawe,aż chce się przychodzić na kolejne spotkania gdyż czuję,że robię zauważalne postępy.

Joanna Hawes AngloLingua

Dziękuję za miłe słowa i życzę powodzenia w osiagnięciu zamierzonych celów!
"Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn."
Benjamin Franklin

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Polecam zajęcia z p. Joanna. Zajęcia intensywne, ale szybko widać postępy w nauce języka. Wiedza, którą od razu można wykorzystać w codziennym życiu oraz interesujący materiały z bieżących wydarzeń.

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Polecam lekcje angielskiego z Panią Joanną.Współpracujemy od ponad roku i w tym okresie mogłem znacząco udoskonalić poziom mojego języka.
Podejście Pani Joanny oceniam bardzo dobrze z uwagi na fakt, że dostosowuje materiał do aktualnych potrzeb.
Daję dobrą ocenę za elastyczność i podejście do nauki bo mogę dostosować termin spotkań i ich tempo.
Jakość i dobór materiałów do nauki również oceniam bardzo dobrze. Polecam

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2017

Powrót do nauki języka po długiej przerwie, dzięki zaangażowaniu i profesjonalnym przygotowaniu Pani Joanny, był przyjemny i bezstresowy. Duża ilość materiałów o zróżnicowanej tematyce oraz elastyczna współpraca pozwoliła na nowo wdrożyć się w konwersacje uzupełnione wiedzą gramatyczną, ponieważ Pani Joanna umiejętnie dostosowuje materiały do potrzeb i umiejętności ucznia. Szczerze polecam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2017

Pani Joanna jest profesjonalnie przygotowaną osobą staranie dobierającą poziom przerabianego materiału do indywidualnych możliwości ucznia, skuteczną a jednocześnie elastyczną i wyrozumiałą. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do zajęć on-line, lecz muszę przyznać że jest to bardzo wygodna i równie skuteczna formuła lekcji którą bez wahania polecam. Dzięki zajęciom z panią Joanną udało mi się wykonać zdecydowanie duży progres w opanowaniu języka. Polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2017

Ogólnie pisząc: pełen profesjonalizm. Jest wymagająca, oczekuje pełnej współpracy. Zawsze przygotowana do zajęć. Jestem bardzo zadowolony z efektów naszej współpracy. Osobiście odczuwam i wiem, że mój poziom językowy jest wyższy. Nabrałem pewności siebie w mówieniu i pisaniu. Dodatkowo istnieje możliwość odbywania zajęć w trybie on-line. Jest to świetna opcja pozwalająca zaoszczędzić czas. Polecam zajęcia każdemu kto chce być lepszy z języka angielskiego.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2016

Współpracujemy od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony z naszych "spotkań". Bardzo dobre przygotowanie materiałów i dostosowanie ich do mojej wiedzy. Lekcje mijają bardzo szybko, dzięki bardzo miłej atmosferze. Zajęcia on-line są oszczędnością czasu i przynoszą bardzo dobre efekty w opanowaniu języka. Polecam taką formę ale przede wszystkim prowadzącą zajęcia!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2016

Zdecydowanie polecam! Zawsze dobrze przygotowana do zajęć. Potrafi trafnie ocenić czyjeś słabe punkty i dobrać odpowiedni plan działań. Wykazuje pełne zaangażowanie i wyrozumiałość. Potrafi w skuteczny sposób zmusić kogoś do nauki co jest dla mnie bardzo ważne gdyż w ferworze codziennych spraw zawsze jest trudno znaleźć chwilę na naukę. Jak dotąd najlepszy nauczyciel angielskiego z jakim miałem przyjemność współpracować.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2016

Jestem bardzo zadowolona z zajęc z Panią Asią. Zajęcia są zawsze bardzo dobrze przygotowane, materiały dobierane starannie do moich potrzeb i poziomu. Zgodnie z moimi oczekiwaniami elementy takie jak reading czy dodatkowe materiały do ćwiczeń gramatycznych dostaję jako zadanie domowe by nie tracić czasu na zajęciach. Czas zajęć wykorzystywany jest wówczas dużo bardziej efektywnie i pozwala skupić sie np. na konwersacjach. Dodatkowo dostaję linki do programów/ filmów godnych polecenia co motywuje mnie by jeszcze więcej czasu spęczać z angielskim:) Jednym słowem- polecam:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2015

Serdecznie polecam Panią Joannę, w krótkim czasie opracowała ze mną dużą część materiału, dzięki czemu zdałam egzamin na wymarzoną ocenę ! :) Naprawdę szczerze polecam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2015

Pełen profesjonalizm. Bardzo dobre materiały do nauki. Gorąco polecam

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2015

Bardzo gorąco polecam korepetycje z Panią Joanną ! Ze strony Pani Joanny mogłam liczyć na 100 % profesjonalizmu, zaangażowania, a lekcje przebiegały w przemiłej atmosferze. Tylko dzięki pomocy Pani Joanny udało mi się zdać egzamin. Dodam, że lekcje odbywały się online - każdego, kto nie jest przekonany do takiej formy zajęć zapewniam, iż jest to na prawdę wygodne i skuteczne ! Bez wychodzenia z domu, marnowania czasu na dojazd, można uczyć się angielskiego z Panią Joanną online w miłej atmosferze i z pozytywnym skutkiem, czego jestem najlepszym przykładem. Jeszcze raz bardzo polecam !!!!!:)

avatar
Monika&Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2015

Pani Joanna jest bardzo profesjonalną i sympatyczną osobą, Swoją postawą zachęca do aktywnego uczestniczenia w zajęciach języka angielskiego. Na jej zajęciach nie można się nudzić, każda lekcja wygląda inaczej, poprzez wprowadzanie różnorodnych zadań, nagrań i konwersacji uczymy się szybciej i bardziej efektywnie. Gorąco polecamy.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2014

Pani Joanna jest profesjonalista w swojej dziedzinie, co ma przelozenie na efekty nauczania. Zajecia prowadzone sa w przyjaznej atmosferze, zadania sa dobierane indywidualnie do ucznia. Nauka jezyka staje sie przyjemnoscia ;) Szczerze polecam

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2014

Pani Joanna pomagała mi w przygotowaniach do egzaminu na poziomie B2. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, były realizowane na wysokim poziomie zarówno merytorycznym jak i organizacyjnym. Szczerze polecam wszystkim tym, dla których profesjonalizm oraz skuteczność są głównymi kryteriami przy wyborze lektora.

avatar
Zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2014

Z lekcji jestem bardzo zadowolony Pani Joanna podchodzi do ucznia bardzo indywidualnie. Na lekcjach jest dużo konwersacji na różne tematy. Lekcje prowadzone są z wykorzystaniem ciekawych materiałów ,chociaż jestem starej daty naprawdę można się nauczyć angielskiego w niedługim czasie i bez stresu. Serdecznie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.