Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online

Ewa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Ewa

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2022

Z całego serca polecamy zajęcia z Panią Ewą.
Jest wspaniałym pedagogiem, zawsze z pełnym zaangażowaniem prowadziła zajęcia. Oprócz przekazywania wiedzy, wspiera i pozytywnie motywuje ucznia.
Zajęcia odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze. Takich właśnie nauczycieli brakuje w polskich szkołach. Bardzo polecam :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Pania Ewą. Posiada świetne podejście do ucznia. Bardzo dobrze tłumaczy materiał. Interesuje się również uczniem cieszy się z ich wszystkich sukcesami w nauce. Dzięki niej można polubić historię. Przekazuje dużo ciekawostek i faktów, których nie ma w podręczniku. Serdecznie polecam

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2021

Zajęcia prowadzone przez Panią Ewę należą do przyjemności.Są prowadzone w sposób bardzo ciekawy i przystępny. Dzięki temu wiedza przez moje dziecko jest przyswajalna szybko(szkoła podstawowa) i ze zrozumieniem, a posługiwanie się mapą nie należy już do trudności. Podejście nauczyciela do ucznia jest bardzo profesjonalne.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2021

Bardzo gorąco polecam korepetycje u pani Ewy.Jest naprawdę bardzo dobrą i sumienna korepetytorką.Chce nauczyć i przekazać jak najwięcej informacji, których czasem nie znajdziemy w książkach. W szkole też nie wszystko jest przekazywane, dużo materiałów okrojonych i tylko zostaje szukać gdzie indziej dodatkowych informacji. Lub u ludzi z pasją i zamiłowaniem do nauki jaką jest pani Ewa. Dlatego jeśli ktoś potrzebuje dodatkowej wiedzy polecam panią Ewę. Zawsze pomocna i otwarta.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2021

Pani Ewa prowadzi zajęcia bardzo sumiennie i w miłej atmosferze. Wszystkie zagadnienia bardzo dobrze wyjaśnia, solidnie przygotowuje do opracowania testu maturalnego, udzielania krótkich wypowiedzi i pisania wypracowania. Z pomocą Pani Ewy nauczyłam się czytać mapę. Szczerze polecam, to naprawdę super korepetycje.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2021

Zajęcia z Panią Ewą gorąco polecam każdemu, kto chce poznać i lepiej zrozumieć historię, a także świetnie napisać egzaminy i nie tylko. Lekcje prowadzone są z zaangażowaniem i pasją. Można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji, których nie ma w podręczniku, a które nie raz pozwalają lepiej zrozumieć wydarzenia. W tym roku przygotowuję się do egzaminu maturalnego i Pani Ewa dba nie tylko o to, żebym bardzo dobrze znała daty i wydarzenia, ale także dużą uwagę przywiązuje do nauki pisania wypracowań i krótkich wypowiedzi, co jest bardzo ważne w kontekście egzaminów, a co jest często pomijane przez nauczycieli w szkołach. Szczerze i gorąco polecam naukę u tej Pani każdemu komu zależy na indywidualnym podejściu, miłej atmosferze i bardzo dobrych wynikach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.