Magda Próchniak

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Wrocław
Poznań

Opis ogłoszenia

Jestem lektorką języka polskiego jako obcego oraz języka niemieckiego. W pracy posługuję się także doświadczeniem filologa klasycznego, także jako nauczyciela greki/łaciny. Mam duże doświadczenie w pracy z językami oraz z uczniami i naprawdę kocham to robić. Pracuję na cały etat jako lektorka oraz korepetytorka.

Najchętniej udzielę lekcji języka niemieckiego od zera, zarówno starszej młodzieży (preferowany wiek: liceum albo późna szkoła podstawowa), jak i dorosłym, z którymi często współpracuję. Mam swoje sprawdzone podręczniki, a także metody, które pozwalają uczniom lepiej usystematyzować wiedzę. Chętnie podejmę się też nauki osób, które miały niemiecki w szkole, ale nadal nie potrafią wyjść poza prosty schemat paru zdań albo zapomniały wszystkiego, czego się uczyły. To częste zjawisko przy nauce tego języka w szkole, ale ja gwarantuję efekty (jeśli uczący się chce współpracować).

Mogę również pomóc w przygotowaniach do matury albo zaliczeń. Okazjonalnie mogę też pomóc w nadrobieniu materiału szkolnego, ale wolę pracę z własnymi materiałami i zgodnie z tempem ucznia. Nie jest mi straszna praca online, którą miałam okazję wypróbować w czasie nauczania zdalnego. Zapraszam do współpracy!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2015
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne:historia (lic.)
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne: filologia klasyczna (mgr)
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Teaching Polish as a Foreign and Second Language/Nauczanie Języka Polskiego Jako Obcego i Drugiego
Kursy i szkolenia
06.2011
Laureat z I miejsca XLI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
06.2011
Laureat XXI i XXII Olimpiady Filozoficznej
08.2016
Teilnahme Bestätigung: DaF-Kurse für Internationale Studierende an der Universität des Saarlandes
05.2017
Certyfikat Austriackiego Ośrodka Kultury przy UAM: C1 Oberstufe Deutsch
07.2017
Udział w szkole żywej łaciny i greki na Uniwersytecie Adama Mickiewcza
07.2017
Udział w szkole letniej: "Akademia Platońska" w Lanckoronie
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2019

Pani Magda udzielała korepetycji z filozofii mojej córce. Bardzo rzetelnie przygotowywała lekcje i prowadziła je z dużym zaangażowaniem, w sposób kulturalny i empatyczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.