Zyskaj więcej klientów dzięki nowej możliwości reklamy w serwisie

Zawsze chcemy oferować  naszym użytkownikom i klientom jak najlepsze rozwiązania. W związku z tym, w marcu tego roku wprowadziliśmy nowy system, dzięki któremu reklamowanie się w serwisie jest o wiele prostsze!

Zachęcamy naszych użytkowników, którzy chcieliby dodatkowo zareklamować swoje usługi, aby korzystali z tego narzędzia. Założenie konta w panelu jest bezpłatne!

Dlaczego warto zamówić u nas reklamę? – 3 ważne argumenty

  • Bo jest to szybki i prosty sposób zareklamowania się ściśle określonej grupie użytkowników – uczniom i/lub nauczycielom
  • Bo jest to relatywnie tania i skuteczna metoda promocji w największym serwisie ogłoszeń korepetycji
  • Bo dzięki opcji targetowania po przedmiocie i lokalizacji dociera do ściśle określonej grupy odbiorców

Jak łatwo zamówić reklamę w serwisie? – 7 kroków do skutecznej reklamy

1. Pod adresem: https://reklama.e-korepetycje.net/ znajduje się panel reklamowy, w którym należy założyć konto reklamowe.​

Zrzut ze strony głównej panelu reklamowego

2. Po zalogowaniu tworzymy nową kampanię, w której ustalamy wszelkie parametry takie jak: jej nazwa, liczba odsłon i czas trwania.

3. Następnie należy dodać kreację o określonych parametrach, czyli plik graficzny, który ma się wyświetlać odbiorcom.

4. Aby zawęzić grupę docelową danej reklamy można wybrać targetowanie. System umożliwia ustawienie 2 kategorii selekcji: przedmiot i lokalizacja.

5. Następnie należy dokonać opłaty za wybraną kampanię reklamową poprzez prosty system płatności online.

6. Po zaakceptowaniu kampanii zostanie ona uruchomiona w wyznaczonym terminie.

7. Każdy reklamodawca ma dostęp do statystyk reklamy, m.in.: wykorzystanej liczby odsłon, liczby kliknięć w banner oraz CTR w danym dniu i całym okresie trwania reklamy.

Zrzut z ekranu po zalogowaniu się do panelu reklamowego

Mamy nadzieję, że to narzędzie będzie dodatkową możliwością promocji dla naszych użytkowników, a dzięki temu zdobędą oni jeszcze większą liczbę klientów.

 

e-korepetycje.net

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Szkoła w XXI wieku – e-podręczniki

Dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym obecnie Internet i nowoczesne technologie są właściwie środowiskiem naturalnym. Komputer, smartfon, Internet to dla uczniów narzędzia komunikacji, wyszukiwania informacji, zabawy czy pracy. Przed szkołą XXI wieku stoi więc nie lada wyzwanie  - jak sprawić, by edukacja była nowoczesna, lecz jednocześnie efektywna?

Korepetytor freelancer

Spore grono korepetytorów postanawia porzucić ciepłą posadę na etacie i rozpocząć działalność korepetytora freelancera. Jak każda praca, tak i praca freelancera, ma swoje wady i zalety. Których jest więcej?

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji