Piotr Andrzej

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz

Piotr Andrzej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Piotr Andrzej

O mnie

Stworzyłem piekielnie efektywny sposób nauki geometrii wykreślnej dla tych, którzy nie mają czasu uczyć się samemu, albo nie potrafią zacząć. Pomogłem już setkom osób nabrać pewności siebie i odzyskać kontrolę nad sytuacją.

Niejednemu studentowi geometria wykreślna spędza sen z powiek i prowadzi do tzw. warunków. Rzeczywiście jest trudna, a poza tym wymaga też innego „widzenia świata”. Nie w perspektywie, do czego jesteśmy przyzwyczajeni od niemowlaka, ale w rzutach. Tutaj właśnie tkwi przyczyna problemów. Najpierw nauczę Cię więc innego postrzegania przestrzeni: Przez kartkę papieru.

Następnie wszystkie zagadnienia z geometrii wykreślnej sprowadzam do tzw. konstrukcji elementarnych: Prostych i powtarzalnych kroków. "Zaprogramuję" Twój umysł w taki sposób, że zostaniesz mistrzem geometrii wykreślnej.

Zainteresowany? Nie eksperymentuj na sobie. Inwestuj od razu w optymalny i bezpieczny sposób.

Zadzwoń teraz, umów się na pierwszą lekcję i dołącz do grona wygranych. Twój osobisty nauczyciel geometrii wykreślnej, na którego możesz liczyć. Zadzwoń: 791 618 188. Zajrzyj na moją stronę: SuperMatematyk. edu. pl

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2016

Zdałam egzamin z kreski. Tak się bałam, ale przygotował mnie bardzo solidnie i egzamin to była pestka. Dziękuję i polecam serdecznie!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Dzięki pomocy Pana Piotra udalo sie zdać egzamin z geometrii bez najmniejszych problemów. Wszystkie wątpliwości zostaly wyjaśnione w sposób od razu przemawiający. 10/10. Polecam każdemu kto ma jakiekolwiek problemy z geometrią

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2016

Najlepiej zainwestowane 80 zl, poprawka kreski (utp) na 4.Polecam z całego serca

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.