Gergely Kovacs

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kraków (Ruczaj)

Gergely Kovacs

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,0/52 opinie
Dla użytkownika Gergely Kovacs

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2004 - 07.2009
Uniwersytet im. Eötvösa Loránda w Budapeszcie
Magister
Historia
01.2015 - 04.2015
UJ Katedra do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową Uniwersytetu Jagiellońskiego
Kurs dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Michael
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 grudnia 2021

Pani niechsam podszmifuje język polski bo ma Pan w nim od strony gramatyczne ogromne braki, a później niech poucza i nauczą Pan swojego Muttersprache w Polsce.

Gergely Kovacs

Dziękuję za opinię. Trochę mnie dziwi, że Pan tak elokwentnie sformułował to bo na pewno nie miał Pan lekcję ze mną. Może gdyby faktycznie miał, to potrafiłby Pan zdecydować, czy jestem "Pan" czy "Pani" i też uważałby Pan na literówki, takie jak "podszmifuje" i "nauczą Pan". Choć od tego może lepiej by było wybierać korepetycje języka polskiego. Który podejrzewam, że jest Pana "Muttersprache", więc przydałoby się porządnie używać. Ja z kolei z miłości do tego języka, kraju i kultury nauczyłem to i bardzo przykro mi, że mój poziom języka polskiego nie odpowiada Panu (choć nadal nie wiem jaki sposób mógł Pan to oceniać). Ale trudno, nie każdy potrafi docenić wysiłek innych. Ja spróbuję dalej wszystko, żebym mógł jak najlepiej używać ten piękny język. W każdym razie to nie ma żadnego znaczenia z punktu widzenia węgierskiego, bo ja oferuję lekcje tego język i nie polskiego. A w tym zakresie nie dostałem jeszcze żadnej reklamacji. Jeśli będzie miał Pan merytoryczne uwagi do moich lekcji, to chętnie poczytam. A do tej pory życzę miłego dnia i wiele sukcesów w pisaniu dziwne opinie bez podstaw na różnych stronach internetowych. Pozdrawiam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Gergely jest świetnym korepetytorem - cierpliwy, elokwentny, mający sposób na przyswojenie tego pięknego, aczkolwiek trudnego języka. Polecam gorąco!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.