Terminy egzaminów CAE 2022 w Polsce

CAE - Certificate in Advanced English, egzamin sprawdzający kwalifikacje z języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1).

Składa się z 4 części i zdawany jest zarówno w formie pisemnej jak i ustnej. Certyfikat wydawany jest bezterminowo przez University of Cambridge Local Examinations Syndicate. Uznawany jest przez wielu cenionych pracodawców i instytucje rządowe. Egzamin CAE jest egzaminem płatnym, dlatego warto dobrze się do niego dobrze przygotować.

Poniżej przedstawiamy terminy egzaminów CAE 2022 w Polsce.

CAE TEST ENGLISH

REJESTRACJA

egzaminy CAE 2022

Early Stage_artykul

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Jaka szkoła po gimnazjum?

Wybór szkoły po gimnazjum to najważniejsza i powodująca określone konsekwencje w bliskiej i dalekiej przyszłości decyzja.

Terminy egzaminów CAE 2020 w Polsce

Certificate in Advanced English (CAE) – jeden z najbardziej popularnych angielskich certyfikatów językowych wśród Polaków, chcących sprawdzić swój angielski na poziomie zaawansowanym. Sprawdź daty egzaminów CAE 2020 oraz miejsca jego przeprowadzenia.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Poetycki kącik Korepetytora
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport Pobierz raport