Terminy egzaminów GOETHE-ZERTIFIKAT (Poziom A) 2018 w Polsce

Przedstawiamy harmonogram egzaminów z jezyka niemieckiego Goethe-Zertifikat A. W 2018 roku testy odbędą się w 14 różnych miastach Polski. Certyfikat językowy na poziomie podstawowym można zdawać w dówch wersjach: Fit in Deutsch 1 i Start Deutsch 1.

Aby z powodzeniem zdać test przystepujący do ezgaminu powinien wykazać się umiejętnością zrozumienia podstawowych i krótkich pytań, oficjalnych komunikatów, a także przeprowadzić krótką rozmowę. Powinien również znać miary, godziny, liczby i ceny w języku niemieckim. Zdający musi umieć krótko się przedstawić, zarówno w formie wypowiedzi ustnej jak i pisemnej, zadwać i odpowiadać na proste pytania dotyczące życia codziennego.

Poniżej przygotowaliśmy pełną listę miast i terminów, w których będą przeprowadzane egzaminy.
 

  • Goethe-Zertifikat A1 Fit in Deutsch 1:

Żródło: https://www.goethe.de

  • Goethe-Zertifikat A1 Start Deutsch 1:

Żródło: https://www.goethe.de

  • Goethe-Zertifikat A1 Fit in Deutsch 2:

Żródło: https://www.goethe.de

  • Goethe-Zertifikat A2:

Żródło: https://www.goethe.de


O autorze

AN

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Gry i zabawy do wykorzystania na lekcjach języka obcego

Przedstawiamy pierwszą część naszego cyklu, w którym przedstawimy Wam gry i zabawy językowe. Przedstawione formy nauki nie wymagają dużych nakładów finansowych (a czasem wcale), a sprawdzą się zarówno w nauczaniu dorosłych, jak i dzieci.

Terminy egzaminów IELTS 2017 w Polsce

IELTS co roku zgarnia koło siebie ponad 2 miliony kandydatów, którzy chcą sprawdzić nawyki komunikacyjne w języku angielskim. Wybierz datę, placówkę i zacznij przygotowywanie do testów, składowymi którego są rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, pisanie i mówienie. I to wszystko jest możliwe prawie za cztery godziny, dokładnie tyle trwa egzamin IELTS. 

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji