Piotr Andrzej

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Wiem jak to jest być studentem, ponieważ kiedyś sam nim byłem. Teraz pomagam innym zdać jeden z trudniejszych przedmiotów na studiach technicznych: Matematykę wyższą.

Ty też możesz skorzystać z mojej wiedzy i ponad 15 letniego doświadczenia. Pomogłem już setkom studentów zdać egzaminy i zdobyć wpis. Mogę Cię zapewnić, że Ty też możesz zdać.

Skorzystaj z mojego ogromnego wachlarza skutecznych i sprawdzonych metod. Nie ryzykuj i nie eksperymentuj na sobie. Zadzwoń teraz i umów się na pierwszą lekcję. Pragnę zaznaczyć, że wymagam zaangażowania. Zadzwoń: 887 091 940

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota06:00 - 22:00
Niedziela06:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2016

Zdałam egzamin z kreski. Tak się bałam, ale przygotował mnie bardzo solidnie i egzamin to była pestka. Dziękuję i polecam serdecznie!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Dzięki pomocy Pana Piotra udalo sie zdać egzamin z geometrii bez najmniejszych problemów. Wszystkie wątpliwości zostaly wyjaśnione w sposób od razu przemawiający. 10/10. Polecam każdemu kto ma jakiekolwiek problemy z geometrią

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2016

Najlepiej zainwestowane 80 zl, poprawka kreski (utp) na 4.Polecam z całego serca

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.