Znów gramy dla WOŚP. Dołączysz?

 

Już w najbliższą niedzielę 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku środki ze zbiórki przeznaczy na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. My też chcemy dołożyć cegiełkę do tej puli. Jak duża ona będzie, to zależy tylko od Was.

W tym roku znów chcemy zachęcić Was do pomagania. Ponownie przygotowaliśmy specjalną akcję, jednak cel do zdobycia mamy dużo większy. Chcemy pobić zeszłoroczną naszą zbiórkę! Mamy więc wspólnie do zebrania  min. 1613 zł. Uda nam się? Z Waszą pomocą na pewno! Pamiętajcie, że wszystko robimy po to, aby kwota wsparcia WOŚP była jak największa :-)

 

Tak jak w poprzednim roku, nagrodzimy Użytkowników za największe darowizny. 10 osób z najwyższymi wpłatami otrzyma: 

  • wyróżnienie ogłoszenia na 2 lata; 
  • subdomenę;
  • usługę powiadomienia o uczniach.

Łączna wartość powyższej nagrody to 200 zł, zatem liczymy na Waszą hojność :-)

Oprócz tego 20 kolejnych osób, które wpłacą najwięcej (ale powyżej 50 zł), otrzyma 1-miesięczne wyróżnienie ogłoszenia. 

Liczymy na Was i mam nadzieję, że kolejny raz pozytywnie nas zaskoczycie. Wpłaty dokonacie klikając w banner poniżej. Tam również zobaczycie ile już zebraliśmy.

Możecie też pomóc udostępniając tę zbiórkę, do czego Cię gorąco zachęcamy.

 

Aby otrzymać od nas nagrody, przy wpłacaniu zamieść swój login do serwisu e-korepetycje.net, abyśmy wiedzieli, że to Ty.

 

 

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Ty czy Pan, Pani? O relacjach korepetytora z uczniami

Z pozoru jest to błahy problem, ale jakże dużo trudności przysparza, żeby go rozwiązać w taki sposób, aby relacje nauczyciel - kursant były pozytywne, cel edukacyjny osiągnięty i obie strony usatysfakcjonowane.

Ciekawe miejsca do podróżowania - najlepsze kierunki pod względem obcowania z kulturą i językiem cz.2

Gotowi na ekstremalne odkrycia? Dziś  prezentujemy krótko listę miejsc nieco bardziej egzotycznych, co nie znaczy, że niedostępnych. Wybierzemy się w podróż po Azji  i Ameryce Północnej. Choć kraje te są bardzo odległe od Polski, na prawdę można znaleźć dobre okazje cenowe na bilety lotnicze, a nocleg i wyżywienie na miejscu wcale nie muszą być drogie.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji