Chcesz promować swoją firmę? Wypełnij ankietę i wygraj nagrodę!

Chcąc sprostać Waszym oczekiwaniom i pomóc Wam w promowaniu swojej firmy, chcemy stworzyć produkt, który zwiększy efektywność Waszych działań i pokaże Wam, jak za pomocą różnych narzędzi zwiększyć swoje zasięgi w sieci. Chcemy przekazać Wam dawkę wiedzy, którą posiadamy i nauczyć umiejętnie promować się w internecie. Jednak, żeby do tego doszło, potrzebujemy opinii na temat marketingu internetowego Waszej firmy. Jego formy, skuteczności, a także zagadnień, które są dla Was szczególnie istotne i które chcielibyście bliżej poznać. 

W związku z tym przygotowaliśmy ankietę, która pozwoli nam z innej perspektywy spojrzeć na problemy z jakimi się spotykacie i pytania, jakie sobie stawiacie. Mamy nadzieję, że razem stworzymy produkt, który sprosta Waszym oczekiwaniom i jeszcze bardziej przybliży do sukcesu Waszej firmy. 

Odpowiadając na wszystkie pytania możecie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest 3-miesięczne wyróżnienie ogłoszenia w serwisie www.e-korepetycje.net lub www.e-tlumacze.net

 

 

Więcej szczegółów znajdziecie w naszym regulaminie

 

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

FCE, CAE i CPE - Certyfikaty językowe Cambridge z angielskiego

Dla uczących się języka angielskiego dostępna jest cała gama egzaminów potwierdzających znajomość języka na określonym poziomie.

Jak przygotować się do matury z matematyki (rozszerzonej) na wysoki wynik - nawet jeśli jeszcze nie zacząłeś!

Dla kogo jest ten poradnik? Sam tytuł wskazuje na uczniów przygotowujących się do matematyki zarówno podstawowej jak i rozszerzonej. Niemniej jednak wiedzę z tego artykułu możesz zastosować do dowolnego przedmiotu, z którego chcesz odnieść sukces w postaci wysokiego wyniku na maturze. Gotowy? Zaczynajmy!

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji