Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia70 / 60 min

Ewa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,Jako nauczyciel z wieloletnim stażem oferuję:
*korepetycje z zakresu szkoły podstawowej
*korepetycje z zakresu szkoły średniej - wszechstronne szczegółowe przygotowanie do matury, w tym: zdobycia niezbędnych wiadomości i umiejętności interpretacji tekstów źródłowych, map, ikonografii, wykresów, rozwiązywania testów maturalnych oraz pisania opracowań tematów z historii
*korepetycje z zakresu szkoły wyższej (historia najnowsza)
*indywidualne podejście
*szczegółowe przygotowanie do egzaminu maturalnego
*pomoc przy zaliczeniach semestralnych

O mnie:Doktor nauk humanistycznych w zakresie historii i nauki o polityce. Wykładowca wyższych uczelni (ponad 20 lat) mający wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniami szkół podstawowych, średnich (ponad 10 lat).
Korepetycje udzielam ONLINE przez Teams.
Zapraszam do kontaktu, gdybym nie odbierała proszę o sms.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2022

Z całego serca polecamy zajęcia z Panią Ewą.
Jest wspaniałym pedagogiem, zawsze z pełnym zaangażowaniem prowadziła zajęcia. Oprócz przekazywania wiedzy, wspiera i pozytywnie motywuje ucznia.
Zajęcia odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze. Takich właśnie nauczycieli brakuje w polskich szkołach. Bardzo polecam :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Pania Ewą. Posiada świetne podejście do ucznia. Bardzo dobrze tłumaczy materiał. Interesuje się również uczniem cieszy się z ich wszystkich sukcesami w nauce. Dzięki niej można polubić historię. Przekazuje dużo ciekawostek i faktów, których nie ma w podręczniku. Serdecznie polecam

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2021

Zajęcia prowadzone przez Panią Ewę należą do przyjemności.Są prowadzone w sposób bardzo ciekawy i przystępny. Dzięki temu wiedza przez moje dziecko jest przyswajalna szybko(szkoła podstawowa) i ze zrozumieniem, a posługiwanie się mapą nie należy już do trudności. Podejście nauczyciela do ucznia jest bardzo profesjonalne.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2021

Bardzo gorąco polecam korepetycje u pani Ewy.Jest naprawdę bardzo dobrą i sumienna korepetytorką.Chce nauczyć i przekazać jak najwięcej informacji, których czasem nie znajdziemy w książkach. W szkole też nie wszystko jest przekazywane, dużo materiałów okrojonych i tylko zostaje szukać gdzie indziej dodatkowych informacji. Lub u ludzi z pasją i zamiłowaniem do nauki jaką jest pani Ewa. Dlatego jeśli ktoś potrzebuje dodatkowej wiedzy polecam panią Ewę. Zawsze pomocna i otwarta.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2021

Pani Ewa prowadzi zajęcia bardzo sumiennie i w miłej atmosferze. Wszystkie zagadnienia bardzo dobrze wyjaśnia, solidnie przygotowuje do opracowania testu maturalnego, udzielania krótkich wypowiedzi i pisania wypracowania. Z pomocą Pani Ewy nauczyłam się czytać mapę. Szczerze polecam, to naprawdę super korepetycje.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2021

Zajęcia z Panią Ewą gorąco polecam każdemu, kto chce poznać i lepiej zrozumieć historię, a także świetnie napisać egzaminy i nie tylko. Lekcje prowadzone są z zaangażowaniem i pasją. Można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji, których nie ma w podręczniku, a które nie raz pozwalają lepiej zrozumieć wydarzenia. W tym roku przygotowuję się do egzaminu maturalnego i Pani Ewa dba nie tylko o to, żebym bardzo dobrze znała daty i wydarzenia, ale także dużą uwagę przywiązuje do nauki pisania wypracowań i krótkich wypowiedzi, co jest bardzo ważne w kontekście egzaminów, a co jest często pomijane przez nauczycieli w szkołach. Szczerze i gorąco polecam naukę u tej Pani każdemu komu zależy na indywidualnym podejściu, miłej atmosferze i bardzo dobrych wynikach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.