W ręce pióra - zaraz matura!

Drodzy Korepetytorzy, 
wielkimi krokami zbliża się maj, to oznacza, że do matur pozostało już naprawdę niewiele czasu. W związku z tym mamy dla Was nie lada gratkę. Żeby wspomóc naszych uczniów, przygotowaliśmy kilka tematów do wyboru, które możecie dla nich opracować. W zamian za to mamy dla Was nagrodę w postaci reklamy bannerowej oraz roczne wyróżnienie ogłoszenia. Jest to szansa na darmową promocję i wykazanie się wiedzą, a dzięki temu nasi uczniowie będą mogli ze spokojną głową udać się na jeden z najważniejszych egzaminów w ich życiu. 

Chcesz dołączyć do akcji? 

1. Wybierz jeden temat spośród wymienionych poniżej. 
2. Wyślij do nas e-maila wybierz temat "współpraca" i wskaż jaki temat wybrałeś. 
3. Zaczekaj na nasze potwierdzenie - od tego momentu masz 5 dni na przygotowanie i wysłanie do nas gotowego tekstu. Po tym czasie temat wróci do puli dostępnych dla innych użytkowników.
4. Każdy korepetytor może wybrać tylko 1 temat - decyduje  kolejność zgłoszeń. Temat, który został już wybrany, będzie skreślony z listy. 
5. Akcja trwa od 16 kwietnia do 3 maja 2021 roku. Do 3 maja wszystkie teksty powinny zostać napisane i przesłane do nas drogą mailową. Tekst powinien być merytoryczny i poprawny gramatycznie. Minimalna liczba znaków ze spacjami to 2000. Omawiany temat może przyjąć formę nagrania na YouTube - w tym przypadku potrzebny będzie również krótki opis. 

UWAGA! Priorytetem są tematy z języka polskiego, angielskiego, matematyki i historii sztuki, które pojawią się jako pierwsze na maturze. Proszę zwróćcie na to uwagę przy wyborze i realizacji danego tematu.

Wysyłając nam materiał do publikacji, dopisz informację, że jesteś autorem tekstu i wyrażasz zgodę na nieodpłatną i nieograniczoną czasowo publikację na e-korepetycje.net

A w przypadku nagrania na YouTube - "Oświadczam, że jestem autorem tekstu i video, i wyrażam zgodę na nieodpłatną i nieograniczoną czasowo publikację przesłanych materiałów w serwisie e-korepetycje.net oraz na kanale YouTube e-korepetycje.net"

Co zyskujesz?

Roczne wyróżnienie ogłoszenia oraz banner reklamowy na 5000 odsłon z grafiką przygotowaną przez Was  lub z naszych szablonów. Każdy tekst podpiszemy i odeślemy do profilu autora w naszym serwisie - co będzie dla Ciebie dodatkową promocją. Możesz wysłać również swoje krótkie bio (max. 200 znaków) + zdjęcie i przedstawić się szerszemu gronu. 

Gotowi?

To do dzieła! Czasu pozostało niewiele, a kto pierwszy ten lepszy! 

Liczymy na Was :)

TEMATY DO OPRACOWANIA

Kliknij i wybierz interesujący Cię temat.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

50 popularnych błędów w języku hiszpańskim

Obszerne opracowanie na temat 50 popularnych błędów w języku hiszpańskim, wraz z ich objaśnieniem.

Dwudziestolecie międzywojenne (1918-1939) - charakterystyka epoki

Literacka charakterystyka epoki dwudziestolecia międzywojennego przyda się z pewnością maturzystom na języku polskim podstawowym, rozszerzonym czy ustnym.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Marketing internetowy w edukacji
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2023