Przepytujemy Was i nagradzamy!

Lubicie badania opinii publicznej? Albo jak dzwoni miła Pani o 7:30 rano w sobotę, bo koniecznie chce wiedzieć, czy byliście zadowoleni z zakupu majonezu w pobliskim dyskoncie?

Obiecujemy nie dzwonić, a posty pisać o przyzwoitych godzinach. Jednak potrzebujemy Was i Waszych opinii, uwag, podpowiedzi, konstruktywnej krytyki, ale wskazania też mocnych stron, aby móc się nadal rozwijać. Liczymy, że nam w tym pomożecie. W końcu to my jesteśmy dla Was, a nie na odwrót :)

Szczegóły: Badanie E-Korepetycje.net
 

Zasady są proste:
- Codziennie od poniedziałku do piątku w wydarzeniu będziemy publikować pytania dotyczące serwisu, Waszej pracy jako korepetytora i oczekiwań
- W niektórych pytaniach będziecie mieli do wyboru tylko konkretne odpowiedzi, w innych będziecie mogli wybrać odpowiedź lub dopisać swoją. Będą także pytania całkowicie otwarte!

Odpowiadajcie na pytania, a w sobotę (26.01) weźmiecie udział w konkursie, w którym do zdobycia będą wyróżnienia na 3, 6 i 12 miesięcy.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Awans zawodowy nauczyciela

Ciała pedagogiczne mogą piąć się po szczeblach kariery i zmieniać stanowiska pracy na lepiej płatne i bardziej prestiżowe. Wszystkie uregulowania dotyczące tego zagadnienia są zapisane w Karcie Nauczyciela. A jak wyglądają poszczególne etapy?

Checklista - sprawdź czy jesteś przygotowany do roku szkolnego cz.1 - ogłoszenia i wyróżnienia

Początek roku szkolnego za pasem. Dwa tygodnie to dużo i mało. Już zaczął się zwiększony ruch w serwisie, coraz więcej osób przegląda ogłoszenia korepetytorów w poszukiwaniu tego jedynego, najlepszego, który pokaże zagubionemu uczniowi, że nauka to pasja i przyjemność. Chcesz zostać jednym z nich i przyciągnąć większą liczbę zainteresowanych? Koniecznie przeczytaj nasze wskazówki.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji