Konkurs "Moje Święta"

Świąteczny czas zachęcił nas do zorganizowania konkursu, w którym możecie stać sie nie tylko reżyserami, ale i gwiazdami filmowymi, a do tego możecie wygrać nagrody!

Zasady zabawy:

  1. Nakręćcie filmik (maksymalnie 30 sekund) o tym, jak przygotowujecie się do świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra (nagranie nie musi zawierać głosu lub twarzy). Zależy nam, żebyście pokazali jak Wy oczekujecie na święta. Pokażcie jak ubieracie choinki, robicie zakupy świąteczne albo już imprezujecie z bliskimi i przyjaciółmi. Film powinien zawierać dowolną treść o tematyce świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra. Uwaga! Wideo musi być w poziomie.
  2. Wyślijcie krótkie nagranie na adres mailowy korepetycjesocial@gmail.com z tematem "Film" do 27.12.2016 r. do godz. 23.59.
  3. Subskrybujcie kanał YouTube www.e-korepetycje.tv
  4. Obejrzyjcie gotowy zmontowany film na naszym kanale YouTube kilka godzin przed Sylwestrem (31 grudnia)!

WSZYSTKIE nadesłane filmiki (nakręcone zgodnie z regulaminem zabawy) wezmą udział w konkursie, a spośród nich wybierzemy aż 10 najciekawszych i nagrodzimy ich autorów.

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Terminy egzaminów FCE 2017 w Polsce

FCE czyli First Certificate in English – to jeden z najpopularniejszych angielskich egzaminów językowych wśród Polaków. Certyfikaty wydawane są przez University of Cambridge Local Examinations Syndicate na podstawie testu złożonego z pięciu części. Znamy już terminy na rok 2017. W artykule znajdziesz wszystkie terminy w Polsce, gdzie odbywa się ten egzamin.

Egzamin gimnazjalny 2017

Dzisiaj, czyli 19 kwietnia, równo o godz. 9:00 rozpoczął się egzamin gimnazjalny. Łącznie potrwa on przez 3 kolejne dni.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji