Chcesz promować swoją firmę? Wypełnij ankietę i wygraj nagrodę!

Chcąc sprostać Waszym oczekiwaniom i pomóc Wam w promowaniu swojej firmy, chcemy stworzyć produkt, który zwiększy efektywność Waszych działań i pokaże Wam, jak za pomocą różnych narzędzi zwiększyć swoje zasięgi w sieci. Chcemy przekazać Wam dawkę wiedzy, którą posiadamy i nauczyć umiejętnie promować się w internecie. Jednak, żeby do tego doszło, potrzebujemy opinii na temat marketingu internetowego Waszej firmy. Jego formy, skuteczności, a także zagadnień, które są dla Was szczególnie istotne i które chcielibyście bliżej poznać. 

W związku z tym przygotowaliśmy ankietę, która pozwoli nam z innej perspektywy spojrzeć na problemy z jakimi się spotykacie i pytania, jakie sobie stawiacie. Mamy nadzieję, że razem stworzymy produkt, który sprosta Waszym oczekiwaniom i jeszcze bardziej przybliży do sukcesu Waszej firmy. 

Odpowiadając na wszystkie pytania możecie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest 3-miesięczne wyróżnienie ogłoszenia w serwisie www.e-korepetycje.net lub www.e-tlumacze.net

 

 

Więcej szczegółów znajdziecie w naszym regulaminie

 

e-korepetycje.net

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Coaching Językowy jako skuteczna metoda nauki języków obcych

Metoda coachingu językowego jest metodą otwartą na wiedzę oraz umiejętności (słuchacza). Nastawiona na rozwój nie tylko jego umiejętności językowych, ale również świadomości czynionych postępów w oparciu o postawione cele, czas i zaangażowanie.

Kim jest Korepetytor? - wyniki ankiety

W ankiecie "Kim jest Korepetytor?" udział wzięło 1237 osób, odpowiadając na  12 pytań. Ze względu na ich specyfikę zostaną zaprezentowane dane ogólne wynikające z odpowiedzi wraz z podziałem grupy ankietowanej na profile zróżnicowane pod względem zawodowym.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
100% w wakacje
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji