Przepytujemy Was i nagradzamy!

Lubicie badania opinii publicznej? Albo jak dzwoni miła Pani o 7:30 rano w sobotę, bo koniecznie chce wiedzieć, czy byliście zadowoleni z zakupu majonezu w pobliskim dyskoncie?

Obiecujemy nie dzwonić, a posty pisać o przyzwoitych godzinach. Jednak potrzebujemy Was i Waszych opinii, uwag, podpowiedzi, konstruktywnej krytyki, ale wskazania też mocnych stron, aby móc się nadal rozwijać. Liczymy, że nam w tym pomożecie. W końcu to my jesteśmy dla Was, a nie na odwrót :)

Szczegóły: Badanie E-Korepetycje.net
 

Zasady są proste:
- Codziennie od poniedziałku do piątku w wydarzeniu będziemy publikować pytania dotyczące serwisu, Waszej pracy jako korepetytora i oczekiwań
- W niektórych pytaniach będziecie mieli do wyboru tylko konkretne odpowiedzi, w innych będziecie mogli wybrać odpowiedź lub dopisać swoją. Będą także pytania całkowicie otwarte!

Odpowiadajcie na pytania, a w sobotę (26.01) weźmiecie udział w konkursie, w którym do zdobycia będą wyróżnienia na 3, 6 i 12 miesięcy.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Obserwacje balkonowe

Każdy miłośnik astronomii stwierdzi, że noc bez obserwacji jest nocą straconą. Nie wszyscy są szczęściarzami i mieszkają na terenie o niskim stopniu zurbanizowania, gdzie można cieszyć się ciemnym, ogromnym kawałkiem nieba i doszukiwać się kolejnych obiektów, ale obserwacje miejskie też mogą przynieść wiele satysfakcji i co ważne, nie trzeba przewozić sprzętu i dokładnie organizować tego w czasie, tylko wystawić teleskop i oddawać się pasji. Co jest kluczowe podczas tropienia różnych ciał na firmamencie?

Korepetytor zakłada działalność – o czym trzeba pamiętać?

Kiedy i dlaczego warto założyć działalność? Jak założyć działalność krok po kroku? Oto najważniejsze informacje dla Ciebie.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji