Terminy egzaminów GOETHE-ZERTIFIKAT (Poziom A) 2018 w Polsce

Przedstawiamy harmonogram egzaminów z jezyka niemieckiego Goethe-Zertifikat A. W 2018 roku testy odbędą się w 14 różnych miastach Polski. Certyfikat językowy na poziomie podstawowym można zdawać w dówch wersjach: Fit in Deutsch 1 i Start Deutsch 1.

Aby z powodzeniem zdać test przystepujący do ezgaminu powinien wykazać się umiejętnością zrozumienia podstawowych i krótkich pytań, oficjalnych komunikatów, a także przeprowadzić krótką rozmowę. Powinien również znać miary, godziny, liczby i ceny w języku niemieckim. Zdający musi umieć krótko się przedstawić, zarówno w formie wypowiedzi ustnej jak i pisemnej, zadwać i odpowiadać na proste pytania dotyczące życia codziennego.

Poniżej przygotowaliśmy pełną listę miast i terminów, w których będą przeprowadzane egzaminy.
 

  • Goethe-Zertifikat A1 Fit in Deutsch 1:

Żródło: https://www.goethe.de

  • Goethe-Zertifikat A1 Start Deutsch 1:

Żródło: https://www.goethe.de

  • Goethe-Zertifikat A1 Fit in Deutsch 2:

Żródło: https://www.goethe.de

  • Goethe-Zertifikat A2:

Żródło: https://www.goethe.de


O autorze

AN

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Nauczanie dzieci języka obcego

Nauka dzieci odbywa się przede wszystkim poprzez zabawę. Dziecięce umysły są bardzo chłonne i niezwykle szybko przyswajają nowe wiadomości, w tym obce języki. Czy jednak nauka języka obcego od malucha nie jest jedynie chwytem marketingowym, który ma wyciągnąć z kieszeni rodzica często nie małe pieniądze?

Język rosyjski – czy tylko wśród starszych?

Z badań TNS Polska wynika, że osoby po 40 roku życia dobrze go znają, gdyż był ich podstawowym językiem obcym w szkole. Jak jest teraz? Czy obecnie ludzie równie dobrze umieją posługiwać się językiem naszych wschodnich sąsiadów?

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji