Piotr Andrzej

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Wiem jak to jest być studentem, ponieważ kiedyś sam nim byłem. Teraz pomagam innym zdać jeden z trudniejszych przedmiotów na studiach technicznych: Matematykę wyższą.

Ty też możesz skorzystać z mojej wiedzy i ponad 15 letniego doświadczenia. Pomogłem już setkom studentów zdać egzaminy i zdobyć wpis. Mogę Cię zapewnić, że Ty też możesz zdać.

Skorzystaj z mojego ogromnego wachlarza skutecznych i sprawdzonych metod. Nie ryzykuj i nie eksperymentuj na sobie. Zadzwoń teraz i umów się na pierwszą lekcję. Pragnę zaznaczyć, że wymagam zaangażowania. Zadzwoń: 887 091 940

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota06:00 - 22:00
Niedziela06:00 - 22:00

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2016

Zdałam egzamin z kreski. Tak się bałam, ale przygotował mnie bardzo solidnie i egzamin to była pestka. Dziękuję i polecam serdecznie!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Dzięki pomocy Pana Piotra udalo sie zdać egzamin z geometrii bez najmniejszych problemów. Wszystkie wątpliwości zostaly wyjaśnione w sposób od razu przemawiający. 10/10. Polecam każdemu kto ma jakiekolwiek problemy z geometrią

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2016

Najlepiej zainwestowane 80 zl, poprawka kreski (utp) na 4.Polecam z całego serca

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.