Konkurs "Moje Święta"

Świąteczny czas zachęcił nas do zorganizowania konkursu, w którym możecie stać sie nie tylko reżyserami, ale i gwiazdami filmowymi, a do tego możecie wygrać nagrody!

Zasady zabawy:

  1. Nakręćcie filmik (maksymalnie 30 sekund) o tym, jak przygotowujecie się do świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra (nagranie nie musi zawierać głosu lub twarzy). Zależy nam, żebyście pokazali jak Wy oczekujecie na święta. Pokażcie jak ubieracie choinki, robicie zakupy świąteczne albo już imprezujecie z bliskimi i przyjaciółmi. Film powinien zawierać dowolną treść o tematyce świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra. Uwaga! Wideo musi być w poziomie.
  2. Wyślijcie krótkie nagranie na adres mailowy korepetycjesocial@gmail.com z tematem "Film" do 27.12.2016 r. do godz. 23.59.
  3. Subskrybujcie kanał YouTube www.e-korepetycje.tv
  4. Obejrzyjcie gotowy zmontowany film na naszym kanale YouTube kilka godzin przed Sylwestrem (31 grudnia)!

WSZYSTKIE nadesłane filmiki (nakręcone zgodnie z regulaminem zabawy) wezmą udział w konkursie, a spośród nich wybierzemy aż 10 najciekawszych i nagrodzimy ich autorów.

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Jak wybrać dobry plecak dla dziecka?

Wyposażenie dziecka do szkoły to obowiązek każdego rodzica. Dobrze jeśli podejdziemy do tego z głową i dokonamy najlepszego wyboru, który ułatwi dziecku działanie i pomoże w zdobywaniu potrzebnej w przyszłości wiedzy.

Terminy egzaminów IELTS 2018 w Polsce

Zapraszamy do sprawdzania harmonogramu testów IELTS na 2018 rok. Artykuł będzie na bieżąco uaktualniany wraz z podaniem terminów na drugą połowę roku.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji