Dzień Korepetytora 2021 - świętujemy razem z Wami

Jak co roku, w naszych kalendarzach, data 25 maja oznaczona jest jako czas na świętowanie. To dzień, w którym swoje święto mają korepetytorzy! Dlatego przygotowaliśmy dla Was małą zabawę.

Przypomnijmy... Dzień Korepetytora ogłosiliśmy kilka lat temu. Tak o tym pisaliśmy: 

Praca korepetytora jest tak samo ważna jak praca nauczyciela. Już najwyższy czas, aby to święto wpisało się do kalendarza, a każdy uczeń miał możliwość podziękowania swojemu korepetytorowi za trud, jaki ten włożył w jego edukację.

Co roku kultywujemy tę tradycję i świętujemy razem z Wami. Wiemy, że za nami wymagający okres - pełen wyzwań edukacyjnych, ale i technologicznych. Dla wielu z Was to był czas, w którym sposób prowadzenia zajęć zmienił się diametralnie. Dlatego w tym roku, stawiamy na zabawę i podkreślenie, że prowadzenie korepetycji jest fajne. 

Mamy dla Was prosty konkurs, w którym musicie odpowiedzieć tylko na jedno pytania.

Jaka najśmieszniejsza sytuacja zdarzyła się w Waszej karierze korepetytora?

Proste, prawda? Liczymy na Waszą kreatywność, szczerość, a niekiedy też na to, że pisząc będziecie uśmiechać się pod nosem na wspomnienie swojej pracy. Odpowiedzi zwycięzców opublikujemy w serwisie i w naszych mediach społecznościowych. Warto się do tego przyłożyć, bo Waszą odpowiedź może przeczytać osoba, która dopiero planuje zacząć prowadzić lekcje. To dzięki niej może zainspirować się i podjąć ścieżkę korepetytora.

Oczywiście, dla najlepszych, przygotowaliśmy nagrody. Oto one:

Miejsca 1-3: 

  • Wyróżnienie ogłoszenia na okres 12 miesięcy
  • Opcja subdomeny w serwisie
  • Opcja statystyk w serwisie

Miejsca 4-10:

  • Wyróżnienie ogłoszenia na okres 3 miesięcy

Wyróżnienia od jury - 10 dodatkowych nagród:

  • Wyróżnienie ogłoszenia na okres 1 miesiąca

Tak - dobrze widzicie. Nagrodzimy aż 20 osób! 

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 1 czerwa 2021 roku, do godziny 23:59. Zwycięzców wybierzemy dzień później - 2 czerwca 2021 roku. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy uzupełnić formularz, który znajduje się poniżej. Ważne jest jednak, abyście zostawili nam swój adres e-mail. Dzięki temu będziemy mogli Was poinformować o ewentualnej wygranej. Będziemy potrzebować od Was także zgody na wykorzystanie Waszej wypowiedzi oraz danych (imię, nazwisko, pseudonim) - przy prezentacji wygranych odpowiedzi. Wszystko znajdziecie jednak w formularzu :). 

Zwycięzców wybierzemy spośród osób, które odpowiedzą na pytanie konkursowe, zostawią nam swój adres e-mail oraz wyrażą zgodę zawartą w formularzu we wskazanym terminie. Kryterium wyboru najlepszych odpowiedzi będzie ich kreatywność.

Gotowi?
To do dzieła! 

e-korepetycje.net

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Uczestnictwo w życiu szkoły - o samorządach rodzicielskich

Pierwsza wywiadówka w szkole u swojej pociechy i pada to magiczne pytanie: Kto chce się znaleźć w gronie reprezentantów komitetu rodzicielskiego? Czym jest Rada Rodziców i jakie pełni funkcje? Jakie są kompetencje Rady Rodziców? O tym przeczytasz w poniższym artykule.

Nowe funkcje w serwisie e-korepetycje.net

Po wielu miesiącach przygotowań w styczniu udało się wdrożyć nową, zupełnie odmienioną wersję naszego serwisu. Do tej pory mieliście okazję zapoznać się z nią samodzielnie, a w poniższym artykule chcielibyśmy dodatkowo opisać wszystkie funkcje, które wprowadziliśmy w nowym serwisie.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Wakacyjne podwojenie odsłon_sidebar
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji