Piotr Andrzej

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Stworzyłem piekielnie efektywny sposób nauki geometrii wykreślnej dla tych, którzy nie mają czasu uczyć się samemu, albo nie potrafią zacząć. Pomogłem już setkom osób nabrać pewności siebie i odzyskać kontrolę nad sytuacją.

Niejednemu studentowi geometria wykreślna spędza sen z powiek i prowadzi do tzw. warunków. Rzeczywiście jest trudna, a poza tym wymaga też innego „widzenia świata”. Nie w perspektywie, do czego jesteśmy przyzwyczajeni od niemowlaka, ale w rzutach. Tutaj właśnie tkwi przyczyna problemów. Najpierw nauczę Cię więc innego postrzegania przestrzeni: Przez kartkę papieru.

Następnie wszystkie zagadnienia z geometrii wykreślnej sprowadzam do tzw. konstrukcji elementarnych: Prostych i powtarzalnych kroków. "Zaprogramuję" Twój umysł w taki sposób, że zostaniesz mistrzem geometrii wykreślnej.

Zainteresowany? Nie eksperymentuj na sobie. Inwestuj od razu w optymalny i bezpieczny sposób.

Zadzwoń teraz, umów się na pierwszą lekcję i dołącz do grona wygranych. Twój osobisty nauczyciel geometrii wykreślnej, na którego możesz liczyć. Zadzwoń: 791 618 188

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota06:00 - 22:00
Niedziela06:00 - 22:00

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2016

Zdałam egzamin z kreski. Tak się bałam, ale przygotował mnie bardzo solidnie i egzamin to była pestka. Dziękuję i polecam serdecznie!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Dzięki pomocy Pana Piotra udalo sie zdać egzamin z geometrii bez najmniejszych problemów. Wszystkie wątpliwości zostaly wyjaśnione w sposób od razu przemawiający. 10/10. Polecam każdemu kto ma jakiekolwiek problemy z geometrią

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2016

Najlepiej zainwestowane 80 zl, poprawka kreski (utp) na 4.Polecam z całego serca

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.