Przepytujemy Was i nagradzamy!

Lubicie badania opinii publicznej? Albo jak dzwoni miła Pani o 7:30 rano w sobotę, bo koniecznie chce wiedzieć, czy byliście zadowoleni z zakupu majonezu w pobliskim dyskoncie?

Obiecujemy nie dzwonić, a posty pisać o przyzwoitych godzinach. Jednak potrzebujemy Was i Waszych opinii, uwag, podpowiedzi, konstruktywnej krytyki, ale wskazania też mocnych stron, aby móc się nadal rozwijać. Liczymy, że nam w tym pomożecie. W końcu to my jesteśmy dla Was, a nie na odwrót :)

Szczegóły: Badanie E-Korepetycje.net
 

Zasady są proste:
- Codziennie od poniedziałku do piątku w wydarzeniu będziemy publikować pytania dotyczące serwisu, Waszej pracy jako korepetytora i oczekiwań
- W niektórych pytaniach będziecie mieli do wyboru tylko konkretne odpowiedzi, w innych będziecie mogli wybrać odpowiedź lub dopisać swoją. Będą także pytania całkowicie otwarte!

Odpowiadajcie na pytania, a w sobotę (26.01) weźmiecie udział w konkursie, w którym do zdobycia będą wyróżnienia na 3, 6 i 12 miesięcy.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Mnemotechniki w nauczaniu ortografii cz. 1 i 2

Jak skutecznie uczyć się ortografii? Dzięki mnemotechnikom.

Kiedy powinno się powiedzieć uczniowi „dość”?

Jeżeli lubisz to, co robisz, nie przepracujesz ani jednego dnia – w tej dobrze znanej maksymie jest wiele prawdy. A Ty? Lubisz przekazywać wiedzę innym? Jeśli m.in. właśnie dlatego zostałeś korepetytorem, prowadzenie lekcji musi być dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.  Co jednak w sytuacji, gdy współpraca z uczniem dostarcza Ci więcej frustracji niż radości? Kiedy powiedzieć „stop” i zakończyć współpracę z uczniem? Oto kilka sytuacji, w których warto rozważyć takie rozwiązanie.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji