Terminy egzaminów GOETHE-ZERTIFIKAT (Poziom A) 2018 w Polsce

Przedstawiamy harmonogram egzaminów z jezyka niemieckiego Goethe-Zertifikat A. W 2018 roku testy odbędą się w 14 różnych miastach Polski. Certyfikat językowy na poziomie podstawowym można zdawać w dówch wersjach: Fit in Deutsch 1 i Start Deutsch 1.

Aby z powodzeniem zdać test przystepujący do ezgaminu powinien wykazać się umiejętnością zrozumienia podstawowych i krótkich pytań, oficjalnych komunikatów, a także przeprowadzić krótką rozmowę. Powinien również znać miary, godziny, liczby i ceny w języku niemieckim. Zdający musi umieć krótko się przedstawić, zarówno w formie wypowiedzi ustnej jak i pisemnej, zadwać i odpowiadać na proste pytania dotyczące życia codziennego.

Poniżej przygotowaliśmy pełną listę miast i terminów, w których będą przeprowadzane egzaminy.
 

  • Goethe-Zertifikat A1 Fit in Deutsch 1:

Żródło: https://www.goethe.de

  • Goethe-Zertifikat A1 Start Deutsch 1:

Żródło: https://www.goethe.de

  • Goethe-Zertifikat A1 Fit in Deutsch 2:

Żródło: https://www.goethe.de

  • Goethe-Zertifikat A2:

Żródło: https://www.goethe.de


O autorze

AN

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Jak mówimy po niemiecku?

Język niemiecki, to w Polsce drugi pod względem popularności język obcy. W naszym serwisie, testy z tego zakresu wypełniło ponad 1700 osób i ta liczba stale rośnie. W przypadku niemieckiego, ogólny poziom umiejętności jest wyższy, w porównaniu z angielskim. Jak zatem Polacy znają język niemiecki?

Egzamin gimnazjalny 2018

Dokładnie 18 kwietnia rozpoczną się egzaminy gimnazjalne 2018. Od ich wyników i liczby osiągniętych na egzaminie punktów z poszczególnych części będzie zależało przyjęcie ucznia do danej szkoły. Im wyższy wynik, tym większa szansa na dostanie się do wybranej szkoły pierwszego wyboru.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji